EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Benimde ole en son 2 binlerdeydi beta hcg sonra bida bakmadık tabi bende çok merak içindeyim belirti yok bende de hiç hayırlısı insalh güzel ilerler
ya sen kac defa verdın kıben 2defa verdım sadece o da 798 dı en son senın maasallah cok guzel artmıs

Kizlar ya bisey sorucam aranizda sigara icen var mi? Ben bi turlu birakamiyorum gunde 4-5 tane iciyorum cok vicdan azabi cekiyorumm
Ben içiyordum transfer gününe kadar da içtim bırakamadım...transferden beri yani cuma akşamından bu yana içmiyorum.. 4 5 tane cok azmış aslında canim onu da biraksan

Kizlar ya bisey sorucam aranizda sigara icen var mi? Ben bi turlu birakamiyorum gunde 4-5 tane iciyorum cok vicdan azabi cekiyorumm
Bizim bir akraba sigara birakma merkezine gitti bir bant gibi bisey vermis doktor simdi birakti sigarayi. Ben hic icmedim ama annemler cok icer. Onlar icin de randevu aldik bakalim insallah birakirsiniz

Ben içiyordum transfer gününe kadar da içtim bırakamadım...transferden beri yani cuma akşamından bu yana içmiyorum.. 4 5 tane cok azmış aslında canim onu da biraksan
Ben transfere kadar gunde 1 paket iciyordum, ctesi pazar hic icmedim, dun 4 adet bugun 5 adet ictimm, offf stres oluyorum icemeyince dee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…