Lohusalık ve Kaynana terörü (fikrinize ihtiyacım var) biraz uzun hakkınızı helal edin 😔

Ay yemin ederim aynı benim ki biz sadece şehir olarak uzağız ama telefondan hallediyor artık bende bunalmış durumdayim hamileyim bide inan paylaşacak beni anlayan kimsede yok etrafımda eşim sagolsun destek çıkıyor ama oda basedemiyor resmen yuzsuzler ya
Açma telefonlarını senide bebeğinide strese sokmasına izin verme valla ben verdim ama kadın anlamıyor bıktım usandım cidden bir süre sonra yüzgöz olunuyor artık Allah sabır versin bizlere :KK43:

Ahh bacım gel bi sarılalım sende ayni benim gibisin aman üzülmesin aman kırılmasın diye diye kendimizi harap ettik olan hep bize oldu ve bizden kötüsüde yok eminim eltin dişlidir o yüzden kaynanan hep ona karşı böyle iyi
Evet eltim dişli dişli olduğu gibi de annecim annecim diye eteğinde geziyor ben böyle biri değilim onun için o gözde ben dış kapı mandalı ama eşimin abisi de söz söyletmiyor bence tepkisini direk gösteriyor benim eşim hallederiz konuşuruz diye diye aylar geçti birşey yok ortada :KK43:

Zerre atlatamadan okudum aşiri sinirlendim nasıl dayandın be kızım?
Kendini bu kadar nasıl sindirdin Allah aşkına topla kendinş evinede alma.
Kadın bastab basa artniyetli yüzsüzün bayrak tutanı vicdansiz hamile kadına su taşitmak ne ? börek kokusu duymuşsun o bile cok canımı acıttı mal kadın önce insan olsun anneliği falan geçtim ayyy kan beynime siçradi :bicak:
Söze gelince kendine göre harika kaynana olduğunu düşünüyor kendi kaynanasından çok çekmiş bize çektirmiyormuş üstüne daha neleeer neler yaşadım vallahi ne yapıcam bilmiyorum aklım almıyor artık baş edemiyorum doğrusu :KK43:

Ben şunu anlamadım mesela eşinize sizin ana babanız böyle davransa eşiniz size saygınızdan sizin gibi susup oturur muydu? Ya da saygı hak edilen bir şey midir? Ben bana saygı duymayana duymam açıkçası ve hakkını korumakla saygı duymak aynı şey değildir. Saygı duyduğun bir insana hakkını korumak için cevap da verebilmelisin.

Açma telefonlarını senide bebeğinide strese sokmasına izin verme valla ben verdim ama kadın anlamıyor bıktım usandım cidden bir süre sonra yüzgöz olunuyor artık Allah sabır versin bizlere :KK43:
Evet kesinlikle yuzgoz olunuyor ama soğuk yapıyorum artık çocuk dogdu onun yüzünden 2 gün sütüm gelmedi eşimle kac kere kavga ettirdi Allah serlerinden korusun bizi ya

Benzer sorunları yaşadım, eşim ailesine laf söylemezdi,benim gözümede huri melek geliyordu. Kv sütüm olduğu halde sütün gelmiyor diyordu beni beğenmiyordu, en son dedimki gel iki coklat geliyomu anlarsın. Sesi kesildi sonra. Bir gün ailesine sesini çıkartmıyor diye delirdim eşimi evden kovdum boşamak üzere geldim. Ailesine karşı o açılmayan sesi susmaz oldu. Ben kayınaile ile araya mesafe koymaya çalışsamda oğulları mesafeli olmadığı için oğlumun evi diye çat kapı geliyorlardı şimdi 2 sokak ötemde 2 aydır evimin içine giremiyorlar. Yani sizin sözlerinizin mesafenizin kıymeti yoksa eşinizin ailesine tavır alması gerekiyor. Kadınlar kulübünün hep dediği gibi, eşin senin iyiliğini gözetmiyorsa boşa gitsin ve bir cinnet herşeyi çözer.

X