EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Hadi inşallah bir gün önce senin güzel haberini alırım mutlu bir şekilde kan veririm bende
Aslinda çoğu arkadas 5 6 . Gunde idrar testiyle öğrendiler sabah yapsam varsa cikar belki amaa cok korkuyorum ben..birsey hissetmediğim icin sen de var ni bir his

Aslinda çoğu arkadas 5 6 . Gunde idrar testiyle öğrendiler sabah yapsam varsa cikar belki amaa cok korkuyorum ben..birsey hissetmediğim icin sen de var ni bir his
Göğüslerimin şişliği ve acısı hariç başka birşey yok canım bide benim 3. Gün embriyosu çıkmaz yani göğüs acısı da ilaçlardan oluyormuş zaten başka da birşey hissetmiyorum

Onda birşey olmuyor bunda sanki keseceklermis birşey olacakmış gibi bir düşünce oluştu arkadaşım anestezili yaptı ohh dedi ne güzel deyince bende dedim öyle yaptirayim
Allah allah. Halbuki hiç ekstra bişey olmuyor. En fazla 10 saniyelik işlem. Neyse bari Allah tan sıkıntı olmamiş

Çok teşekkür ederim hiç umut yok doktorum kendiliğinden düşeceğini söyledi. Ama ne güzel hiç tanımadığın insanların seni merak etmesi senin için iyi dileklerde bulunması ... çok sağolun
Ne olursa olsun kim olursan ol inan tanidimmissin gibi üzüldüm ve bende deli gibi anne olmak istiyodum ama negatiften sonra suan inan sadece bu yükten maddi manevi kurtulmak istiyorum eşime karşi sorumluluk hissetmekten bizde insaniz sende bende evet isyan etmistim bende sinirlenmiştim aglamistim sonra dedimki elimden ne gelir herseyi yaptim cabaladim olmazsa ne yapabilirimki anlamda veremiyorum zaten oyuzden üzülme güçlü ol demiycem cunku ben bu transferimdede negatif alirsam agliycam ofkelencem isyan edicem bu acilaro cekipte kimse olsun diyip oturamiyoki oyuzden hersey olacagina varir agla kiz ama sonra iyi ol .

Allah allah. Halbuki hiç ekstra bişey olmuyor. En fazla 10 saniyelik işlem. Neyse bari Allah tan sıkıntı olmamiş
Uyandığımda özel odaya aldılar beni eşim bekleme salonundaydi eline vermişler kıyafetlerimi kafayı yemiş ne oluyor diye anestezi uzmanı odaya almış esimi sakin olun eşiniz birşey atlattı soylemeyeecm şimdi korkmasın yeni uyandı dedi özel konuştular ama bana demedi birşey

Benimde yoktu hersey cepten gitti ama benim doktorum ve gittim hastane diğerlerine gore daha uygun gelmisti bana oyuzden sicak bakmistim doktorumda cok fazla hastasi vardi ve herkes memnundu dogru karar vermisim sukur

Ayy valla insan korkar Bi daha anestezi almaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…