EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Canım sen cumartesi günü transfer olacaksan neden bugünden çözdürdüler benim aynı günün sabahı çözdürmüşlerdi inşallah diğerleri çok güzel çıkar evlatlarına kavuşursun

tek yumurta transfer edilmesinden sonra mı cogul gebelik oldu

Çok iyi canım çok sevindim adetin kaçıncı günü transfer olmuştun canım bide ne sıkıntıların vardı konuşmuştuk sanki ama hatırlayamadım
16.günü transferim oldu.Fsh amh sıkıntılıydı.Tsh da yüksekti.Yumurtalarım az ve kalitesi düşük oluyordu.Bu ay fsh düşünce tedavi başladı hemen.Sen kaçıncı günündesin?Erken test yapma.Ben 8.gün negatifi görmüştüm..

siz nerede tedavi oldunuz? bir de pgt ücretleri çok pahalı siz ne kdara yaptırdınız pgtleri ? tek embriyo için 400 dolar istiyorlar. sperm için ekstra bir işlem uyguladımı embroyologunuz
Sperm için bildigim kadarıyla ekstra bir işlem uygulamadı ama eşim 2kez örnek verdi. Pgt için 4500 tl ödedik yani embriyo başı ödemedik Kaç embriyo olursa olsun fiyat aynıydı. Daha çok ngs işleminde embriyo başı hesap yapılıyor o da bizim merkezde embriyo başı 350$. Ben konya Novafertilde tedavi oldum. Evet ilk başta 4500tl fazla gibi geliyor insana. Ama şöyle düşün eger sağlıksız 2embriyo transferi olsaydı 99.99%oranla tutmuycaktı yada düşük olucaktı. + diğer 2embriyo için dondurma ücret ödüycektik+tekrar tedaviye başlamak zorunda kalıcaktık ve o zamanda yine masraf. Yani hertürlü 4500tl-den daha fazla harcamamız gerekicekti. Mesela bizim tüp bebek doktorumuz pgt önermemişti Çünkü yukarıda saydıklarım onlar için önemli değil. tanıdık doktorumuz var prof o eşimin tahlillerini görünce mutlaka pgt dedi.

Ben 24. Günü transfer oldum canım benim de ilk 4.60 dı tsh sonra 2.18 e düştü çok şükür tamam canım kan vereceğim günü bekliyeceğim

6. Günündeyim 4 kasım test günü çok güzel bir şekilde sonuçlanmış ne güzel

Canım ben 9 kere tedavi oldum tedavilerden önce 3 düşük tüp bebekle 1 kimyasal 1 de gelişmeyen gebelik yaşadım.7 yıl zehir gibiydi.sol tüpte sıvı geçişi ve genişleme olduğu halde doktorlar sallamadı en son ulun uluğ sol tüpümü aldı sağda da az bişe var ama zararı yok dedi .yine tedavi oldum tabi olmadı.her tedavi krediyle maddi en çok da manevi yıprandık.en son yapalım dedim artık bitti.
Memorial ı yıllarca okudum başarısını biliyorum ama gidip görüşmüyoruz çünkü pahalı olacak.ama en kıytırık yerden bşle 10-15 bindten çıkamıyorsun.semra hocayla görüşüyorum ne yaptınız siz dedi!kesğnlikle diğer tüp de alınacak.ben 1 sene arayla 2.laparoskopi ameliyatımı oldun.öyle hafif bişe değil 3 sa yakın süren önemli bi ameliyat bilirsiniz.
Ay çok uzattım o kadar basit ilaçsız bir tedaviyle kızım oldu.o kadar yıl ben boşu boşuna süründüm.çok zordu.

Yok tedavi olduğum merkeze gittim aynı doktorda devam edicem şuan herşey normal dedi bazı ilaçlara devam edicem insalh sağlıklı gebrligimiz olur

İlk negatifimde eşimle karşılıklı hüngür hüngür ağlamıştık hep olcakmış gibi gelmişti ama hemen yeni bi sayfa açtık çabalarsak olacak dedik sende öyle yapacaksın inşallah
Benimde ilkinde tutmadini erken gebelik testiyle 8gun anlamistim simdi transfer gunu haric 2gunumdeyim ilkindede bisey hissetmedim oldumu olmadimi sen bu sefer hissetmismiydin oldugunu yoksa benim gibi bu ikincisindedemi hissetmedin sanki olmaz gene gibimi geldi

Sonucun güzel olmuş çok Şükür canım kıyamam ya bir sürü tedaviden zorluktan geçiriyoruz inşallah bizde bebeklerimize kavuşuruz Rabbim isteyen hakeden kimseye aratmasın biran önce evlatlarına kavuşmayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…