EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

biliyor musun psikiyatristim gibi konuştun o da ağla içine atma acını yaşa sonra iyi ol demişti öyle oldu şimdi daha iyiyim durup durup ağlamıyorum. Dilerim bu defa pozitifi görürsün ben tüm iyi niyetlerimi sana gönderiyorum

Cok saol cnm umarim oyle olur allahim bu sefer yüzümü guldurur tez zamanda seninde insallah

Canım ped koyma ıslaklık olduğu için enfeksiyon yapar. Peçete koy onun yerine daha iyi bence

çok sagol canım , ilaç söylemek yasak olsa hepimiz yasaklanırdık.
cok sevindim sizin için darısı basımıza

İlk negatifimde eşimle karşılıklı hüngür hüngür ağlamıştık hep olcakmış gibi gelmişti ama hemen yeni bi sayfa açtık çabalarsak olacak dedik sende öyle yapacaksın inşallah

hangi ilacı kullandı peki söylermisiniz?
bizim sperm sayımız çok az . o yüzden bize mikrocip önerilmiyor.
sizin ilk deneme de tuttu mu
Ben de sana bir öneri de bulunayım. Bizde de erkek faktörü. Laboratuvaru ve embriyologu çok iyi olan bir yer bul öncelikle. Benim eşimde 2-3ADET hareketsiz sperm çıkışı vardı. 1ay tedavi gördü sonrakı testte 4milyon 800bin çıktı ve %60 hareketli. Tüp bebeğe başladık ve ilaç kullanmado. Yumurta toplama günü yine sayı çok az çıkmış. Nadiren hareketli sperm yazıyordu kagıtta. Mikro enjeksiyonla 4yumurtamın 4ü de döllendi. Ama pgt uygulandı ve 4taneden 2ssinin sağlıklı oldugunu öğrendik ve o 2si de transfer oldu Dün ikize hamile olduğumu öğrendim. Yani biz bi kaç TANE spermle başardık bunu siz o rakamla daha rahat olursunuz ama pgt yaptırın. Biz pgt yaptırmasak belki de sağlıksız olanlar transfer olucaktı

İlk negatifimde eşimle karşılıklı hüngür hüngür ağlamıştık hep olcakmış gibi gelmişti ama hemen yeni bi sayfa açtık çabalarsak olacak dedik sende öyle yapacaksın inşallah
Biz ikisinde de ağlamıştık adaletin bu dünya şarkısı alttan çalıyordu arabada ses sese katarak ağlamıştık ikinci negatifte. Ne günler geride kaldı çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…