EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Ben de aynı durumdayım canım.. 9. Gün 260 11. Gün 602 çıktı.. Kese için 10 gün sonra ya yani haftaya çarşambaya gün verdi.. Bugün 13. Gün ama hiç belirti yok.. Ben de korkmuyor değilim.. Acaba bir sorun mu var orada duruyor mu hala diye..İnşallah kuzularımız bizimledir

Bende ne yapacağımı şaşırdım oda haklı çaresiz kalıyor dediğin gibi ilk çocuk gibi olmuyor

Reactions: Z P
Ben transfere kadar gunde 1 paket iciyordum, ctesi pazar hic icmedim, dun 4 adet bugun 5 adet ictimm, offf stres oluyorum icemeyince dee
Ben de 1 paket sigara içiyordum transferden önce.. Hatta diğer kimyasal olan gebeliğimde hiç içmedim.. Ama olmadı.. Şimdi 0.1 olan değerli sigara var ondan içiyorum günde 5 6 tane.. İçmezsem çok fazla sinir yapıyorum herkese saldırıyorum.. Doktoruma da söyledim içicem bırakmayacağım diye.. Ben de çok vicdan azabı yapıyorum ama inan içmediğimde yaptığım stres daha kötü oluyor

Benim bununla ilgili bir teknigim var yillardir kabiz oldugmda oyle yaparim. Simdi anlatiyorum hani bebekler ilk tuvaletlerini yapsinlar diye popolarina bastirirlar ya ben de kabiz oldugum zaman oyle yapiyorum ikinmama gerek kalmadan halloluyor
Popoya bastrma nasıl oluyo ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…