EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

8 embriyo aynı yerde dondurulmuyor canım. Sana soruyorlar kaçarlı donduralım diye üç üç mü iki şer iki şer mi yoksa teker teker mi diye?? Aslında bunu sen belirleyeceksin benim 10 embriyom vardı 2 şerli dondurduk. Ben üçer dedim hani çözülme sırasında bazen kayıp olabilir diye embriyolog ikna etti ikişere 😅😅 üçer olsa üç koyacaklardı. Çok şükür ikişer dondurduk iki minik konuldu 🙏🙏
Himm anladım canım belki merkezden merkeze degisiyordur

Ben uzman değilim, ancak bilimsel araştırmalar böyle söylüyor. İstisnalar her zman vardır, bu yüzden kişiye özel tanı ve tedavi...
benim adetlerim düzenli kilo sorunum yok kıllanma tek tük belkide hafif düzeydedir benimki bilemiyorum. Doktorda demişti ultrasonda belli oluyor diye tahliller belki yanıltabilir değişkenlik gösteriyor her ay çünkü

Bizde de neden sperm sayısı ve hareketlilik sayısının az olmasıydı. İçini rahat tut zaten yapı olarak benziyoruz bende senin gibiyim. Kendimi şartlamayı sevmiyorum olabildiğince pozitif baktım ve öylede geçti. Ben 2 yıl çalışmayacağım canım memleketler ayrı bizim ve yaşadığım yerde hiç kimsemiz yok. Onun için 6 7 aylık olduklarında evime gideceğim. Kendim bakacağım inşallah
Canım Çok teşekkür ederim gerçekten böyle bir rahatladım ya. İnşallah ben de sağlıklı bir şekilde bebeklerimi kucagıma alırım ❤️

Kesinlikle arastirmakta haklisin ben suana kadar 30bintl para harcadim hepsino cozdurmek zaten embriyolarini bozabilir ve ayrica çözdürme ucreti ve geri dondurma ucreti isteyen yerler var her ismi olann doktor ve hastane iyi olacak doye biseyde yok cok unlu doktorlarin neleri cikti sikayetleri vs oyuzden size en uygun olanini sizinn icinize dert olmiycak pismanlik duymiycaginiz doktor ve hastaneyi secin ben kendim internetten arastirdim buldum gorustum karar verdim ve içimde soru kalmadan karar verdim umarim yardimci olabilmisimdir
Çok teşekkür ediyorum canım aynen araştırıyorum araştırdıkça kafam karışıyor karar veremiyorum deneye deneye öğreneceğiz sanırsam kolay bir iş değil raporum falanda yok herşey özel oluyor mecbur araştırmak zorundayım maddi olarak bu 2.denemem olacak

Kızlar ben transferi anestezili yaptım off yapmaz olaydım 5 dk işlem için ölümden döndüm uyanamadim çok uzun süre sonra uyandım ve etrafimda bir sürü kişi vardı

X