EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Anladım canım madem bbu kadar önemli bi test neden hamilelik öncesinde yapılmıyor şimdi diyelim yapıldı pozitif çıktı ne şekilde oluyor ki tedavisi çok tuhaf
Antibiyotik tedavisi var canım o da belirtin varsa. Yoksa vücut 3 ayda zaten bağışıklık kazanıyor. Hamileyken onun için sakatat yasak. Ve eti de iyi pişir. Birkaç negatif sonrası bazı merkezler yapıyor. Gebe kalmayı da önlüyor demişti merkez 🤷

Evet benimki ben sormadan risk yok dedi ama sonra ben bi kanama atlattım ondan sonra zaten tamamen bitti 😂😂😂doğum yaptım 4 ay geçti halen bir şey yok çünkü ikiz bebe ile kaynana ana evi arasında gidip geliyorum adam ikiz bebenin bez parası için memur olduğumuz şehre gitti yani anlayacağın yarama tuz basma 😂😂😂 biz 4 yıllık evliyiz ordan yırttık😅😅
O zaman ben de baküdeki doktorumun muayenesini bekleyeyim bari. Bebişler birazcık daha tutunsunlar bakalım zaten nokta kadarlar 😂 Seninki de zormuş be kuzummm oy oy nedir bu çektiğimiz. Filmlerdeki gibi bayılsak doktora gitsek ve 4aylık hamile oldugumuzu öğrensek ne güzel olurdu🤣🤣

O zaman ben de baküdeki doktorumun muayenesini bekleyeyim bari. Bebişler birazcık daha tutunsunlar bakalım zaten nokta kadarlar 😂 Seninki de zormuş be kuzummm oy oy nedir bu çektiğimiz. Filmlerdeki gibi bayılsak doktora gitsek ve 4aylık hamile oldugumuzu öğrensek ne güzel olurdu🤣🤣
Eşinden uzaklaşma da canım biz hiç araya mesafe koymadık hamileyim yaklaşma moduna girmedim. İlla o işin olmasına gerek yok o olmadan da hem kendini hem onu mutlu edebilirsin daha ayrıntı yazdırtmayın şimdl 😂😂😂

Aynen öyle bende öyle mutlu oluyorum canım ama biz üç haftadır böyleyiz devam ederse mutlu olurmuyum bilmiyorum şimdi güzel geliyor 🙈😂😂😂
Biz 1 yıldır ölümüne kankayız 😂 daha önümüzde çok uzun yıllar var inşallah bütün hasretler sona erer yeterki gönüller bir olsun 😂😂

Bizimkiler ikiz bide canım riskli gebelik diye geçiyor. Evet çok zor ama onlar sağlıklı olsunda ben cumartesi sorucam doktoruma
Aslında evet canim. Mesela ikiz gebeliği riskli gebelik uzmanı takip etsin derler. Perinatolog gebelik takibini yapsın derler başlı başına riskli görülür ama ben kendimi şartlamak istemedim. Normal kadın doğum doktoruna gittim. Doktorum da rahattı iyi bir psikoloji ile süreci tamamladım.

Kızlar benim gibi adet dönemi gelmis olup ara ara şiddetli adet agrisini yasayan var mi ? Çogu kiside yok sanirim 😑 Benim adet agrilarim cok siddetli gecer her zaman o yüzden mi günü diye agrim oluyor acaba. Kanama, lekelenme filan hic olmadi transferden bu yana.
Aaaa bende var dun olmam gerekiyodu cok fena agrim var dunden beri siddetli vuruyo belimin ortasina

Dürüm niye yasak 😂😂 iyi kızarmış et olursa ne olacak. Taştan yumuşak hey şeyi yedim ben ya sadece eti iyi pişirdim ona çok dikkat ettim sakatat yasaktı bana başka da dürüm mürüm çikolata falan ne buldumsa yedim iki bebe kolay olmadı 😅
Aynen oyle valla bacim.😂 Pimpirikli olamicam hic. Ekmek yemiyorum hamur isim yok bari durum yiyim😀😀

X