EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

İlk tedavin neredeydi senin

Tamam aklımda bulunsun gitmeyeceğim doktordan birisi olarak
Kesinlikle tüccar doktor değil kimseyi kötülemem ama bu resmen bizden kaçtı eşimle hastanede yakalamaca oynadı işinin ehli olan kaçmaz Cat çat der sonucu söylemedi bile emriyologu yakaladık emaliyathanenin önünde o dedi bize böyle olmuş diye

Ne kdr hızlı karar vermiş bizim doktor 10 milyon sperme bile az deyip bizi 7 ay bekletti dünya ilaç kullandık
Hangi doktor sizinkisi biz 8 ay tedavi gördük eşim yani ekim 15 te transfer oldum negatif çıktı ve ilk adette tekrar başladık yani 55 adete ulaşmamız aylarımızı aldı :)

Bikere yaptığı suç yasal olmayan bir işlem 2 embriyo koyup tek embriyo göstermek öylesi insandan herşey beklenir Allah korusun ondan isim aldım şaşıp yanilip gitmeyim diye kötü niyetli doktorların elinde oyuncagiz iste

Hangi doktor sizinkisi biz 8 ay tedavi gördük eşim yani ekim 15 te transfer oldum negatif çıktı ve ilk adette tekrar başladık yani 55 adete ulaşmamız aylarımızı aldı :)
Heee dedim hemen başladınız sandım bizde o kdr çok tedavi ilaçlar kullandikki sürekli gittik geldik doktora çünkü Cem Çelik bahçeci asla bu değerlerle başlamam dedi sonra ürolojimiz gördü Bülent bey gitti geldi eşim sürekli sonra Allah'a şükür yükseldi değer başladık

Dava acacaktik ama ben çok uzgundum eşim uğraşmak istemedi hakkımı asla helal etmiyrm butun merceklere şikayet ettim geri döndü bana diyo ki bb sefer sizden az para alayım tekrar yapalım Cat yüzüne kapadım

Dava acacaktik ama ben çok uzgundum eşim uğraşmak istemedi hakkımı asla helal etmiyrm butun merceklere şikayet ettim geri döndü bana diyo ki bb sefer sizden az para alayım tekrar yapalım Cat yüzüne kapadım
En iyisi güvenilmez usulsüz iş boşver muradına eriyorsun işte yoluna bakarsın

Bizde bilen eroldayız

Kızlar dünden beri karnım adet olacakmış gibi ağrıyordu şimdi pembe kan geldi peçeteye sildikçe geliyor çok korkuyorum bişey olacak diye doktoru da bu saatte arayamam böyle olan oldu mu

Reactions: Z P

T The best Ben de Berfu hocada tedavi oldum canim yani simdikini..cok harika bir doktor aslinda güveniyorum da..Ne bileyim hani negatif görünce insan degistirsemmi diye dusunuyir ya..Ama negatif olmasına rağmen memnunjmda..bakicam artik kafamda deli sorular

Evet ben de iyi bir doktor olduğunu düşünüyorum Berfu hocayı belki Allaha tevekkül edip tedaviye devam etsen ikinci tedavinde belki olumlu sonuç alırsın. Yine de sen bilirsin canım. Aslında bana pgt'lı tüp bebek önermişti Berfu hoca yaptıracaktım ama garanti için demiyorum her şey olabilir yine düşük filan... dedi. Benim umudum kırıldı açıkçası o yüzden doktor değiştirdim. Tüp bebekte hiç bir dr. garanti veremez kesin olacak diye ama birazda olsa umutlu konuşsaydı kesin orda yaptırırdım.

Benim düşüklerimin sebebi kan pıhtılaşması. kromozomlarda bir problem yok yani aslında. O yüzden şimdiki dr.um pgt'yı gerek duymadı. İnşallah hayırlısı olsun.

seamoms senin kanaman nasıl olmuştu canım transfer gününü saymazsam Bugün 9. Gün olacak peçeteye sildikçe de geliyor.
Panik yapma canım progestan iğnen varsa yap kendine. Ben pıhtıyı gece atınca acile gittim hiçbir şey yapmadı zaten bir sürü ilaç alıyorsun dedi resmen düşecekse düşere getirdi ki eşimde tedavi ile gebe kaldı dedi adam. Öylece eve gelip sabahı bekledim. Kendi doktoruma gece yine böyle bir şey olursa ne yapayım dedim iğnenden bir tane vur kendine demişti. Yinede doktoruna mesaj at saate bakma onay verirse vur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…