EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Ben hic yasamadim boyle seyler insallah ertelenmez hersey yoluna girer

Kaç ölçüldü canım rahim kalınlığı?ananas da iyi geliyor

Merhaba Sevgili anne adayları,bana 20 Ekim 2020 de dondurulmuş 5. Gün embriyosu transferi yapıldı.bugün 26 Ekim yani 7. Gün oluyor. (Transfer olduğum günü 1. Gün olarak düşünürsek.) Bugün dayanamayıp kan testi yaptırdım ve beta hcg 0 çıktı. Doktoruma söyledim çok erken yaptırmışsın negatif demek için çok erken ilaçlarını kullanmaya devam et dedi. Benim durumumda olup da beta hcg si yükselen var mı? Açıkçası o ilaçları kullanmak istemiyorum negatif olduğuna inandığında ötürü. Bana yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Daha cok erken oncelikle transfer gunu sayilmiyor ayni gun transfer olmusuz 6. Gunumuzdeyiz .
Gec tutunma olabilir kana daha karismamis olabilir bekleyin gununuzu modunuzu dusurmeyin insallah olur

İki merkez arasında kaç yıl arayla denedın canım?

Daha cok erken oncelikle transfer gunu sayilmiyor ayni gun transfer olmusuz 6. Gunumuzdeyiz .
Gec tutunma olabilir kana daha karismamis olabilir bekleyin gununuzu modunuzu dusurmeyin insallah olur
Burada bir çok mesaj okudum ve çoğunluğu 6. gün ya da 7. Gün beta hcg si yüksek çıkanlar var. 5. Günde bile olumlu sonuç olanlar var ona istinaden olumsuz düşünüyorum. Benim gibi yaşayıp da yüksek olan var mı acaba? Umutlanmak istemiyorum artık daha çok acı veriyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…