Diyetleyen Öğretmen

hzlsel

👩🏻‍❤️‍👨🏻💙T
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2021
7.964
21.390
33
Aralıklı Oruç ve Leslie

Başlangıç
➡️ 116,6
Güncel Kilo ➡️ 64,3
Giden Kilo ➡️50
Hedef Kilo ➡️ 62

Ölçüm Tablom
Temmuz 2020
Ağustos 2021
Ekim 2021
Sol Kol
37​
29​
27​
Sağ Kol
40​
31​
29​
Sol Bacak
70​
57​
53​
Sağ Bacak
73​
57​
53​
Sol Alt Bacak
X​
40​
38​
Sağ Alt Bacak
X​
41​
38,5​
Göğüs
119​
97​
94​
Bel
105​
80​
74​
Kalça
129​
99​
94​
Kıyafet Bedeni
50-52
42
38-40

Bu sayfayı ilk başta yediklerimi günlük olarak yazmak için açmıştım 80 kiloya düştüğümde çok ama günlük menü yazmak zor geliyor açıkçası daha çok kilo bildirimi yapmak ve arada öncesi sonrası resimleri koymak için kullanacağım🥰🥰🥰 Son üç kilomdayım hayal bile edemeyeceğim rakamlara ulaştım artık sürecim bitmek üzere inşallah uzun yıllar bu kiloyu koruyabilirim💕

Son düzenleme:
Dün menümü paylaşmak istememiştim bugün itibariyle paylaşacağım inşallah bol kaçamaklı bir menüm vardı bugün de tartıya yansıdı doğal olarak cuma günü 79,9 görmüştüm zar zor😅 bugün ise 80,3 inşallah tekrar 7li rakamlara inebilirim cuma gününe kadar🤲🏻

Bugün fena beslenmedim ama yarına eksi olarak karşıma çıkar mı bilmiyorum regl haftası olmayan şişkinlik regl sonrası oluyor dukan birası hazırladım ama bakalım ne kadar işe yarayacak cuma gününe inşallah yine 7li rakamları görebilirim🤲🏻

Kahvaltı
2 haşlanmış yumurta, domates, salatalık, peynir, 3 zeytin, 1 wasa, kiraz saplı çay

Ara
Beyaz çay, 1 avuç kuruyemiş

Akşam
5 fırın köfte, salata, 2 yk yoğurt, 2 wasa

1 LT Dukan birası, 2 LT su

Spor olarak bugün 4 mil Leslie, 30 dk bölgesel yaptım💓

Bugün biraz inişli çıkışlı bir gün yaşadım psikolojik olarak hala 80,3 görüyorum tartıda kilo vermem durdu diyebilirim cuma günü de 80,3 görürsem tartıyı camdan atacağım🤣🤣🤣 kaç gündür dip köşe temizlikle uğraştığım için ayrı bir yorgunum deniz kum güneş istiyorum ama az kaldı bu cuma okulu bitiriyoruz canlı dersler telafi eğitimi biraz yordu beni öğrenci gelmiyor gelse konuşmuyor çırpınıp duruyoruz ekran başında😰

Bugün düne göre daha da hafif beslendim yarın tartıda ne göreceğim meraklar içerisindeyim ama blr tahminim var 80,3 göreceğim😅😅😅

Kahvaltı
2 haşlanmış yumurta, domates, salatalık, peynir, kiraz saplı çay, 3 zeytin, 1 wasa, 1 hindi füme

Ara
1 LT dukan birası

Akşam
Zeytinyağlı taze fasulye, salata, 2 yk yoğurt, 2 wasa

2 LT su içtim spor olarak da 4 mil Leslie ve 30 dk bölgesel yaptım

İnşallah yarın tartıda değişiklik olur🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Sonunda bu sabah 79,8 gördüm çok mutlu oldum💓💓💓 bugün ve yarın kahvaltı detoksu yapacağım diyet sürecimde ilk detoksum olacak detoks suyu çok içtim ama detoks tarzı beslenme hiç yapmamıştım ama bu hafta kilo veremeyince bir denemem istedim inşallah cuma günü tartıda güzel bir rakam görebilirim🙏

Yok canım sadece aralıklı oruç yapıyorum dukan birasını ödem atıcı olarak tüketiyorum🥰
Hadi kolay gelsin canım tez zamanda istediğin kiloya kavuş inşallah saglıklı bir şekilde. Kpss sürecinde aralıklı oruçla 0 haraketle zayıflamıştım.

Hadi kolay gelsin canım tez zamanda istediğin kiloya kavuş inşallah saglıklı bir şekilde. Kpss sürecinde aralıklı oruçla 0 haraketle zayıflamıştım.
Sağ ol canım bana da en uyan düzen bu oldu inşallah son kalan kilolarımı da bu şekilde verebilirim🥰

Ne zormuş bu detoks işi bildiğin açım 🤤 En son 1 sene önce ilk diyete başladığımda bu kadar aç hissetmiştim🤭🤭Ama inanıyorum tartıda güzel bir rakam göreceğim🤣

Kahvaltı
2 haşlanmış yumurta, domates, salatalık, peynir, 15 sarı leblebi, 4 zeytin, kiraz saplı çay

Ara
Aslında ara öğün olmaması gerekiyordu ama psikolojik herhalde açlıktan gözüm döndü🤣
1 wasa, 1 çatal krem peynir yedim🤭🤭 1 LT dukan birası içtim💓

Akşam
Peynirli yağsız 2 yumurtadan omlet, domates, salatalık, az peynir, 10 kiraz

2 LT su içtim, spor olarak da 10bin adım ve 30 dk bölgesel yaptım🥰

Artık gönül rahatlığıyla aç bir şekilde uyuyabilirim🤣🤣

Çok açım yahu her şey yarın için haftalık pek kaybım yok çünkü geçen hafta 79,9 görmüştüm detoks yapmama rağmen 1 kilo bile verememiş olacağım tabi mucizevi bir şekilde bir günde 500 gr gitmezse🤭🤭Bugün sahile indim yürüyüşümü yaptım saat kısıtlaması olmadan özgürce vakit geçirmek ne güzelmiş zaten yaz geldi havalar çok sıcak Leslie yapasım yok herhalde yaz boyu yapacağım tek spor yürüyüş ve becerebilirsem ip atlamak olacak🤣🤣

Kahvaltı
2 haşlanmış yumurta, domates, salatalık, peynir, 1 wasa, 15 leblebi, kayısı çayı, 1 dilim hindi füme

Ara
1 LT dukan birası

Akşam
Haşlanmış yumurta, domates, salatalık, peynir, 10 kiraz, 1 mor erik

Ara
Kiraz saplı çay

2 LT su, 10bin adım

İçimde haşlanmış yumurta ağacı çıkacak en sonunda bir müddet görmek yemek istemiyorum yulafla besleneceğim artık sanırım veya hafif tb tost, sandviç tarzı olabilir💗

Tartı sonucu yüzüme güldü 78,8 gördüm inşallah yavaş yavaş uzaklaşacağım 8lerden çok acıktığım için kahvaltıda hafif kaçırdım ama ödül sayıyorum bunu🤣🤣

Eklentiler

• 4AD0ACB2-0E2F-4CA0-9B3B-91ACFE0F8B45.jpeg
    4AD0ACB2-0E2F-4CA0-9B3B-91ACFE0F8B45.jpeg
    57,9 KB · Görüntüleme: 83
Menümü paylaşmaya geldim şu an biraz açım ama değiyor💗 vermem gereken son 12 kilo kaldı yolumun son çeyreğindeyim artık inşallah sıkılıp bırakmam ve geri almam kiloları bu sefer geri dönüşü olmaz çünkü😰

Kahvaltı
2 yk patatesli yumurta, domates, salatalık, peynir, 3 zeytin, 1 wasa, 5 kiraz, litalif İncirli yulaf topları(168 kalori), kiraz saplı çay

Ara
Yeşil çay, züber

Akşam
2 küçük biber dolması, 4 yk haşlanmış tb makarna, 3 yk yoğurt

2 LT su, 11bin adım

Misafirlerim vardı yine geç vakte kaldı menüm çok uykum var ama yazmadan uyumak istemedim💗 bugün birkaç sene önce eşimle bir arkadaşın düğününde çekildiğimiz resmî buldum aman tanrım ne kadar şişkoymuşum🙀 oysa kendimi öyle hissetmiyordum gıdım göbeğim bacaklarım almış başını gitmiş boyun desen yok boyunsuzmuşum ben ya pide suratlının tekiymişim🤣🤣
Neyse menümü yazayım yarın uzun bir gün beni bekliyor bakalım sabah tartıda ne göreceğim😍😍

Kahvaltı
2 haşlanmış yumurta, domates, salatalık, peynir, kiraz saplı çay, 10 kiraz

Ara
1 sb süt, litalif tahıllı bar

Akşam
2 biber dolması, salata, 3 yk yoğurt

2 LT su, 1 LT dukan birası

Bugün daha erken geldim🤭🤭 misafirlerimi yolladım azıcık onlarla kaçırdım yemeği ama inşallah çok artı görmem yarın tartıda😅 bugün protein patlaması yaşadım aslında sağlıksız beslenme sayılmaz ama az da yedim sayılmaz yarın tahminimce 79,1 gibi bir rakam görürüm bakalım heyecanla bekliyoruz kontrol tartısını🤣

Kahvaltı(11.00)
2 haşlanmış yumurta, domates, salatalık, peynir, çeyrek simit, 3 zeytin, 1 çk incir reçeli, 1 çk portakal reçeli

Akşam(16.30)
1 Adana kebap(100 gr), 3 köfte, 1 parça sucuk, 1 çatal tavuk, salata(yağsız)

2 LT su, 1 LT dukan birası, yeşil çay

10bin adım(bu aralar yürüyüşten başka bir şey yapasım gelmiyor😰)

Kontrol tartısı sonucu dünkü tahminime çok yakın🤭🤭 79,0 gördüm cuma gününe göre artı 200 her hafta aynı durum mutlaka pazartesi artı çıkıyorum şimdi dört gün müthiş dikkat edeceğim ve tekrar leslieye başlamaya karar verdim🙈 gündüz Leslie yapacağım 3-4 mil akşam da 10bin adım atacağım bakalım bir fark yaratacak mı😅

Bir aydır gelemiyorum ilk başta içimden gelmiyordu açıkçası buraya yazmak nisan ayında bebeğimi kaybettim kanamam kesilince smear testi yaptırmıştım geçen ay sonuçlarımı güle oynaya almaya gitmiştim ama hayat işte test sonuçlarında rahim ağzı kanserine sebep olabilecek bulgular ortaya çıktı tabi ben şok hemen ertesi gün hastaneye gittik parça aldılar patolojiye gönderildi bende diyet modu filan kalmadı çok moralim bozuldu buraya da yazmayı bıraktım anneme gittim tatile gittim geldim ancak bu hafta kendimde diyete yeniden başlayacak gücü buldum sonuçlarım hala çıkmadı bu hafta içi artık çıkar diye umut ediyorum beklemek de zor iyi ya da kötü her türlü sonuca hazırım umarım bu hafta bekleyiş sona erer🙏

Bugün itibariyle kilo ve menü bildirimine yeniden başlıyorum💗 Allahtan bu süreçte kilo almadım hatta az da olsa verdim diyebilirim🤭 Leslieye yeniden başlıyorum tekrar motive ve adapte olacağım inşallah hedef 65😍😍😍

Cuma günü: 77,1
Bugün: 75,4

Bakalım cuma günü ne göreceğim heyecanla bekliyorum🤩🤩🤩

Bir aydır gelemiyorum ilk başta içimden gelmiyordu açıkçası buraya yazmak nisan ayında bebeğimi kaybettim kanamam kesilince smear testi yaptırmıştım geçen ay sonuçlarımı güle oynaya almaya gitmiştim ama hayat işte test sonuçlarında rahim ağzı kanserine sebep olabilecek bulgular ortaya çıktı tabi ben şok hemen ertesi gün hastaneye gittik parça aldılar patolojiye gönderildi bende diyet modu filan kalmadı çok moralim bozuldu buraya da yazmayı bıraktım anneme gittim tatile gittim geldim ancak bu hafta kendimde diyete yeniden başlayacak gücü buldum sonuçlarım hala çıkmadı bu hafta içi artık çıkar diye umut ediyorum beklemek de zor iyi ya da kötü her türlü sonuca hazırım umarım bu hafta bekleyiş sona erer🙏
Konunuza bugün denk geldim.
Geçmiş olur inşallah kötü bir sonuçla karşılaşmazsınız.
Zayıflamaya konusunda da başarılar 🤗

X