EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Oluyoruz galiba bende sasiriyorum😂😂

İnsan hayret ediyor gercekten 😅 😊 nerdeyse ben bile 1 aydir icimdeymis gibi inanicam 😂
Tıpta hamileliğin başlangıcı son adet tarihiyle başlıyor. Yumurtanın olgunlaşması büyümesi falan bunların hepsi bebeğin gelişimi olarak kabul ediliyor o yüzden aslında 2 haftadır embriyo olan bebek aslında 2 haftada yumurta hali var yani 4 haftalık/1 aylık kabul ediliyor.
Doktora gittiğinizde net haftasını söyleyecektir ultrasondan embriyonun.

Kızlar hamilelik hesaplama sitesine girdim. Bu sitede embriyo transferine göre hesaplama vardi. Ve bugün tam 4 haftalik cikti 17 ekim transfer tarihiyle. Bu nasil oluyor 2 haftalik olmuyor muyuz yaklasık 🙄
Yok canım adetin başlangıç gününden itibaren hesaplanıyor gebelik. 40 haftanın tamamlanması bu şekilde hesaplanıyor. Yani tam adet tarihinde hamile olduğunu öğrenirsen 4 haftalık öğrenmiş olursun

Kızlar hamilelik hesaplama sitesine girdim. Bu sitede embriyo transferine göre hesaplama vardi. Ve bugün tam 4 haftalik cikti 17 ekim transfer tarihiyle. Bu nasil oluyor 2 haftalik olmuyor muyuz yaklasık 🙄
Transfer tarihinden hesaplama yapilmaz tatlim. Normla adet gununden yazicaksin. 😊

Eklentiler

• IMG_20201026_182906.jpg
    IMG_20201026_182906.jpg
    45,7 KB · Görüntüleme: 56
X