EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

9 ay başka türlü geçmez
Oyle valla. Ama hamur isi fazla yemem diye soz verdim kendime. Ablamla 40 larimiz karisti. Annemde kalmisti . Annem her gelene boreklee coreklee yapti ee bende hamileyim yedikce sistim .asiri odemim oldu 80 kiloyla doguma girdmm suan inanki stresten yiyorum. Yani bu cocuk tuttumu. Tuttuysa ne yapcagimi bilmiyorumm bi garip duygular icindeyim

Bir şey daha sorayım bugün doktorum eğer ihtiyaç olursa rahim ağzı genişlerse fln 3-3,5aylıkken rahime dikiş attırırsın dedi. Senin öyle durumun oldumu? Bir de ben full yatma modunda olmuycam pzrt işbaşı yapıyorum 7-8ci aya kadar Allahın izniyle bir sıkıntı olmazsa çalışmayı düşünüyorum. Sen süreci nasıl yaptın acaba?

Yok canım benim süreç çok şükür rahat geçti. Rahim ağzında ani kısalma olursa veya daha önce rahimin bebeği taşıyamayıp olumsuz sonuçlanan gebelik olursa yapılıyor. Bende pandemim e kadar çalıştım canım yasal iznime 1.5 ay vardı. İkiz gebelikte 30., haftada analık izni başlıyor iki hafta önce yani ben 24., haftamo bitirdim okullar kapandı. Ev işi yapmadım yani süpürge çekmedim balkon yıkamadım. Eğilme gereken hiçbir şey yapmadım. Yemeğimi yaptim, okula gittim, çamaşır astım eşim yüksekçr yere koyardı ordan alıp sirkelemeden asardım. Çok şükür rahat geçti canım tekil gibiydim

Çok teşekkür ederim ya içimi rahatlattın. Çok şükür ben de bir sıkıntı yok. Zaten tüp bebek yapma nedenimiz eşimin sperm sıkıntısı. İnşallah ben de dediğin gibi rahat geçiririm. Bizim orda annelik izni daha rahat yaa. Gerçi ikize bir ayrıcalık varmı bilmiyorum. Ama annelik izni 3yıl. Yani istedigim zaman izne çıkabilirim. Ama ben kendim çabuk çıkmak istemiyorum zaten Allah nasip ederse 3yıl evde kalmayı da düşünmüyorum. Evde bunalırım zaman geçmez tabi ben kayınvalidemle kalıyorum o da bir etken

Tuttumı ne yapacağım ne demek ilkini ne yaptın da bunda da aynısını yapacan çatır çatır doğracan, bende pek yemedim yani daha çok ekmeksiz tükettim 30. Haftaya kadar müthiş gittim ikiz için min kilodaydım sonra bir şiştim. 24 kilo aldım. Bir hafta sonra 16, sı gitmişti ödemmiş

Bizde de neden sperm sayısı ve hareketlilik sayısının az olmasıydı. İçini rahat tut zaten yapı olarak benziyoruz bende senin gibiyim. Kendimi şartlamayı sevmiyorum olabildiğince pozitif baktım ve öylede geçti. Ben 2 yıl çalışmayacağım canım memleketler ayrı bizim ve yaşadığım yerde hiç kimsemiz yok. Onun için 6 7 aylık olduklarında evime gideceğim. Kendim bakacağım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…