Doğum yapan eylül anneleri kilolarımız ne durumda

arkadaşlar sanırım hepimiz aynı dertten muzdaribiz yani yeme konusunda bende gece gündüz fark etmiyor sürekli birşeyler yiyorum :icecream:
ama ekmek tüketimine dikkat ediyorum birde korse kullanıyorum karnım neredeyse hiç kalmadı ve şuanda çok şükür 38 beden eteklerimi bile giyine biliyorum :dance::dance::dance:
sıvı tüketimine dikkat ediyorum hem süt yapıyor hemde daha çabuk kilo vermeme yardımcı oluyor ...kaydirigubbakcemile3

ay ne guzel ya 5 kılo fazlamız var dıyorsunuz,benımkının yanında çerez gıbı 5 kılo:KK43:
bugun mecburen gıttım kendıme 1 tane uzun popoyu ve gobegı orten trıko ceket ve yıne uzun bluz aldım:KK43:yoksa ustume gıycek hıc bırseyım yoktu.bayramda esofmanla gecırmek ıstemedıgım ıcın...
benımde hamıleyken aldıgım sıyah bır kumas pantolonum var.artık zayıflayana kadar onunla ıdare edıcem..umarım tez zamanda eskı kılolarımıza gerı donerız...

ben 60 a düştüm..58 kg dım hamilelilten önce..ama bu göbeği napcam bilmiyorum..parafinli korse aldım ..bugün 3. gün bakalım işe yarıycakmı??????????

ben 60 a düştüm..58 kg dım hamilelilten önce..ama bu göbeği napcam bilmiyorum..parafinli korse aldım ..bugün 3. gün bakalım işe yarıycakmı??????????

bende düşünüyorum öyle korse almak ne kadara aldın ayrıca ne güzel kilo vermişsin nasıl başardın bunu

bende düşünüyorum öyle korse almak ne kadara aldın ayrıca ne güzel kilo vermişsin nasıl başardın bunu

Korseyi parafinli korse merkezinden 69 ytl ye aldım..%90 işe yaramış bayanlarda araştırdım bikaç gün.Kiloyuda şöyle verdim..benim iştahım açılmadı doğumdan sonra kapandı biraz..tatlı sevmem zaten.ekmeği günde bikaç dilim yiyorum..en az 2 litre su içiyorum.iki saatte bir mutlaka elma yiyorum..hergün birer fincan yeşil çay,rezene ve ıhlamur içiyorum..bütün bunlar hem kilomu düşürüyo hemde sütüme ve bebğin gazına çok iyi geliyo.bide bebeğim çok yoruyo bei gün içinde..75 kiloyla doğuma girmiştim..çıktığımda 67 kiloydum 8 kilo gitmiş doğumda..7 kiloyuda 44 günde verdim aslında çokda hızlı sayılmaz..

Korseyi parafinli korse merkezinden 69 ytl ye aldım..%90 işe yaramış bayanlarda araştırdım bikaç gün.Kiloyuda şöyle verdim..benim iştahım açılmadı doğumdan sonra kapandı biraz..tatlı sevmem zaten.ekmeği günde bikaç dilim yiyorum..en az 2 litre su içiyorum.iki saatte bir mutlaka elma yiyorum..hergün birer fincan yeşil çay,rezene ve ıhlamur içiyorum..bütün bunlar hem kilomu düşürüyo hemde sütüme ve bebğin gazına çok iyi geliyo.bide bebeğim çok yoruyo bei gün içinde..75 kiloyla doğuma girmiştim..çıktığımda 67 kiloydum 8 kilo gitmiş doğumda..7 kiloyuda 44 günde verdim aslında çokda hızlı sayılmaz..

ben doğumdan sonra 1 ay içinde 8 kilo verdim ama 2 kilosunu yeni yeni geri aldım çok iştahlıyım sürekli acıkıyorum nedense, birde ben çok sevdiğim halde elma yiyemiyorum çünkü bebeğe gaz yapıyor benneyaptımki

slm kızlar rekor kılo bendeydı.rekor vermede bende galıba:)bugun 45.gun ve 19 kılom gıttı:sm_cool::sm_cool:daha 7 kılom var ama boyle gıderse 45 ıcınde onuda verırım sanırımkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

bende hamilelik öncesi 58 kiloydum ama şuan 60 ım. yinede iyi bence ama göbeğim rahatsız ediyor nasıl bişeyse en küçük beden korse büyük geliyor faydası olmuyor sanırım sadece göbek kısmı için olan korselerden almalıyım. belki onların faydası olur.neysewki eski kıyafetlerimin içine sığıyorum bu da güzel bişey

bende hamilelik öncesi 58 kiloydum ama şuan 60 ım. yinede iyi bence ama göbeğim rahatsız ediyor nasıl bişeyse en küçük beden korse büyük geliyor faydası olmuyor sanırım sadece göbek kısmı için olan korselerden almalıyım. belki onların faydası olur.neysewki eski kıyafetlerimin içine sığıyorum bu da güzel bişey

canım bence ıyı degıl superrrrrrrrrr.darısı benım basıma:Saruboceq:ben 26 kg aldıgım ıcın daha zor oldukafamçokkarıştı

hamilelik öncesi 58
doğuma girerken 74
doğum sonrası 67
şuan 64 kiloyum
arkadaşlar benim durumum size bakarak daha da vahim:) iştahım nerdeyse hiç yok ama yinede kilomda çok değişiklik yok..bebeğimi de emziriyorum ama umarım gider kilolar....

duygucumm süpersin valla 19 kiloyu nasıl verdin şekercimm maşallah. ben hala aynı kilodayım ve homini gırtlakta yiyorum ama görenler zayıflamışsın hiç dogum yapmamış gibi duruyorsun diyorlar pek bir mutlu oluyorum bedensel fazlalıklar var onlarıda göndersem tamamım birde 5 kilo fazlam kaldı o kadar.

duygucumm süpersin valla 19 kiloyu nasıl verdin şekercimm maşallah. ben hala aynı kilodayım ve homini gırtlakta yiyorum ama görenler zayıflamışsın hiç dogum yapmamış gibi duruyorsun diyorlar pek bir mutlu oluyorum bedensel fazlalıklar var onlarıda göndersem tamamım birde 5 kilo fazlam kaldı o kadar.

Aslıcım ben 26 kg alınca 19 kılo az bıle daha 7 kg var.sen ne guzel bak hıc dogum yapmamış gıbı olmusun bıle maşallah.darısı benım basıma ama gobek berbat duruyor eskı sertlıgı yok işkembe gıbı:çok üzgünüm:

oo duygucum göbegi hiç sorma zaten tatlım dedigin gibi saldı kendini. :KK43:

merhabalarr. 2,5 aylık oğluşum var. 54 ile hamile kaldım daha sonra 50 kiloya düştüm ilk 4 ay. daha sonra 62 ile hamişliğimi bitirdim şimdi 51 kiloyum .. biraz göbek var ama hamilelik öncesi tüm kıyafetlerim oluyor hatta bol bile geliyor. sanırım emzirmekten oluyor.

bana da gören hiç doğum yapmış gibi değilsin diyor hatta bora nın kontrolune gittiğimzde dr bora nın annesi sen misin diye anneme sordu:roflol::roflol:

bende 62 ile hamile kaldım.. doğuma 75-76 ile girdim.. Şu anda hala 70 kiloyum.. benneyaptımki

Boyum uzun olduğu için kurtarıyorum galiba.. ama hamileliğimde bile bu kadar çok tatlı yememiştim. Acayip abur cubur ve tatlıya düşkün oldum... Neyse daha 2 ay bile olmadı.. birkaç aya düzene girer kiloları veririm inşallahh

kzlar benım 15 gun onceye kadar sakır sakır gıden kılolarım durdu:KK43:7 kg yapıstı ustume ya:KK43:bırde bogazım acıldı kendıme zor hakım oluyorum sureklı canım tatlı bırseyler ıstıyor ama yememeye gayret gosterıyorum.sozde kurban bayramına kadar eskı kıloma doncem dıye soz vermıstım kendı kendıme ama mumkun olmayacak galıba..
hala esofmanımdan baska hıc bırsey olmuyor ustume.bırtanede etek aldım 42 beden onu gıyıyorum bır yere gıderken..lutfen bıran once vereyım su 7 kg yu ya.psıkılojım bozuldu valla.

valla ben dayanamadım geçen hafta sonu giyecek bişeyler aldım kendime yoksa sokağa çıkarken giyecek hiçbişeyim yoktu kilo da veremiyorum hatta verdiklerimi geri almaya başladım...
aslında eski kotlarımdan ikisi oluyor üzerime ama düğmeyi kapatınca göbek üstten fışkırıyor çok kötü görüntü çok

arkadaşlar bu kadar sıkıntı yapmayın lütfen bebişler sağlıklı olsunda ben ilk doğumda oğlum 1 yaşına girmeden eski kıyafetlerimin hepsine girebiliyordum.bu bebişdende geriye 5-6 kilo fazla kaldı onuda veririm hiç sıkıntı yapmıyorum sizde yapmayın sık sık emzirin emzirmek çok fazla kalori yakıyor ekmeği kesip sıvı alımını artırınca zamanla gidiyor kilolar tabiki bu geçiş döneminde kıyafet bulmak çok sıkıntılı.ama dua edin yaz bebeği değiller yazın kıyafet sıkıntısı daha çok yaşanıyor şimdi kazaklarla kapatırız fazlalıkları yaza kadarda gider kilolar.

bu kiloları hiçi sormayın bana kızlar eşime sürekli beni firenle yoksa giderek hacmim genişliyo diyorum.beni uyarıncada kalbim kırılıyo.kıyafetlerimin içine giremiyorum.ben aksi gibi dogumdan sonra 2 kğ aldım.nasıl verecegim bu kiloları iştah kapatıcı bişeyler bilen var mı

kızlar bende 60 kg.ile hamile kaldım.71 kg.ile doğuma girdim.Doğum sonrası 64 kg.ya düştüm.Şimdi ise 61 kg.yum .Ama iştahım çok açık ,sürekli canım birşeyler yemek istiyor.Ayrıca göbeğim bir felaket yinede eski kıyafetlerimin içine oluyorum ama önümüzdeki ay çalışmaya başlıycam,bakalım daha çok kg.verebilecekmiyim?

X