Doğum yapan eylül anneleri kilolarımız ne durumda

Doğum öncesi 58 kg
Doğumda 71 kg
Doğumdan çıkınca 68 kg
32 gün oldu doğum yapalı şu anda 62 kiloyum sezeryan oldum bu arada
4 kg fazlam var inşallah kırkım çıkana kadar veririm diye umut ediyorum bakalım..........

canım benim de 5 kilo fazlam kaldı ama uzun zamandır takıldı kaldı veremiyorum 40 ımız da çıktı inşallah sen verirsin...ama ben çok acıkıyorum ve yemekten kısmıyorum

Hamilelik öncesi 58 kg
Doğuma girerken 75 kg
Doğumdan çıkınca 66 kg
6 gün önce spinal sezaryanla doğurdum şimdi 65 kg...

(bu arada karnımda bu şişlik geçicekmi ? Tecrübesi olanlar lütfen bi cevap)

canım ben 6 ay önce doğum yaptım hemen hemen benim kadar kilo almışsın 22 kilo almıştım ve aynı şekilde doğum yapmışız . ben ilk zamanlar çok üzülüyordum bir an hep böyle kalacağımı sanmıştım. inan hiç üzülme . hepsi gidiyor. doğumdan 3 ay sonra yavaş yavaş kilo vermeye başladım . ekmekten , hamur işinden , aşırı tatlıdan kaçındım . çayıma attığım şekeri dahi çoook azalttım . bol bol ılık su içtim bunun faydası var. canının istediği herşeyden azar azar mutlaka ye ve kendini öyle kabul et o zaman daha rahat zayıflıyorsun , hatta şaşırıyorsun verdiğin kilolara :))) göbeğime hiç korse kullanmadım ameliyatlı olunca tavsiye etmediler. hamile kalmadan önce ki bütün kıyafetlerimi rahatlıkla giyiyorum.. 4 kilo fazlam var o da kalsın istiyorum göğüslerim küçüktü şimdi ki hali daha güzel , belim çok inceydi biraz kalınlaşması daha hoş gösterdi beni :))))

Doğum öncesi 65
Doğuma giderken:83
Toplam:18 kilo aldım
Doğumdan 1 hafta sonra:78

Yani ancak 5 kilo gitmiş doğumla,valla 3300 zaten kızım doğdu ben anlamadım
herkesin daha fazla gidiyor ne güzel...Bir de bu çirkin göbek ne zaman gidecek anlamıyoruum...fisfisfis
Göbek deliğim siyah ve buruşuk çok çirkin görünüyor,:1ninca:hamilelikte oluşan çizgi de geçmedi valla hamileyken daha güzeldi benim göbeğim.
ben korse kullanıyorum biraz faydasını gördüm ya da zamanla biraz indi bilemiyorum...Kanamam devam ediyor hala ama azaldı tabiki.Kanaması daha mı iyi?
40 gün sürse daha mı çabuk kilo veriliyor kanama devam ettikçe?

53 ile hamile kaldım 68 ile hamileliği tamamladım doğumdan çıkınca ertesi gün tartıldım 60 kilo şuanda 59,5 sanırım en son öyleydi :)

gülcüm ne guzel senın yıne 5 kg gıtmıs benım 4 kg gıttı dogumdan sonra:çok üzgünüm:sözde bebek kadar plesenta vardı ama nereye gıttı anlamadım:uhm:bende eve gelınce sok oldum..bıraz yemegı kesınce duzeldı ama 12 gunde 11 kg gıttı.ama daha 13 kg var vermem gereken en azbakalım ne kadar zamanda gıdıcek merak edıyorum...

canım verirsin merak etme ama abur cubur yeme süt olsun diye ayrıca kanaması çok iyi rahim temizleniyo toplanıyo gülü seven dikenine katlanır ne yapalım:)

doğum öncesi ; 54 kg.
doğuma girerken ; 68 kg.
doğumdan 2 gün sonra ; 61 kg.
bugün 1 haftalık olduk vee 57 kg.
3 kilom kaldı :dance: :dance:

kızlar bu arada kanamanın tamemen kesilmemesi için ve aşırı kanama olmasını engellemek için ..ilacın çok faydasını görüyorum; kanamam kesilmiyor ve bu sayede göbeğim çok çok az kaldı ..
:smiley-cool:

doğum öncesi ; 54 kg.
doğuma girerken ; 68 kg.
doğumdan 2 gün sonra ; 61 kg.
bugün 1 haftalık olduk vee 57 kg.
3 kilom kaldı :dance: :dance:

kızlar bu arada kanamanın tamemen kesilmemesi için ve aşırı kanama olmasını engellemek için; dr.um bir ilaç verdi .. onu alıyorum günde iki kez..ilacın çok faydasını görüyorum; kanamam kesilmiyor ve bu sayede göbeğim çok çok az kaldı ..
:smiley-cool:

doğum öncesi ; 58
doğuma girerken ; 72
doğumdan sonra ; 65
7kilo verdim ama karnım hiç kalmadı annem 3-4 gün ince bir çarşafla sıkı sıkıya sardı dümdüz oldum valla doktorum bile şaşırdı kontrolde sen doğum yapmışa hiç benzemiyosun diye hemen başlad

hemen başladım eski kıyafetlerimi giymeye ayakkabılarımda biraz sıkma var ayaklarım şiş diye ama oda iniyo zamanla

hemen başladım eski kıyafetlerimi giymeye ayakkabılarımda biraz sıkma var ayaklarım şiş diye ama oda iniyo zamanla

ne güzel ya benim üzerime sadece eşofmanlarım oluyor panyolonlar falan hayal şuanda üzerine de eşimin tişörtlerinden giyiyorumkaydirigubbakcemile3

doğum öncesi: 67
hamilelikte :77
doğumdan sonra :73
şu anda 8 günlük anneyim. bebişimi emzirdiğim için sürekli şekerli şeyler yiyorum dahada çok kilo alacağım galiba. sürekli miğdem kazınıyor hamilelikte bile bu kadar yemiyordum

benımde ustume esofmanımdan baska hıc bırsey olmuyorsalı gunu bayram ve ben ne yapcagımı hıc bılmıyorum.eskı kıyafetlerımın hıc bırı olmuyor.daha 13 kg fark var(

Benim de hiçbir kıyafetim olmuyoor
ben mecburen bir pantalon aldıım 44 beden yaaaaa
Göbek desen fora,5 aylıkgibi...
Ben de gece kalkıp eşimle beraber sahur yapıyorum içim kıyılıyor açlıktan uyuyamıyorum yoksa
valla hamileyken de iştahım açıktı şimdide bişey değişmedi.......

arkadaşlar sizlere katılıyorum benimde bogazım durmuyor 10 kilom gitti ama bir 5 kilo daha fazlam var ama kendimide yemekten alamıyorum.Gül canım dedigin gibi yemesemelim ayagım tutmuyor gibi oluyorum.

bende çok iştahlıyım ya ne yapacağız böyle yeni kıayfet almak istemiyorum bu kilodayken

sormayın arkadaşlarr istdayken annemle bütün kıyafetlerimi çıkardım ama hiçbiri olmuyor birde geçen sene ben aksilik gibi zayıflamıştım ve bütün kıyafetlerimi daraltırmıştımki bir hafta sonra hamile oldugumu ögrendim şimdide hiçbiri denk gelmiyor bayramda geliyor bende yeni birşeyler almak istemiyorum hamilelikte giydigim beli lastikli bir tane pantalonum var onun eline kaldım artıkk offf ya çok zorr.daha 5 kilo fazlam varr.ama böyle yemeye devam edersem nasıl verecegim bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…