EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Bende öyle yapacam büyük ihtimalle 3. Gün embriyosu diye çıkmaz moralimi bozarım diye korkuyorum
İdrar yapma canım boşuna ben çıkmayacağını biliyordum elimde kalan son testi bitirip 7. 8. Gün yapmamak için aslında erkenden yaptım. O zaman çıkmasa olumsuz etkilerdi. Öylesine yaptım sonra kanı bekledim

Bu konuyu bende merak ediyorum ama eşim diyorki 7 yıl sonra ilk defa yaşıyoruz bu duyguyu 9 ay boyunca yapmasakta olur çok korkuyoruz bişey olur diye o yüzden biz baya bi kardeş gibi takılcaz
Benimki de o kafada 9ay yapmıycaz modunda ama öyle de olmazki yaa. Gerçi 12haftaya kadar riskli diyorlar sonrası rahat diyorlar. Ama bazıları da sağlıklı gebelikse hiçbir sıkıntı yok diyor

Bende öyle düşünüyorum canım çıkmaz da varsa boşuna bebeklerimi üzmüş olurum zaten kasmıyorum öyle sürekli yatıyım demiyorum kitap okuyorum film izliyorum yemekte yapıyorum yürüyorum

Eğer kanaman yoksa yasak değil bacım tüp bebek olduk diye ölek mi biz yapmadık orası ayrı tabi ten tene teması 9 ay devam ettirdik ama birleşmeye cesaret edemedik. En çokta eşim sebep olmak istemiyorum dedi.. Yani kısaca riskli durumun yoksa kardeş olmaya gerek yok

Benimki de o kafada 9ay yapmıycaz modunda ama öyle de olmazki yaa. Gerçi 12haftaya kadar riskli diyorlar sonrası rahat diyorlar. Ama bazıları da sağlıklı gebelikse hiçbir sıkıntı yok diyor
Bizimkiler ikiz bide canım riskli gebelik diye geçiyor. Evet çok zor ama onlar sağlıklı olsunda ben cumartesi sorucam doktoruma

Bende öyle düşünüyorum canım çıkmaz da varsa boşuna bebeklerimi üzmüş olurum zaten kasmıyorum öyle sürekli yatıyım demiyorum kitap okuyorum film izliyorum yemekte yapıyorum yürüyorum
En güzelini yapıyorsun ben ilk ikisinde yattım da ne oldu yalan oldu bu sefer sen gibi yaptım hatta işe başladım üç kat merdiven in çık 6 saat ders anlat. Rabbim şükür nasip etti.

Bu da güzel bişey aslında yan yanayız ama Özlem çekiyoruz

Geçmiş olsun canım bilmediğimden soruyorum neye başladınız hamilelikte verilyor demi bu test
Canım üçüncü tedavim için gittiğim merkez önden bütün testleri istedi. Bu tokso var mı yok mu bilemedik tedavim ertelendi. Doktor varsa yapmam dedi özürlü bebek mi doğurmak ister misin dedi bende zaten böyle bir durum varsa istemiyorum dedim. Bir ay boyunca on defa test yaptım belki bir negatif geliyor bir pozitif. Yalancı pozitif olma durumu varmış benimki yalancı pozitifti. Doktor emin olunca tedaviye başladık yoksa 6 ay yapmam dedi vardır bir hayrı böyle garip bir durum oldu.

Bende bu sefer unutup normal davranmaya çalışıyorum bende yatagimin ustunu ortuyorum minik minik şeyler yapiyorum ama sanki robotmusum gibi yapmiyorum ilkinde gormus oldum hicbi faydasi yok
Evet bende ilkinde hep yatmistim ameliyatli gibi tuvalete gidiyodum ama negatif olunca hepsi bosaymis dedim

Size doktor izin verdiği haldemi yapadınız? Ulan ben daha evliliğimin baharındayım 1yıl bile olmadı zaten arada başka badireler de atlattım o sırada da cinsel ilişki yasak oldu . Şimdi Ayda 1 olsa bari

Anladım canım madem bbu kadar önemli bi test neden hamilelik öncesinde yapılmıyor şimdi diyelim yapıldı pozitif çıktı ne şekilde oluyor ki tedavisi çok tuhaf

Bizimkiler ikiz bide canım riskli gebelik diye geçiyor. Evet çok zor ama onlar sağlıklı olsunda ben cumartesi sorucam doktoruma
Kaç haftalık oldu sende? Ayy doktoruna söyleyince bana da haber ver. Ben memlekette doktora 10gün sonra falan giderim diye düşünüyorum şuan için gerek yok gitmeme bence. Yani anca o zaman gidince sorabilirim

Size doktor izin verdiği haldemi yapadınız? Ulan ben daha evliliğimin baharındayım 1yıl bile olmadı zaten arada başka badireler de atlattım o sırada da cinsel ilişki yasak oldu . Şimdi Ayda 1 olsa bari
Evet benimki ben sormadan risk yok dedi ama sonra ben bi kanama atlattım ondan sonra zaten tamamen bitti doğum yaptım 4 ay geçti halen bir şey yok çünkü ikiz bebe ile kaynana ana evi arasında gidip geliyorum adam ikiz bebenin bez parası için memur olduğumuz şehre gitti yani anlayacağın yarama tuz basma biz 4 yıllık evliyiz ordan yırttık

Aynen birde çok garip bir şekilde hoşuna gidiyor. Birlikte uyuduk sarıldık öptük kokladık ve eşinin o dürtüsünü bunlara rağmen bastırması seni daha çok mutlu ediyor beni etti yani sizi bilmem
Aynen öyle bende öyle mutlu oluyorum canım ama biz üç haftadır böyleyiz devam ederse mutlu olurmuyum bilmiyorum şimdi güzel geliyor

Benim transferden sonra ikinci adetim yaklasti haftaya olmam lazimdi normalde ilk adet donemimde cok agrim oldu simdide hafif agri basladi haftaya cogalir diye dusunuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…