EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Arkadaşlar benim 3.gün dondurulmuş 4 tane embriyom vardı. Bugün çözdürürken bir tanesi bozulmuş. Embriyolog aradı bilgi verdi. Korkum şu ki cumartesi transfer günüm. Ya o güne kadar hiç embriyom kalmazsa. Zaten yumurtalıklar zayıf.doktorum havuz işlemiyle tekrar yumurta toplicaktı ama 4 tane embriyo kalınca gerek duymadı.lütfen bana dua edin.Embriyom kalırsa 2 tane transfer edilecek31 Ekim de. Buranın enerjisine inanıyorum.

Geçmiş olsun lavabo hariç kalkmayın derim ben

Insallah hersey diledigin gibi olur kuzum ❤

3.gün embriyosu mu erken çözmüşler

siz nerede tedavi oldunuz? bir de pgt ücretleri çok pahalı siz ne kdara yaptırdınız pgtleri ? tek embriyo için 400 dolar istiyorlar. sperm için ekstra bir işlem uyguladımı embroyologunuz

Şuan 5+5 sanırım kalp atışı için iki hafta sonraya randevu verdi ben göremeyince biraz korktum ama normal heralde bu haftalarda
Pazartesi günü ara kontrole gitmiştik yeni yeni oluşuyor demişti belli belirsizdi pazartrsi 5+2 ydik cumartesi kalp atışı için gittiğimde 6+0 olucam bide ikizler daha geç belli oluyormuş normal bence görmemeniz devlet hastanesine mi gittiniz

Kalır bişey olmaz annesi diğerleri zayıf olsaydı onlarda giderlerdi endişe etme

Sizde irenbede tedavi gördünüz . Sorununuz neydi
Benim tek tüpüm tıkalı dedi belli belirsiz sıvı geçişi var oda pek sağlıklı değil demişti diğeri iyi çok şükür ama iki yıldır istiyoruz olmadı bide guatrım var eşimde hiç sorun yok rahmimde yumurtalarım da da sorunum yok hatta yumurtalarım fazla canım biz direk tüp bebek denemek istedik aşılamayı tercih etmedi doktorum fazla yumurtan var çoğul gebelik oluşur dedi dediği gibi de oldu ilaçları 112,5 mg kullandım ona rağmen 35 yumurta toplandı diğer ay ilaçların etkisi ile 30 40 yumurta daha büyümüştü onların küçülmesini bekledik yumurta toplamadan üç ay sonra transferim oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…