EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Ne olursa olsun kim olursan ol inan tanidimmissin gibi üzüldüm ve bende deli gibi anne olmak istiyodum ama negatiften sonra suan inan sadece bu yükten maddi manevi kurtulmak istiyorum eşime karşi sorumluluk hissetmekten bizde insaniz sende bende evet isyan etmistim bende sinirlenmiştim aglamistim sonra dedimki elimden ne gelir herseyi yaptim cabaladim olmazsa ne yapabilirimki anlamda veremiyorum zaten oyuzden üzülme güçlü ol demiycem cunku ben bu transferimdede negatif alirsam agliycam ofkelencem isyan edicem bu acilaro cekipte kimse olsun diyip oturamiyoki oyuzden hersey olacagina varir agla kiz ama sonra iyi ol .
😂😂😂biliyor musun psikiyatristim gibi konuştun o da ağla içine atma acını yaşa sonra iyi ol demişti öyle oldu şimdi daha iyiyim durup durup ağlamıyorum. Dilerim bu defa pozitifi görürsün ben tüm iyi niyetlerimi sana gönderiyorum ❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻

😂😂😂biliyor musun psikiyatristim gibi konuştun o da ağla içine atma acını yaşa sonra iyi ol demişti öyle oldu şimdi daha iyiyim durup durup ağlamıyorum. Dilerim bu defa pozitifi görürsün ben tüm iyi niyetlerimi sana gönderiyorum ❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Cok saol cnm umarim oyle olur allahim bu sefer yüzümü guldurur tez zamanda seninde insallah 🤲🌷

Kizlar biraz igrenc bisey sorcam ama napalim alistik burda bunlara:işsiz::KK70: benim kanama lekelenme kesildi cok sukur ama sari akinti geliyo artik ve cok kotu kokuyo durmadan ped degistirmeme ragmen oturdugum zaman resmen kokuyu aliyorum kendimden tiksincem artik surekli dus alamiyorum yatmam lazim nedendir bu acaba enfeksiyon belirtisi falan degildir demi yarin gitcem doktora o zaman sorarim ama yarina kadar kendimden tiksinmem umarim :olamaz::KK14:
Canım ped koyma ıslaklık olduğu için enfeksiyon yapar. Peçete koy onun yerine daha iyi bence

Yasak mı acaba isim solgar ürünün i arjinin l karlitin ilaçları ikisini ayrı ayrı kullandı canım. Uzun süredir yorumları falan okurdu bunlardan birinin içinde sperm e hareket veren maddeden varmış. Bunu sporcular kullanıyorlar. Eşim kendi araştırıp buldu kullanmaya başladı ama test yapmadım çok söyledim ne olur test ver bi bakalım diye. Artma olmayınca moralim bozuluyor içmek istemiyorum dedi. Bu seferde vicdanımın rahat etmiyor zorlama kullanayım tedaviye kadar o zamana kadar bir olursa olur dedl. 6 ay kullandı bir ay falan bitmişti haziran da merkeze gittik üroloji doktoru semen testi istedi o sonucu söyledi o an ikimizde şok olduk. 19 milyon bir ml de toplam sayı 68 mil olmuştu. Ama hız yine azdı. Önce sayıyı sonra hızı artırıyormuş. 2017 de başladı ilaç kullanmaya 2019 a kadar farklı farklı ilaçlar. Belki en başından bunu içse hızı da düzelirdi. Nasip işte tekrardan hızın da yükselmesini bekleyemezdik tedaviye karar verdik. Ben üçüncü denemem de hamile kaldım canım. Mikrocip ilk defa bu tedavimde uygulandı ve sonuç aldık.
çok sagol canım , ilaç söylemek yasak olsa hepimiz yasaklanırdık.
cok sevindim sizin için darısı basımıza

İlk negatifimde eşimle karşılıklı hüngür hüngür ağlamıştık hep olcakmış gibi gelmişti ama hemen yeni bi sayfa açtık çabalarsak olacak dedik sende öyle yapacaksın inşallah 🤲🏻🌹

hangi ilacı kullandı peki söylermisiniz?
bizim sperm sayımız çok az . o yüzden bize mikrocip önerilmiyor.
sizin ilk deneme de tuttu mu
Ben de sana bir öneri de bulunayım. Bizde de erkek faktörü. Laboratuvaru ve embriyologu çok iyi olan bir yer bul öncelikle. Benim eşimde 2-3ADET hareketsiz sperm çıkışı vardı. 1ay tedavi gördü sonrakı testte 4milyon 800bin çıktı ve %60 hareketli. Tüp bebeğe başladık ve ilaç kullanmado. Yumurta toplama günü yine sayı çok az çıkmış. Nadiren hareketli sperm yazıyordu kagıtta. Mikro enjeksiyonla 4yumurtamın 4ü de döllendi. Ama pgt uygulandı ve 4taneden 2ssinin sağlıklı oldugunu öğrendik ve o 2si de transfer oldu❤️ Dün ikize hamile olduğumu öğrendim. Yani biz bi kaç TANE spermle başardık bunu siz o rakamla daha rahat olursunuz ama pgt yaptırın. Biz pgt yaptırmasak belki de sağlıksız olanlar transfer olucaktı

İlk negatifimde eşimle karşılıklı hüngür hüngür ağlamıştık hep olcakmış gibi gelmişti ama hemen yeni bi sayfa açtık çabalarsak olacak dedik sende öyle yapacaksın inşallah 🤲🏻🌹
Biz ikisinde de ağlamıştık 😂😂😂adaletin bu dünya şarkısı alttan çalıyordu arabada ses sese katarak ağlamıştık ikinci negatifte. Ne günler geride kaldı çok şükür 🙏

X