EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

ahahaha :KK70: ayyyyyyyyy bak iyiki okudum bu yazdıklarını
ıkınmıyım bari..
kefir iyi geliyormuş kabızlığa

ayy gebe kalalımda valla ben parasınıda vermeye razıyım bacım :KK70:
Her gün koca bir bardak içiyorum yatmadan önce gün içerisinde aktivya yiyorum zeytinyağı içiyorum yine de ona rağmen hafif kabızlık oluyor canm

Hic icmedim ama nerden aliyorsunuz kuzum. Simdi karismak istemem ama cok bekletilmis kefir icmek mekruh kizlar . Yani arastirin. Cocuklarimiza kotu bisey gitmesin ❤
Ben marketten altinkilic markali aliyorum. Sade olani. Son kulanma ve uretim tarihine de bakiyorum. Tadi da cok guzel. Cok bekletilmis kefir demek marketlerdekiler mi yoksa ev yapimi mi canim?

Benim de sizinle aynı gündü transferim 10 ekim bende perşembe günü muayeneye gidicem insalh keseleri görürüz insalh ama daha kalp atışı duyamayiz bence
yok kalp atısı duyulmaz ben sadece kese gormek ıcın gıdıyorum kalp sesı 9kasım ‘a denk gelıyor 😍ya hem cok heyecanlı hep cok streslı degısık ruh halim bende oyle cok belırtıde yok hala🙊

bilmiyordummmmmmmmmmm
süt ürünleri yasak demiiiiiiiiiii
Az pişmiş yumurta kaynatılmış süt falan bunlar hep risk taşıyor salam pişmemiş olduğu için mikrop üretebiliyor yeşillikleri çok iyi yıkayıp yemek gerekiyor bunlara dikkat etmen lazım Ben ev yapımı kefir yoğurt kaynatılmış süt hiç yiyip içmedim denemelerimde belli olmaz sonucta

Az pişmiş yumurta kaynatılmış süt falan bunlar hep risk taşıyor salam pişmemiş olduğu için mikrop üretebiliyor yeşillikleri çok iyi yıkayıp yemek gerekiyor bunlara dikkat etmen lazım Ben ev yapımı kefir yoğurt kaynatılmış süt hiç yiyip içmedim denemelerimde belli olmaz sonucta
hepsini not alıyorum
acemilik işte :KK23:

Kizlar ya bisey sorucam aranizda sigara icen var mi? Ben bi turlu birakamiyorum gunde 4-5 tane iciyorum cok vicdan azabi cekiyorumm😔😔😔

yok kalp atısı duyulmaz ben sadece kese gormek ıcın gıdıyorum kalp sesı 9kasım ‘a denk gelıyor 😍ya hem cok heyecanlı hep cok streslı degısık ruh halim bende oyle cok belırtıde yok hala🙊
Benimde ole en son 2 binlerdeydi beta hcg sonra bida bakmadık tabi bende çok merak içindeyim belirti yok bende de hiç hayırlısı insalh güzel ilerler

X