EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

ben şişli memorialde yaptırdım çok memnun kaldım çok ilgililer ben tek gen ve pgt yaptrdım genetik kısmında da çok iyiler, 5. güne embriyo ulaştırmada çok iyiler benim doktorum yücel beydi şehir dışındaym istediğim zaman ulaşblyrm kendisine transferden sonra bile ilgililer .doktor değiştirmeyi düşünrsen gerçkten tavsiye ederim

Kızlar hamilelik hesaplama sitesine girdim. Bu sitede embriyo transferine göre hesaplama vardi. Ve bugün tam 4 haftalik cikti 17 ekim transfer tarihiyle. Bu nasil oluyor 2 haftalik olmuyor muyuz yaklasık

Kuzummm bana da et ne olur bende de son şans tek embriyo gerisi yok

Kızlar hamilelik hesaplama sitesine girdim. Bu sitede embriyo transferine göre hesaplama vardi. Ve bugün tam 4 haftalik cikti 17 ekim transfer tarihiyle. Bu nasil oluyor 2 haftalik olmuyor muyuz yaklasık
Canım sen artık tüp bebek annesi değilsin pozitif değer ile doğal yolla kalmış kadınlar gibi sata göre gideceksin. Yani bebişin 1 aylık

Hayır canım normal yolla hamile kalmış gıbısın suan ve son adet tarıhınden hesaplıcaksın yanı 4 haftalıksın inşallah

Ahh hadi insallah ❤ kacinci gün embriyosu canım
5.gun embriyosu ama 6.gune götürdüler gelişimi gerilemis 6.gune ilerler blast olursa dondurucaz demişlerdi..o da 6.gunde blast oldu iste transferim oldu

6 toplandı 1 tane kaldı bana daha da yok... amh 0.5 olmus pek umutlu konusmadi doktorum 1 yıl daha beklersek bunu da bulamayız dedi insallah gerek kalmaz

Zaten normal hamılelıkte bıde adetten 12 13 gün sonra yumurtlama gerceklesıyor hsmıle kalabılmenın en yüksek oldugu zaman

İnsan hayret ediyor gercekten nerdeyse ben bile 1 aydir icimdeymis gibi inanicam
Benim 8 dondurulmuş embriyom var bu arada ikiz bebeklerden sonra bir şuur kaybı ile bir çift daha gidip alır mıyız bilmem rabbim ikisine sağlık versin bekleyen bu yolda yıllarını harcamış arkadaşlara nasip etsin, ben bunları büyütsem yarabbim şükür insanın aklına her şey geliyor birkaç yıl sonra çözdürme işlemini yapacağız.

Oo maşallah canım bebişler büyüyünce 1 tane de kardeş yaparsın inşallah

Oo maşallah canım bebişler büyüyünce 1 tane de kardeş yaparsın inşallah
İnşallah canım üçüncü doğal yolla olur. Bunu gerçekten çok istiyorum. Ama dondurulmuş olanlardan iki tane tekrar çok zor. Sende yaşayacaksın. İkiz heyecanı çok çok güzel ama bir o kadarda zor. Hem duygusal anlamda hem bakımı falan. Yüreğim iki yavruya birden yetebilme telaşını kaldırmayabilir

Ahh kuzum anladim. Vakti geldiyse Rabjim ol diyecek canim benim. 6. gün embriyosun cok güzel. Blastlarda sans cok yuksek goruyorlar. Allahin izniyle hayirlisiysa olsun insallah

Tüp bebekte de son regl tarihiniz baz alınarak gebelik hesaplanıyor.. embriyonuz size transfer edildiğinde zaten 2 haftalık süreci dışarıda tamamlamış oluyor :) yani o sitedeki hesaplama doğru canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…