EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

ya ondan cok korkuyorum vallahı hıc bılmezdım aklıma gelmezdı de burda okudunca stres oluyorum..benım 9.gun310 du beta 11.gun 798 cıktı tamam bırdaha kan vermene gerek yok dedıler vermedim de ınsallah sağlıklıdır hıc belırtımde yok ne agrı ne sızı bısey
Ben de aynı durumdayım canım.. 9. Gün 260 11. Gün 602 çıktı.. Kese için 10 gün sonra ya yani haftaya çarşambaya gün verdi.. Bugün 13. Gün ama hiç belirti yok.. Ben de korkmuyor değilim.. Acaba bir sorun mu var orada duruyor mu hala diye..İnşallah kuzularımız bizimledir 🤲🤲

Canim o da stres yapmistir bazen boyle durumlarda alttan almak lazim. Valla esim bana para gitti dese hakli adam. Benim birikimim vardi ama onunda cebinden yiyorum hep igneydi ilacti diye. Idare edicez birbirmizi. Insan kiriliyor evet ilgi bekliyor ama yok anam bacim ilk cocuktaki gibi olmuyor hic bisey

Bende ne yapacağımı şaşırdım oda haklı çaresiz kalıyor dediğin gibi ilk çocuk gibi olmuyor

• Beğen
Reactions: Z P
Ben transfere kadar gunde 1 paket iciyordum, ctesi pazar hic icmedim, dun 4 adet bugun 5 adet ictimm, offf stres oluyorum icemeyince dee 😔😔
Ben de 1 paket sigara içiyordum transferden önce.. Hatta diğer kimyasal olan gebeliğimde hiç içmedim.. Ama olmadı.. Şimdi 0.1 olan değerli sigara var ondan içiyorum günde 5 6 tane.. İçmezsem çok fazla sinir yapıyorum herkese saldırıyorum.. Doktoruma da söyledim içicem bırakmayacağım diye.. Ben de çok vicdan azabı yapıyorum ama inan içmediğimde yaptığım stres daha kötü oluyor

X