EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Kac yumurta toplandı ilerlemeleri nasil oldu canim doktorun adu neydi

Üzülme canım mevla ne verirse güzel verir.. Hem geç gelen şeyler daha güzel olur moralini bozma hemen.. Benim de 15 yumurtadan sadece 2 tanesi 5. Güne gitmişti.. Onlar da orta kalite 3bb idi. İlkinde kimyasal gebelik yaşadım ama 2.tuttu inşallah devamı gelir.. Yani demem o ki kaliteye asla takılma. Nice 5aa kalitede olanlar var tutunmayan.. İnşallah hayırlı haberler alırsın sen de

Ben Aygül hocayı hiç görmedim ki canım o kim. Yeni mi gelmiş ben geçen yıl tedavi oldum öyle biri yoktu. Ziya hoca ile yol haritası oluşturduk son hastası ben oldum İstanbul şubesine gitti. Sonrasında ışın hoca ve Fethiye hoca ile devam ettim. Şuan Fethiye hocada ayrılmış kendi merkezini kurmuş. Işın hoca, baran hoca var benim tanıdığım iki yeni doktor gelmiş ama o dediğin kişi mi kadın olan bilmiyorum. 31 yumurta toplandı canım, 27 si olgundu 18 i döllendi 10 tanesi 5. Güne kadar geldi. İlk iki tedavimde 3. Güne zor gelen embriyolarım bu sefer 5. Günü gördük.

Canim cok tesekkur ederim..ve tebrik ederim..2 transferdede 1 embriyo transferimi oldun..2 side 3bb miydi.

Tek emriyo benm ikinci transfer olduğu icin kabul etmediler iki emriyoya keşke tek yumurta ikizi olsa ayyy
Ya benimde ikinci transferim yasim 28 ilkinde iki tane istedim doktorum yasak falan demedi ilki tutmazsa ikincide 2 tane koyariz dedi aslinda ilkindede koycakti ama benim ve esimin ailesinde cok fazla ikiz oldugu icin koymadi belki kendisi bolunur dedi ama negatif olunce ikincide kac tane istiyosun diye sordu ben iki diyince hic bisey demedi tamam dedi ben yasak oldugunu burda ogrendim

Valla bende bunun savaşını çok verdim ama yasak 3. Transferde 2 koyuluyor eğer yaşım 35 üstü olsaydı 2 koyacaklardi hiçbir kurala uymuyorsun olmaz dediler aslında ben ilkinde çift emriyo koydurdum doktor tek gibi gösterdi dosyamda ama çift koydu bu yasa disiymis aslında

Evet 2 transferde de tek embriyo.. Sen stres yapma olur mu.. Seninkinin kaliteleri maşallah benimkinden de iyi.. Güzel şeyler düşün güzel olsun.. Kötüyü çağırma..
Ya iste aslinda kuzum ne kaliteye bakiyor bu olaylar..nede..yaşa..dilerim banada nasip olur..tebrik ederim.⚘.cok guzel bi annesi olucak.bebisinin..

Bendede oyle yaptilar demekki simdide 2 embriyodan biri tutundu iyikide oyle yapmis

Hanımlar merhaba ben 23 ekim dondurulmuş transfer oldum sorum şu ki; test gününe kadar hiç kanama ya da lekelenme olmuyorsa bu pozitif anlamına gelir mi?
Allah hepimizi hayırlı evlat sahibi etsin şimdiden teşekkürler :)

Merhaba canim transferin hayirlisi olsun umarim sonuc pozitif olur. Benim de transferim 22 sindeydi. Ben test yaptim pozitif cikti. Bugun 9.cu gunum ve kanama lekelenmem olmadi cok sukur insaAllah ta olmaz. Umarim seninde oyledir canim

Bugün eşim spermiyogram verdi 55 adet çıktı adetiminde 3. Günüydü şansa doktor başlayalım dedi ben yine bu serüvene başladım ilk iğnemi oldum
Hayirli olsun cnm şimdiden az önce dedim çok erken değil mi diye kusura bakma bazı doktorlar hemen alelacele herşey olsun bitsin derdinde bizim doktorda öyle yaptı

Merhaba bende 22 sinde oldum 9. Günüm hic kanamam olmadı idrarda silik çizgi çıktı ama göğsümde ağrım olmadı sadece kasık ağrısı var o kdr

Kızlar iki gündür hiç iştahım yok ağzımın tadi da yok sadece karın doyurmak için çorba içiyorum oda ot gibi baharatsiz falan öyle olan varmı

Reactions: Z P
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…