EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Panik yapma canım progestan iğnen varsa yap kendine. Ben pıhtıyı gece atınca acile gittim hiçbir şey yapmadı zaten bir sürü ilaç alıyorsun dedi resmen düşecekse düşere getirdi ki eşimde tedavi ile gebe kaldı dedi adam. Öylece eve gelip sabahı bekledim. Kendi doktoruma gece yine böyle bir şey olursa ne yapayım dedim iğnenden bir tane vur kendine demişti. Yinede doktoruna mesaj at saate bakma onay verirse vur.
Progestan iğnem yok canım bana hap vermişti sabah iki akşam iki vajinal şekilde alıyorum prolutex diye bir iğnem var bide oksapar şimdi baktım yine gidip çok açık pembe peçeteye sildikçe geliyor.

Progestan iğnem yok canım bana hap vermişti sabah iki akşam iki vajinal şekilde alıyorum prolutex diye bir iğnem var bide oksapar şimdi baktım yine gidip çok açık pembe peçeteye sildikçe geliyor.
Prolutex, progestan iğne 12. Haftaya kadar bende ondan vuruldum. Doktoruna bir saate ulaşırsın kuzum panik yapma

Buyuk ihtimal sana igne vericektir progestani . Prolutex cocugun dusmemesini sagliyor en son ne zaman vurulmustun . Benim lekem geldiginde onu vurulmustum 2 gune gecmisti

Hadi ya transferde önce memorialda bilgi veriliyor bizim 2 taneydi tüpte kararı bize bıraktılar.ne zor böyle karar vermek.ayrıca kağıtta da resmi ve derecesi de yazıyor
Bize transfer oncesi embriyolog gelip bilgi veriyor embriyo hakkinda transfer sonrasida kagit veriyolar bilgilerinin yazili oldugu.
Embriyo transfer sayisinada doktorumuz karar veriyo merkez kurallara uyuyo herkese 2 transfeer yapmiyo

• Beğen
Reactions: Z P
Peki canım sonra idrar testi felan yaptın mı kanamadan ne zaman sonra belli oldu.
8ci gun yapmistim aksamina cikmisti 9cu gunun sabahinda gelmisti kuzum lekelenmem hatta birazda kirmiziydi. Doktor depot ignesini vurdur test gununu bekle demisti. Bende oyle yaptim 12.ci gun kan vermistim.

Depot ignesini vurdur dedi mi canim doktor. Bazen 6.ci haftaya kadar ara ara geliyor ama korkulcak bisey yok kuzum sen dinlen cok fazla yorma kendini
Yok hiç bişey demedi canım normal tehlikeli bir durum yok üzülme panik yapma dedi sadece bende öyle düşünüyorum eşimde kızdı hiç yerinde durmuyorsun ben yapacam işleri dinlen yat keyfini çıkar dedi ama alışkanlık galiba evin içinde bişey görünce duramıyorum 🙈

8ci gun yapmistim aksamina cikmisti 9cu gunun sabahinda gelmisti kuzum lekelenmem hatta birazda kirmiziydi. Doktor depot ignesini vurdur test gununu bekle demisti. Bende oyle yaptim 12.ci gun kan vermistim.
Bende yarın alıp yapıyım belki çıkar içim rahatlar deprem günü çok korktum aşağı indim hemen acaba ondan mı oldu dedim.

• Beğen
Reactions: Z P
Bende yarın alıp yapıyım belki çıkar içim rahatlar deprem günü çok korktum aşağı indim hemen acaba ondan mı oldu dedim.
Yok kuzum ben oglumda dogru duzgun kimildamadim sadece tuvalet namaz vakitlerinde kalkmama ragmen geldi. Sen test yapmistin dimi kacinci gunun bugun. Cok kisi olunca unutuyorum

X