EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Kızlar siz test yaptıkça benim de yapasım geliyor 😔 3. Gün embriyosu olanlar en erken ne zaman idrar testi yapıp öğrendiniz

Kizlar benim simdi akintiyla karisik boyle ince ince kirmizilik geldi. Ben fitil kullaniyorum , o yapiyo olabilir mi , hic basina gelen oldu mu? Hafif iceri dogru aciyo gibi bide.

Ben 8.gün yaptım erken gebelik testi çıkmamıştı.Sonra hiç yapmadım.Kan testi günü yaptım bi daha
12. Gün mü çıktı canım o zaman bende yapmayım hiç çıkmazsa üzülürüm seninle aynı merkezdeydik demi canım birde belirtin varmıydı bende hiç bir belirti yok Bugün 6. Günüm (transfer gününü saymıyorum)

Kizlar benim simdi akintiyla karisik boyle ince ince kirmizilik geldi. Ben fitil kullaniyorum , o yapiyo olabilir mi , hic basina gelen oldu mu? Hafif iceri dogru aciyo gibi bide.
Fitil yapmıştır canım orası kuru oluyor zorla ittirmeye çalışıyoruz ya tahriş olabiliyor ince ince ise ondan dolayıdır

hangi ilacı kullandı peki söylermisiniz?
bizim sperm sayımız çok az . o yüzden bize mikrocip önerilmiyor.
sizin ilk deneme de tuttu mu
Yasak mı acaba isim solgar ürünün i arjinin l karlitin ilaçları ikisini ayrı ayrı kullandı canım. Uzun süredir yorumları falan okurdu bunlardan birinin içinde sperm e hareket veren maddeden varmış. Bunu sporcular kullanıyorlar. Eşim kendi araştırıp buldu kullanmaya başladı ama test yapmadım çok söyledim ne olur test ver bi bakalım diye. Artma olmayınca moralim bozuluyor içmek istemiyorum dedi. Bu seferde vicdanımın rahat etmiyor zorlama kullanayım tedaviye kadar o zamana kadar bir olursa olur dedl. 6 ay kullandı bir ay falan bitmişti haziran da merkeze gittik üroloji doktoru semen testi istedi o sonucu söyledi o an ikimizde şok olduk. 19 milyon bir ml de toplam sayı 68 mil olmuştu. Ama hız yine azdı. Önce sayıyı sonra hızı artırıyormuş. 2017 de başladı ilaç kullanmaya 2019 a kadar farklı farklı ilaçlar. Belki en başından bunu içse hızı da düzelirdi. Nasip işte tekrardan hızın da yükselmesini bekleyemezdik tedaviye karar verdik. Ben üçüncü denemem de hamile kaldım canım. Mikrocip ilk defa bu tedavimde uygulandı ve sonuç aldık.

Kızlar canım çok sıkıldı, bugün 9.günüm eşim nöbetçi eczaneden farklı bir marka kaset gebelik testi aldı yaptım çok çok aşırı silik çıktı yani önceki günlerde yaptığım testler daha koyuydu bı de bu markayı ilk kez gördüm güvenilirliği nasıl bilmiyorum, eşim şimdi tekrar eczaneye gidip erken gebelik testi aldı onu yapicam valla strese girdim çok yaa

Bak çıkabilir dedin, beni kaybettin. Çıkmama ihtimali de var demek ki 😃
O zaman ben az daha bekleyeyim, zaten 4 kasım test günü, belki 2 kasımda sağlık ocağında yaptırırım dayanamayıp 😂
Ben 5. Gun idrarda silk gormustum cift embriyo oldugu icin olabilir birde herkesin idrara karisma zamani farklilik gosterebilir moralin bozulur cikmazsa😊

X