EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Canım sabah idrarı ile yapsaydın negatif çıkıp 11. 12. Gün pozitif çıkan da çok var hemen üzülme bekle bence bir de benim kuzenimin 4. Ayı dolmadan idrara geçmiyor sen bir kan testi ver biraz daha bekleyip

arkadaşlar bir de bişey soracagım .
benim kan da alyuvar sayıların fazla . bu yüzden kanım geç pıhtılaşıyor.

gebelikte de pıhtılaşma ile ilgili sıkıntı tam olarak nedir ? oradaki sıkıntı pıhtılaşmanın olmasımıydı

erkek faktörünüz tam olarak nedir ? bizim de erkek faktörü sperm sayısı 600 bin morfoloji 2 ileri hareket 15 gibi sizin nasıldı . inş bende hamile kalırım sizin gibi
Bizim sayı 8 milyon, ileri hararetli %3 tü canım. Sayı ve hareketli sayımız azdı. İnşallah canım

Kizlar biraz igrenc bisey sorcam ama napalim alistik burda bunlara benim kanama lekelenme kesildi cok sukur ama sari akinti geliyo artik ve cok kotu kokuyo durmadan ped degistirmeme ragmen oturdugum zaman resmen kokuyu aliyorum kendimden tiksincem artik surekli dus alamiyorum yatmam lazim nedendir bu acaba enfeksiyon belirtisi falan degildir demi yarin gitcem doktora o zaman sorarim ama yarina kadar kendimden tiksinmem umarim

eşinize tüp bebek öncesinde ilaç herhangi bir şey verdi mi?
Biz bitkisel ve şu takviye için verilen ilaçlardan eşim kullandı büyük bir etki görmedik. Sonra bir markanın ilacını kullandığı vicdanım rahat etsin diye 6 ay kadar içti değişme olmayacak diye test falan vermeden öylesine kullandı. Haziran da bir gittik sayı 19 milyon olmuş. Çok şaşırdık ağladım hatta ben o an. Hızı aynıydı yine %3 ama sayı artınca o da arttı. Biz o ay tedaviye başlayamadık ağustos ayına kaldık o arada eşim soğuk algınlığı nedeniyle antibiyotik almak zorunda kaldı. Ağustos ta yine düşmüştü değeri. Üç aydır içmemişti ilaç. Sana önerim mikroçip yapan bir merkezi tercih et. Bizim pozitif görme sebebi

Akıntı adet gecikmesinden sonra mı başlıyor? Benim transferden sonra 5.günüm, transferin ertesi günü açık kahve bi akıntı geldi o kadar, şu an neredeyse kupkuru. Akıntı olmayınca ben de biraz şüphelendim, acaba tutunmadı mı diye

Enfeksiyon belirtisi canm fitilden olmus olabilir

hangi ilacı kullandı peki söylermisiniz?
bizim sperm sayımız çok az . o yüzden bize mikrocip önerilmiyor.
sizin ilk deneme de tuttu mu

Bilmiyorum ki kizlar cok umudum kalmadı ama sabah gene de bi kan vereceğim 6.gun oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…