EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Her gün koca bir bardak içiyorum yatmadan önce gün içerisinde aktivya yiyorum zeytinyağı içiyorum yine de ona rağmen hafif kabızlık oluyor canm
Bendede oluyor o transferden sonra ostrojen progesteron hormonundan oluyo ya fazla artış oldgu için oluyo. Cok korkuyrm yıne olcam dıye 4 gun hiç cıkmadgmı bılıyrm transferden sonra zorla 5. Gunu cıkmıştım

Ozaman sana puuu Idrar testi yapmayanlari disliyoruz Kiz kziim.bi tane yapinda cift cizgi hatira kalsin
Yok olur mu hiç idrar testi yaptım.Cuma günü yapmıştım,hem de erken gebelik testiydi..Kocaman bir tek çizgi görmüştüm.Ne ağladım..O yüzden erken yapmayın,sonra çok yıpratıyoruz..Ama elimde bir tane daha var.Sırf çifti görebilmek için şu hayatta yapacağım

Reactions: Z P
Ben de hic yapmadim eczaneden aldim bir tane cift cizgiyi gormek icin yapacagim dun keseyi gorduk ben hala idrar testi yapicam

Kızlar ben şimdi endokrin doktorundan çıktım.. Ve çok üzgünüm.. Ben 2016 yılındatiroid ameliyatı oldum.. O günden beri tsh değerlerim sürekli olarak baktırıyordum.. İlaç dozumu ayarlıyorlardı ve hep güzel oluyordu.. Bugün tsh 7. 65 çıktı o kadar üzüldüm ki.. Tüp bebek için kullandığım ilaçlar tiroid ilacının etkisini azaltmış.. Ve tiroidim yükselmiş.. İlacımın dozunu ayarladılar ama çok korkuyorum normale dönene kadar ya düşük yaparsam diye.. Endokrin doktorum 8. Haftadan itibaren bebeğin beyin gelişimi başlıyor korkma dedi.. Aranızda tiroid sorunu olan varsa yazabilir mi lütfen? Çok endişe ediyorum

Transferden sonra evde yaptığını içme canım pastörize etme de sıkıntı olabilir diye süt falan riskli oluyor o riske girme bence
Yok kuzum evdeki daha saglikli . Benim akrabam koca tencere yapiyor hic birsey olmuyor
yap kuzum buraya at da hatira kalsin. O.yapmayanlarda haline yansin

Bendede oluyor o transferden sonra ostrojen progesteron hormonundan oluyo ya fazla artış oldgu için oluyo. Cok korkuyrm yıne olcam dıye 4 gun hiç cıkmadgmı bılıyrm transferden sonra zorla 5. Gunu cıkmıştım
Yok benimki kabizlik degilde kendiliginden gelmiyo yani beslenmene dikkat et duzene girer kabak yemegi yicem o daha cok rahatlatir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…