EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Benim de öyle oldu pembe pembe peçeteye geldi şimdi yok kesilmiş bana yerleşme kanaması demedi Ümit hoca normal tehlikeli bir durum yok dedi sadece çarşamba günü test günüm salı sabah yapsam mı diye düşünüyorum

Burda o kadar okudum normal olduğunu ama insan başına gelip öyle görünce biranda korkuyor. Kanama varsa düşüyordur yada yoktur gibi geliyor biran da sonra sonra insan sakinleşiyor.
Aynen canim insan ilk korkuyor tabi Guzel haberler verirsin bize de insaAllah

Aaa senin de Ümit hocaydı değil miBana geçen gün kızdı hala inanamıyorum çok okuyorum kötü şeyler falan dedim çok yanlış yapıyorsun dediherkesin Farklı gerçekten..bence gününü bekle.Kanda düşük çıkınca da yükselecek mi yoksa kimyasal mi olaylarına giriyoruz.Şurda kaç gün kalmış zaten

Eee keseyi nasil beklicez hic belirtim yok benim
Benim agzimda kotu tat vardi midemi bulandiriyodu o da gecti simdi hic biseyim yok gayet normalim ne bel agrisi ne gogus hassasiyeti ne karin agrisi Allaha sukur kanama lekelenmede gecti sevinecegime hala bunlari ariyorum kendimde esim kiziyo ne istiyon sen diye

Şimdi konuştum doktorumla normal dedi başka bişey yapmana gerek yok dedi canım çok sağol biran görünce korktum.
Bana da lekeden korkma ama adet gibi olursan ara demişlerdi bilgilwndirmede
canım benimde 9.gün olmuştu progestan vuruldm 5 gün bende,canını sıkma iğnelerini vurul kendini yorma geçiyor dinlen bu bi kaç gün
Progestan diğerinden daha mı iyi o zaman
Ay bende merak ediyorum hem seni hem kendimi testi tekrarlicam
Ee sen yapmadın mı kan testini zaten

Ona çok kızıyor internetten bişey okumayın diyor öyle yapıyım canım bu kadar sabrettim çıkmaz bide ona üzülürüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…