EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

BEN 4. De aldım pozitifi canım genel olarak adet belirtileri aynıydı negatiflerimdede aynı his vardı

Kanama veya lekelenme transfer sonrası iki haftalık süreçte olabilir. Ve kahverengi bir akıntı da. Endişe etmemeye çalışın. Çünkü bu durum gebelik sonucu açısından hiçbir öneme sahip değil diyor uzmanlar
Allahın ıznınle yavrunuz sıze sıkı sıkı tutunuyordur

Insallah canim sıkma uzme canini biliyorum zor ama..önümüze bakarız biz güçlü kadınlarız. Ben de okulların yarı yıl tatilinde sadece toplatma yapmak istiyorum..
Canımı sıkmak değil ama sanki ümitlerim tükeniyor gibi canım .Olur inşallah bu sefer

Canımı sıkmak değil ama sanki ümitlerim tükeniyor gibi canım .Olur inşallah bu sefer
Üzülme diyemem,insan çok üzülüyor..Ama eşinle bir ol,tek ol,her türlü zorluğun üstesinden gelirsiniz.Her şeyin zamanı var.Ben buna çok inanıyorum.Zamanı geldiğinde çok mutlu olursunuz inşallah

Üzülme diyemem,insan çok üzülüyor..Ama eşinle bir ol,tek ol,her türlü zorluğun üstesinden gelirsiniz.Her şeyin zamanı var.Ben buna çok inanıyorum.Zamanı geldiğinde çok mutlu olursunuz inşallah
İnşallah canım .Ama bazen umutlarım tükeniyor , belki daha çok yeni o kadar yıl bekleyenler var diyorum ama ben üstesinden gelemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…