EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

seamoms senin kanaman nasıl olmuştu canım transfer gününü saymazsam Bugün 9. Gün olacak peçeteye sildikçe de geliyor.
Canım peçeteye gelmişti iki defa sonra kesildi 3 4 damla bir şeydi doktorum büyük ihtimal yerleşme kanaması demişti rahat olAma sakın test yapma ben yaptım negatif gördüm çatladım ağlamaktan her vücut bir değil tabi ama boşuna üzme kendini belli olmuyor çünkü

Kzum kese kontrolu icin ne zaman cagirdi doktor. Ben yarin kan verecegim cikarsa insaAllah kontrole ne zaman gideyim.Erken gidipte kesen kucuk cocugu goremedim mevzularina girmek istemiyorum acikcasi.
Bana 1 hafta sonra kese icin randevu al gel dedi canm aradim carsambaya veriyolardi istemedim cok yakin olur bisey goremez korkarim.diye cuma ya aldim cuma gidicem

Bana 1 hafta sonra kese icin randevu al gel dedi canm aradim carsambaya veriyolardi istemedim cok yakin olur bisey goremez korkarim.diye cuma ya aldim cuma gidicem
Iyi yapmissin kuzum. Sabirla beklemek daha iyi tabi sonra gereksiz yere uzuluyoruz. Bakalim sonuc ne cikacak yarin heyecanla bekliyorum

Yok daha hiç test yapmadım canım transfer gününü saymazsak 9. Günüm Bugün
Aslında kan testi versen çıkar canım. Çift bebek 11. gün birden 900 ler olmamıştır benim, 7 den sonra kana geçiyor. Senin de az çok bir değer çıkar. Yinede sen bugün de durda yarın kana baktır. Pozitiftir inşallah ona göre hareket edersin.

ya bende 9cu gunden cok korkuyordum gercekten . Yani korkuyorum derken hani bisey olmayacagini bilirim ama yinede insan o ani yasamak istemiyor. Oglumda ben cok kotu olmustum .
Burda o kadar okudum normal olduğunu ama insan başına gelip öyle görünce biranda korkuyor. Kanama varsa düşüyordur yada yoktur gibi geliyor biran da sonra sonra insan sakinleşiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…