Doğum yapan ben triplere giren kaynanam.

Balım onuda dedim. Zaten zaten aşağı alıcam 5 dakka görcek diyor. 5 dakka oldu geçen 2 saat :)
Hayır görülmeyecek çocuk falan. Ayıcı Baryam'ın ayısı değil benim çocuğum sen altın alacan diye kucak kucak gezemez diyeceksin.

Kocanizdan bir cacik olmayacağı için direk kv denize diyin. Eğer birdaha bu eve benim rizam olmadan biri gelicek olursa, çocuğu alır giderim kapıyıda üzerinize kitler anahtarıda çöpe yada denize atarım diyin. Sözlerinizden az korksunlar, lohusalık bunu fena yaptı buna noldu desinler. Mıy mıy bak yaptığını beğendinmi gördün işte gibi 5 yaş muhabbetleri yapmayın

Gelecek biri kaldı mı zaten?

Ah be kardeşim çok üzülüyorum çok…
Daha ne ki bunlar gelmemiş hali Lale abla. Hastanede üşüşmesinler başıma diye ters bir yerde doğum yaptım. Sadece bi kuzeni gelebildi. Tazminatını alıp çıkıyor haftaya son işi. Sonra komple köye. Gitmeden de misafirleri topluyor aklı sıra. Böyle biri değildim. İlk evlendiğimde bana sormadan ekstra birini daha yemeğe aldı diye kıyamet kopmuştu evde. Annen ev sahibine danışmadan kimseyş çağıramaz ben annen değilim 25 kişi toplayamam evimde demiştim eşime. Şimdi sadece seyrediyorum.

Eski komşunun kızı buna benzer bi kayın aile ile deli olarak baş etmişti. Almış bi gün televizyonu atmış balkondan aşağı. O gündür gık diyemiyolar kıza. Çocuğun genetik bi durumu var krize giriyor, her krize girdiğinde basıyo yaygarayı, şimdi bişeye dayanığı yok diye kimse üstüne de gelemiyor.

Anlaştık. sağolun Kızlar okuyamadıklarımda var arada malum bebem sürekli meme de uyumuyor gece de 1 saat uyudum. Eksik olmayın

Yani birkere büyük bir tepki verince başka küçüklere gerek kalmiyor
yaramazlık yapan çocuğa parmak salayıp hmm bidaha sakın yapma der gibi tepki böylelerine az işte
He diceklerki gelin doğurdu, delirdi
Desinler
Biz delirtik kızı dicek halleri yok zaten

Hayır görülmeyecek çocuk falan. Ayıcı Baryam'ın ayısı değil benim çocuğum sen altın alacan diye kucak kucak gezemez diyeceksin.
Allah aşkına ne altını
Insanlar evlenen kardeşine bile altın alırken 40 kez düşünür oldu çeyrekmi alsam az zorlayıp yarımmı taksam diye
Şu ekonomide hangi akrabalar sıraya girer altın takmak için. Getirdikleri kıytırık bir zıbınla bi çorap, bunun için hizmet et duru geçtim bide bebeği cöp cöp öpmeler, sen kime benziyon, ay aynı annesi/babası gibi gereksiz 3 saat boş muhabbet

Eşinize soyleyin evine bıraksın.Ne kendinize de bebeğinize de bu kadar eziyet ediyorsunuz ben anlamadım

Kanaryacım…

Lohusasın kafan yerinde olmayabilir,normal. B12 yerlerde sürünüyor benim hâla bak. Ama hatırlatmak istiyorum. Sen tam olarak böyle biriydin. O yüzden çok rahatlıkla bu acayip hareketleri kayınvalide yapabiliyor. Diyorum da anlamadın galiba. Ben bu yaşadıklarına hiç şaşırmadım.

Lohusa evine gelen misafirlere kapıyı açan eşin değil miydi seni balayında köye taşıyan?

Bak canım benim;

Hiç kimsenin kocası/kayınvalidesi/görümcesi dört dörtlük değildir. Ama kendimizi ve evladımızı korumak zorundayız. Bunu yapabilecek durumda değilsek akıllı ve güçlü adamları eş yapalım ki rahat edelim.

Kaynana eski kafa, misafir bahane, kadına yazık yoruluyor o kadar geline yine yaranamıyor diye düşünebilirler ama biraz daha düşününce o kadının üstünlük kurma çabası olduğunu herkes içten içe kabul edecektir. Evet kadın başka bir kadının alanına girip onun hakimiyetini gasp ediyor ebem karı zamanından kalma yöntemler ile.

Doğumda beyin resetlenirmiş bazı kadında
Belki konu sahibide eskiyi komple sildi belekten ve o yüzden şuan çok şaşırıyor.
Başka bi açıklama gelmedi aklıma
Sende herşeyi tek tek hatırlatmasan iyidi

Belki konu sahibide eskiyi komple sildi belekten ve o yüzden şuan çok şaşırıyor.
Ya işin gerçeği ben de korkunç bir doğum/lohusalık yaşadım. Hiç kimseyi üzmek istemiyorum. Ama kendime sürekli yaşadıklarımı hatırlatıp güçleniyorum.

O da şu günden 1 ay öncesini hatırlasa yeterli zaten.

Aklı başında bir adam annesinin evinde temizlik yapmasına neden izin verir?

Cevabı çok belli değil mi?

Ben mi yanlış düşünüyorum bilmiyorum ki…

Milletin yanında bana da hizmet ediyor ve herkes “ şu kaynanaya bak çiçek gibi bakıyor” diyor. Çay içer misin kızımm çorba iç kızımm sana kaynattıınn kızım. Mıç mıçç

Sadece b12 değil hemoglobin 7 ye düşmüş durumda bende.

Milletin yanında bana da hizmet ediyor ve herkes “ şu kaynanaya bak çiçek gibi bakıyor” diyor. Çay içer misin kızımm çorba iç kızımm sana kaynattıınn kızım. Mıç mıçç
İşte sana gelip bunu diyene ağız altından geçin bu işleri yapacaksın. Herkes biliyor neyin ne olduğunu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…