EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Kızlar silik bir çizgi görüyor gibiyim , sizde görüyor musunuz ? 🤦‍♀️
Ahh kuzum oturdum agladım biliyormusun cok dua etmistim herkese. Ama baska embriyo kalmadi diye cok dua ettim sana ayrica 🙏❤ yaradana kurban olayım cok sükür Allah'ın izniyle var ❤ Rabbim tutunsun kat kat artsin saglikla devam etsin insallah güzelim 😘😘 cok mutluyum cooook ❤

Ahh kuzum oturdum agladım biliyormusun cok dua etmistim herkese. Ama baska embriyo kalmadi diye cok dua ettim sana ayrica 🙏❤ yaradana kurban olayım cok sükür Allah'ın izniyle var ❤ Rabbim tutunsun kat kat artsin saglikla devam etsin insallah güzelim 😘😘 cok mutluyum cooook ❤
İnşallah canım , sabah da çıkarsa kesin diyeceğim ❤️ne tatlısın ya 🙈

Burada bir çok mesaj okudum ve çoğunluğu 6. gün ya da 7. Gün beta hcg si yüksek çıkanlar var. 5. Günde bile olumlu sonuç olanlar var ona istinaden olumsuz düşünüyorum. Benim gibi yaşayıp da yüksek olan var mı acaba? Umutlanmak istemiyorum artık daha çok acı veriyor.
Peki umutlanmayin oyleyse birakinn ilaclari doktorunuzdan iyi kimse bilemez doktorum banada negatif denememde gec kana karisan cok hastam oldu gununu bekle demisti

Merhaba Sevgili anne adayları,bana 20 Ekim 2020 de dondurulmuş 5. Gün embriyosu transferi yapıldı.bugün 26 Ekim yani 7. Gün oluyor. (Transfer olduğum günü 1. Gün olarak düşünürsek.) Bugün dayanamayıp kan testi yaptırdım ve beta hcg 0 çıktı. Doktoruma söyledim çok erken yaptırmışsın negatif demek için çok erken ilaçlarını kullanmaya devam et dedi. Benim durumumda olup da beta hcg si yükselen var mı? Açıkçası o ilaçları kullanmak istemiyorum negatif olduğuna inandığında ötürü. Bana yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
8.gün test yaptırıp ilaçları bırakan vardı. Hamile olduğunu öğrendiğinde kanaması vardı. Ben doktoru dinleyip pişman olmayı tercih ederim. Doktoru dinlemeyip pişman olmak çok acı oluyor

M Modacikiz sen kese falan görmeye gitmiş miydin ne durumdasın?
Keseyi görmüştüm daha önce cuma günü kalp atışını duymaya gittim bebeği gördük ama daha çok küçükmüş kalp atışını duyamadık ama ultrasonda gördük kalp atışı var dedi doktorum adete göre 6+3 dum doktor 6 haftalık bugün dedi cuma 7 haftalık oluyor inşallah o zaman duyarız 🙏

Keseyi görmüştüm daha önce cuma günü kalp atışını duymaya gittim bebeği gördük ama daha çok küçükmüş kalp atışını duyamadık ama ultrasonda gördük kalp atışı var dedi doktorum adete göre 6+3 dum doktor 6 haftalık bugün dedi cuma 7 haftalık oluyor inşallah o zaman duyarız 🙏
Insallah canim ❤

Kızlar doktordan çıktık dün kanamam olmuştu ya kontrol için girtik çok şükür bir sıkıntı yok bebişleride gördüm daha çok minikler cumartesi kalp atışı için gidicez bugün 5+2 yiz 😍❤️🤲🏻🙏🏻
Oyyyy kuzum masallah sızeee

Kızlar doktordan çıktık dün kanamam olmuştu ya kontrol için girtik çok şükür bir sıkıntı yok bebişleride gördüm daha çok minikler cumartesi kalp atışı için gidicez bugün 5+2 yiz 😍❤️🤲🏻🙏🏻
Ayy cook sevindimm😍😍 ben de gittim bugun sadece keseyi gorebildim bebisi goremedim. 10 gun sonra gel dedi. Benin de 5+0

X