EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Benimde ilkinde tutmadini erken gebelik testiyle 8gun anlamistim simdi transfer gunu haric 2gunumdeyim ilkindede bisey hissetmedim oldumu olmadimi sen bu sefer hissetmismiydin oldugunu yoksa benim gibi bu ikincisindedemi hissetmedin sanki olmaz gene gibimi geldi
BEN 4. De aldım pozitifi canım genel olarak adet belirtileri aynıydı negatiflerimdede aynı his vardı

Akıntı adet gecikmesinden sonra mı başlıyor? Benim transferden sonra 5.günüm, transferin ertesi günü açık kahve bi akıntı geldi o kadar, şu an neredeyse kupkuru. Akıntı olmayınca ben de biraz şüphelendim, acaba tutunmadı mı diye :KK43:
Kanama veya lekelenme transfer sonrası iki haftalık süreçte olabilir. Ve kahverengi bir akıntı da. Endişe etmemeye çalışın. Çünkü bu durum gebelik sonucu açısından hiçbir öneme sahip değil diyor uzmanlar 😌
Allahın ıznınle yavrunuz sıze sıkı sıkı tutunuyordur 🤗

Insallah canim sıkma uzme canini biliyorum zor ama..önümüze bakarız biz güçlü kadınlarız. Ben de okulların yarı yıl tatilinde sadece toplatma yapmak istiyorum..
Canımı sıkmak değil ama sanki ümitlerim tükeniyor gibi canım .Olur inşallah bu sefer:dua:

Canımı sıkmak değil ama sanki ümitlerim tükeniyor gibi canım .Olur inşallah bu sefer:dua:
Üzülme diyemem,insan çok üzülüyor..Ama eşinle bir ol,tek ol,her türlü zorluğun üstesinden gelirsiniz.Her şeyin zamanı var.Ben buna çok inanıyorum.Zamanı geldiğinde çok mutlu olursunuz inşallah🤲🏻

Üzülme diyemem,insan çok üzülüyor..Ama eşinle bir ol,tek ol,her türlü zorluğun üstesinden gelirsiniz.Her şeyin zamanı var.Ben buna çok inanıyorum.Zamanı geldiğinde çok mutlu olursunuz inşallah🤲🏻
İnşallah canım .Ama bazen umutlarım tükeniyor , belki daha çok yeni o kadar yıl bekleyenler var diyorum ama ben üstesinden gelemiyorum😔

X