EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Kızlar silik bir çizgi görüyor gibiyim , sizde görüyor musunuz ?
Ahh kuzum oturdum agladım biliyormusun cok dua etmistim herkese. Ama baska embriyo kalmadi diye cok dua ettim sana ayrica ❤ yaradana kurban olayım cok sükür Allah'ın izniyle var ❤ Rabbim tutunsun kat kat artsin saglikla devam etsin insallah güzelim cok mutluyum cooook ❤

İnşallah canım , sabah da çıkarsa kesin diyeceğim ne tatlısın ya

Peki umutlanmayin oyleyse birakinn ilaclari doktorunuzdan iyi kimse bilemez doktorum banada negatif denememde gec kana karisan cok hastam oldu gununu bekle demisti

8.gün test yaptırıp ilaçları bırakan vardı. Hamile olduğunu öğrendiğinde kanaması vardı. Ben doktoru dinleyip pişman olmayı tercih ederim. Doktoru dinlemeyip pişman olmak çok acı oluyor

M Modacikiz sen kese falan görmeye gitmiş miydin ne durumdasın?
Keseyi görmüştüm daha önce cuma günü kalp atışını duymaya gittim bebeği gördük ama daha çok küçükmüş kalp atışını duyamadık ama ultrasonda gördük kalp atışı var dedi doktorum adete göre 6+3 dum doktor 6 haftalık bugün dedi cuma 7 haftalık oluyor inşallah o zaman duyarız

Insallah canim ❤

Kızlar doktordan çıktık dün kanamam olmuştu ya kontrol için girtik çok şükür bir sıkıntı yok bebişleride gördüm daha çok minikler cumartesi kalp atışı için gidicez bugün 5+2 yiz
Oyyyy kuzum masallah sızeee

Kızlar doktordan çıktık dün kanamam olmuştu ya kontrol için girtik çok şükür bir sıkıntı yok bebişleride gördüm daha çok minikler cumartesi kalp atışı için gidicez bugün 5+2 yiz
Ayy cook sevindimm ben de gittim bugun sadece keseyi gorebildim bebisi goremedim. 10 gun sonra gel dedi. Benin de 5+0

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…