Çok mu abartıyorum? Eşim mi haklı?

Sizce kim haklı

• Eşiniz haklı, kıskanmış olabilir normal birşey

OY: 2 3,0%
  • Siz haklısınız, eşiniz abartmış

OY: 60 90,9%
  • Ikinizde aynı derecede haklısınız

OY: 1 1,5%
  • Bunlar normal şeyler boşanma sebebi değil

OY: 3 4,5%

• Ankete Katılan
    66
  • Anket Kapalı .

Cevir kazi yanmasin. Niye burda konu acanlar hep aynisi? Ilk basta eslerinden sikayetci, sonra yorumlar gelince eslerini "yilin esi" olarak seciyorlar.

Vallaha isterse esim bana cartier'den bileklik alsin yasgünlerde, hiic önemli degil. Babama gitmek istemem ona "elim kolum bagli seni yollayamam" dedirtiyorsa banada "kapi orda" dedirtir.

Yani allasen bir erkek bu üstteki cümleyi kurarken, siz "aa is kiyafetlerini yikamamistim, kizmadi" gibi cümleler kurarken. Ve es kisi "elde yikasaydin" derken cidden daha önce siz cok özgür oldugunuzu, her yere gittiginizi mi inanalim? Hic inandirici degil hanim efendi.

Neyse belli ki bizi dinlemeyeceksiniz. O halde tavsiyem, güzel bir yemek sofra yapmaniz, güzel gecelik giymeniz ve bin defa özür dilemenizdir. Cünkü erkek daima haklidir. Bir daha asla o isteyken bir yere gitmeye cürret etmezsiniz. Yalniz markete bile gitmeyin. O cocukluk askiniz depresir kesin garanti!

Neyse bu son mesajim olacak, iyi forumlar.

Konu sahibi buradaki yorumlardan sız ne anladınız.. Ben... bız kadınların eyvallahı olmadığını...ya sız..
Bende onu anladım kadınlarımızın maşallahı var bir yanlış anlaşılmada hemen evliliklerini senelerini çöpe atabilir durumdalar. Demekki ben yanlış düşünüyorum. Bilemedim .

Ne
Neden dalga geçiyorsunuz? Ben size fikir sordum up uzun yazamadığım için kestirmeden tek bir olayı yazdım ama baktım ki böyle olmuyor normal hayatımizida yazdim. Inanip inanmamak size kalmış birşey tabiki. Ama neden yalan söyleme gereği duyayim ? Zaten sizden fikir almak için konu açtım olup biteni ve normal yaşantımızın aslında nasıl olduğunu anlattım. Ne eşimi ne de beni tanıyorsunuz size yalan söyleme gereği duymuyorum. Ben zaten hicbirinize kötü birşey yazmadım. Bu kadar sert çıkmana gerek yok sanki ben herşeye itiraz etmişim gibi. Ben haklısınız da yazdım gereken kişilere. Ama siz olayı çok yanlış anlamışsınız. Hayırlı kandiller.

Keske buyumeden evlenmeseymissiniz
Cocuk musunuz siz? Ne demek disari gondermemek ? Takip etmek??
Bir insan olarak kendinize nasil yakistiriyorsunuz boyle onursuzca yasamayi?

16 yasindaki ask adi ustunde cocukluk askidir , o yasta asik olup hayat boyu sureceginr mutlu mesut yasanacagina inanmak da cocukluktut
Cocukluk aski cocukken yasanir biter
Siz hatayi evlenmekle yapmissiniz bu adamla , kendinize bunu yapmayin
Surekli bir insan oldugunuzu hatirlayin

Hiçbir şey anlamadınız ve eşinize hak vermememize bozuldunuz. Bazılarımız güçlü işte ne yaparsın.
Eşiniz sandığınız kadar harika biri değil, aklınızda olsun.

Hiçbir şey anlamadınız ve eşinize hak vermememize bozuldunuz. Bazılarımız güçlü işte ne yaparsın.
Eşiniz sandığınız kadar harika biri değil, aklınızda olsun.
Tamam dışarıdan nasıl görünüyorum bilmiyorum ama sizi anladım bundan emin olabilirsiniz. Bozulmadım da neden bozulayım neden bu kadar kalp kırmaya meraklısınız? Sizi anladığımı söylediğim halde hayır anlamadınız diyorsunuz. Benden iyi mi bileceksiniz ? Anladım dikkate alicam akşam konuscam diyorum. Merak etmeyin boşanma haberim için yarın yeni bir konu açarım. O zaman anlamış miyim anlamamış miyim anlarsınız.

Böyle bir adamla nasıl evlendin ya şaka gibi. Adam utanmasa sana tasma takacak. Ben böyle bir ilişkiye bir dakika bile tahammül edemem

"Aslında kocam dünyanın en iyi kocasıdır, siz yanlış anladınız" moduna girmenizden anladım anlamadığınızı. Fazla bariz. Burada benden deneyimli kadınlar size nasihat veriyor siz konuyu kapattırmaya çalışıyorsunuz. İyice dinleyin derim ben

Tamam siz haklısınız ben birşey anlamadım oldu mu? Mutlu oldunuz mu? Yok yok bunada itiraz edersiniz şimdi siz.

"Ama yaklaşık 2-3 aydır hiç kavga etmiyorduk çok mutluyduk ben çok anlayışla karşılamaya başladım çoğu şeyi. Eşim beni çok kıskanan kolay kolay bir yere göndermeyen bir insandı. Evlendikten sonra salmıştı. Fakat bu aralar yine başladı. Sanırım ben artık kendimi geri çektim onu anlayışla karşılıyorum diye oldu."

Bunlar senin ifadelerin çoğu şeyi anlayışla karşılamışsın ya nedir o çoğu şey

Şaka mısın kuzum sen? Adamın kıyafetini elinde yıkamak, takip edilmek,sen ağlarken üstelik haklıyken “cinnet geçireceğim” diyen bir hastayla evli olmak normal mi? Benden 1-2 yaş küçüksün. Bende 20 yaşında evlendim. Ama bu kadar çocukluğa ve hizmetçi olmaya kimse beni ikna edemez. Eşyalarını topluyorsa ne güzel, yallah de sende. Bu aşk, sevgi değil. Bu ataerkilliğide geçmiş.

Aaa lütfen çok kıskanıyor bu kısıtlamalar güvensizlik boşanmak isteme sebebi hep bundan.. öyle seviyor ki kıyafetin lafını ediyor, çünkü o ev ikisinin ortak paylaşım alanı değil. konu sahibinin hizmetçilik yaptığı yer..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…