EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Ben de hasimato hastasıyım, transferden once tsh 3.5 a cikmisti. Ilacin dozunu artirdik sonrada bir daha bakmadik. Bence benimki de yukselmistir. Doktora soyledim keseyi gormeye geldiginde diger testlerle bakariz dedi.

Oyle canim malesef valla ben ilgi falan beklemiyorum dedigim gibi lafta etse umrum disi. Birak adamla ne ugrasiyosun gel buraya stres at

Bende transfer olmuş olsaydım gerçekten çok güzel olurdu burası strese çok iyi geliyor çok samimisiniz hepiniz görmesekte birbirimize yoldaş olduk demi . Yanlız merak etmiyor değilim hele seni çok pozitif birisinin ❤❤

Ben de hasimato hastasıyım, transferden once tsh 3.5 a cikmisti. Ilacin dozunu artirdik sonrada bir daha bakmadik. Bence benimki de yukselmistir. Doktora soyledim keseyi gormeye geldiginde diger testlerle bakariz dedi.
Benim doktorum da geç kalmadan vaktır demişti.. İmkanın varsa sen de yakın zamanda baktır istersen canım..

Sağol canım.. 5 saat koydum ben de.. Gece kalkıp 4 te içiyorum.

Bende ayni sekilde dusunuyorum ama doktor kesinlikle icme dedi, kacamak yapiyorum kendimce

Canim benim stres bu durumda en etkilisi, ilaclarini duzgun kullan, tsh haftalik takip et gerisini Allaha birak insallah duzelir, bende hasimato hastasiyim, tsh benimde skintili suan kontrol altinda eger gebelik olursa tekrar baktircam insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…