doğum çantası hazırlanmalımı artık ?

megilara canım allah kolay doğum nasip etsin inşallah. inşallah sağ salim kucağına alırsın bebeğini..

darısı hayırlısıyla sizlerin de başına kızlar
çok heyecanlıyım ben yaaa
dua edin nolurrrrr

dualarımız seninle canım merak etmeŞeniz sende bize dogum zamanında dua et dogumda edilen dualar kabul olurmuş a.s.

evet 7. ayda hazirlamak en dogrusu ne olur ne olmaz onun hicin herseye hazir olmak gerekir allahim eli ayagi düzgün saglikli cocuklar nasip etsin herkese

canım ne mutlu sana bebeğine kavuşuyosunn sağlıkla gelir inş bebeğin hayırlı doğumlar inşallahh sağ slaim kavuşurusun bebeğine darısı bize inşallah....:teytey::dance:

bende daha hazırlamadım 1 ay sonra falan hazırlamayı düşünüyorum zaten zıbın takımları izmirden gelicek annemler almış onları yollucaklar kendimede gecelik falan alıcam onlar gelince hazırlıycam ben öle düşünüyorumm hayırlısı artık zamanında gelir inş kuzularımızz...

ben simdi kizimin giysilerini yikicam vallaha ne olur ne olmaz hastaneye goturceklerimi yikayim da sonra erken falan gelir mazallah
allah korusun da
ne olur ne olmaz bilemeyiz CADIARZU
ondan sonra bi iki sey daha alicam kendime bebege ole onlari da alir yikarim koyarim valizime hazir bulunsun normal deterjanla yikicam
hem annelerimiz bizi ozel deterjanla mi yikamis giysilerimizi falan aman be naniknanik
:smiley-cool:a.s.
sanirim yumusatici iyi degil onu da koymam
zaten annemin dedigi gibi ne yumusaticisi onlar zaten kendi kokulari mis gibi kokuyor icimize o kokuyu cekmek var ya herseyi unuturuyor

Son düzenleme:
kız cadı eskiden ne buluyomuş acaba annelerimiz.gerçi benim biboronum varmış :))) 3 kız onu kullanıyomuşuz hehehe birazda obur bir bebekmişim ay oğluşum bana çekerse süt yetiştiremem.bir biboronu içer ikinciyide istermişim.vermzlerse ağlarmışım napsın kadın ikinciye yarısını süt yarısını su koyar verirmiş.maşallah şimdi 1 82 yim heehehehehe:dance:

masallah tuh tuh tuh masallah ne guzel
boya bak be heyt anam :)lülülülülülü
he vallaha aman su an bi camasir koydum makineye yikansin sonra kizimin kiyafetlerini yikicam insallah şakkıdı
yok ama benim annem de biberon de vardi mama da vardi besik de vardi yani yasim kac ki daha ondan vardi hersey ama dedi ki annem normal deterjanla yikardim hic seytmedim dedi evet haklisin dedim dogrusu da bu

bende bir kac ciciler alıyım kızıma gecelik falanda alıcam kendime ozaman yıkarım diye düşünüyorum mayıs ayında ozamanda 8 aylık olmuş olucam zaten

darısı hayırlısıyla sizlerin de başına kızlar
çok heyecanlıyım ben yaaa
dua edin nolurrrrr

allah hayirli dogumlar nasip etsin .. mutlaka yaz buraya merak ederiz biz ..

bu arada öyle süslü gecelik sabahlik felan yok bu gavurun memleketinde .. hepsinin özelligi sexy olmasi .. :roflol: acik sacik yani.. bende esofman tarzinda aldim .. iki dügmeli t.shirt bi pijama ve bol pacali bi esofman alti aldim durun resimlerini koyyim..

bizim burda bebisleri hastaneden giydiriyolar .. yani sadece cikis seti götürüyoruz .. hasta bezini ve gögüs pedini de hastaneden veriyolar :dance:

iste aldiklarim :sizce iimi ?yeter dimi?
kirmizi T-shirt düz ve baneldi ..üzerine kuredeleyi ben tutturdum .. cengelli igneyle :roflol:

çok güzelmiş aşkito.. yeterli bence cnm ben de 2 pijama takımı , bir gecelik sabahlık alıcam senin gibi .. iç çamaşırlarım da hazır 6 şar tane aldım .. en çok onlar lazım olcak , alt çamaşırı mothercare den almıştım indirimden , hazırlıklı olmakta fayda var..

vallaha askito dedin gibi burda ne var ki gavurun memleketinde ama her neyse
aldiklarin guzel iste napacaksin yeter begendim ben
bende alcam bakalim ne alcaksam artik yavas yavas almam lazim diyorum
yarin sabah kizimin giysilerini yikamaya basliyorum bugun yapamadim insallah yarin bi de yarin hava guzel olursa oglumla gezeriz bi iki kiyafet alirim gene ve hastane cikisi falan

askito gule gule giy aldıklarını...
bende dun baktım gecelik, emzirme sütyeni felan ama iş çıkısı oldugu için magazalar kapanmak üzereydi çeşit felan göremedim...bişide almadım...bugun bir beden daha buyuk sütyen almam lazım sıkışmaya basladılar...

Askitocum Yeterli Bencede Zaten Doğumdan Sonra Bir Kaçinda Kan Lekesi Kala Bilir Ensonda 3.yü Giyersin Temiz Temiz Yeterli Olur.allahim Hepimizi Bi Avazda Kurtarir Inşallah

askito bence yeterli ve güzel aldıkların. ben de haftasonu bir gecelik bir sabahlık ve bir pijama takımı aldım. pijama takımları daha güzel valla. gecelikler burda da ya çok seksi çeyimize konulan saten-ipeklerden ya da babaanne tarzı uzun kollu boyu da topuğa kadar geceliklerden. kaç yer gezdim sonunda diz altı kolsuz çok açık olmayan bi gecelik buldum ve ondan aldım ama eve gelince paketi bi açtım kısa kollu çıktı. aynı modelin kısa kollusunu vermişler. herneyse böylesi daha iyidir belki dedim. uzak olduğu için de gidip değiştirme şansım yok zaten. en çok sabahlığı beğendim. kısa kollu tiril tiril bişey. bi ara ben de çekerim resimlerini.

askito güzelmiş valla aldıkların anam ben sadece bir pijama takımı aldım bir iki tane daha almam lazım gecelik falan off ne zaman cıkıcamda haledicem ben yaaa

çok güzelmiş hilmiyecim güle güle giy inşallah canımm bencede yeterli aldıklarınn bende daha almadım bu akşam eşimle çıkıp bakınıcam bende gerçi ablamla kayınvalidemde almış gecelik falan bakalım artık onlarda gelince bakarım eksikleri alırım artık

ya kızlar benimde ilk dogumum ama bence bazı arkadaşlarımız abartılı yazıyorr allahınızı kaç valizle gideceksiziniz sanmıyorum yazdıklarının dogru ve hepsini götüreceklerini o kadar şeyi giymeye zamanları bile olmayacak hele her saat başı bebenin üstünümü değiştireceksiniz sorun olmazsa kalacagımız1 gün hadi bebe sarılık oldu gene fazla kalmayız kalsakda hiçmi eve gidip alan olmayacak bu arada kendinize bardak çatal kaşık kesinlikle alın öp bilmiyorum yanlışmı düşünüyorum

çok güzelmiş askitocum aldıkların.güle güle giy hepsini.kırmızıları çok beğendim.bende buna benzer mor aldım.moru çok seviyorumm

bende bugun baktım gecelik+sabahlık+pijama olarak 3 takım
120 ytl dedi cocuk ama ben cok begendim,onu alacagim herhalde.
penyesi cok guzel ve tril tril
aslında ben pek sevmiyorum oyle sıkıdım gecelikleri amma insan kac kere doguruyor degil mi kızlar yaa:))
birde oglusuma omo baby nin deterjanını aldım yavas yavas yıkayı utuleyecegiz annemle
ayrıca yumos baby almistim yumusak yumusak olsun diye ama koymamak mı lazım corumlu oyle yazmıs galiba
ama ben cok severim yumusatıcıı kokusunu bebisimin kokusuyla coook gusel olmaz mı??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…