EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Kızlar ben dün kanda negatif sonucu aldım malesef Toparlanmaya çalışıyorum ...Pozitif olanlar için hayırlı olsun , inşallah sağlıcakla kucağınıza almak nasip olur ..
Canimm cok uzuldum Allah'ım sana guc kuvvet versin. InsaAllah bi dahaki tedavinde pozitif sonuc alirsin canim benim❤

Kızlar ben dün kanda negatif sonucu aldım malesef Toparlanmaya çalışıyorum ...Pozitif olanlar için hayırlı olsun , inşallah sağlıcakla kucağınıza almak nasip olur ..
Benim de idrar testim negatif sabah kan verip orda da negatif çıkarsa ilaclari kesecegim...önümüze bakicaz yapacak bir şey yok

herkese iyi akşamlar ben bu ay tedaviye başladım 2 ad. 4. gün embryosu donduruldu. Buradaki arkdaşlardan 3 ya da 4. gün embriyosu transfer edilip gebelik yaşayan var mı acaba
Merhaba canim..Allah kucaginada almayi nasip eder insallah..neden 5. Gunu beklememisler..aciklama yaptilarmi size

Canim merhaba ..insallah Allah kucaginada almayi nasip eder..bisey sorabilirmiyim..neden 5. Gune gitmemisler..4. Gun olmus

Canım inşallah bir dahaki denemenizde olur. Erkek faktörü müydü sebep? Eşin antioksidanlar kullansın öyleyse. Promen K diye bir vitamin var. Onu tavsiye ederim.

Canım inşallah bir dahaki denemenizde olur. Erkek faktörü müydü sebep? Eşin antioksidanlar kullansın öyleyse. Promen K diye bir vitamin var. Onu tavsiye ederim.
Erkek faktörü canım .Kullanmadığımız takviye kalmadı .Malesef etki etmiyor eşime

Canimm cok erken yapmadin mi testi Cok uzgunum. Rabbim yardimcin olsun. Egee imkanin varsa tabikide bi daha dene ama test gununu bi bekleyelim kuzumBize testini at bakalim belki sen goremiyorsundur
Sagol canim atlattım cok kotuydum bu ilk olmadığından anlatması kolay oluyor sanirim..Yarın olur ya belki bir mucize olur olmazsa da kısmet diyip yolumuza bakicaz.

Reactions: Z P
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…