Çok mu abartıyorum? Eşim mi haklı?

Sizce kim haklı

• Eşiniz haklı, kıskanmış olabilir normal birşey

OY: 2 3,0%
  • Siz haklısınız, eşiniz abartmış

OY: 60 90,9%
  • Ikinizde aynı derecede haklısınız

OY: 1 1,5%
  • Bunlar normal şeyler boşanma sebebi değil

OY: 3 4,5%

• Ankete Katılan
    66
  • Anket Kapalı .

bu tiplemeleri kim nasil büyütuyor merak ediyorum! özel caba ister bu kadar rahatsiz bir erkek yetistirmek yaa! ah anneler ahhh! erkek evlatlari büyütürken kiz evlatlari maksimum derecede nasil ezebilir tarzinda büyütmeyin yeter artik! nedir bu erkek cinsinin kendini birşey zannetmesi yaa nedir! bu erkeklik degil bu adamlik hiç degil! modern bir köle sahibi nitelikleri taşiyor bu herif sadece.ne koca ne eş ne sevdicegin..bundan hicbirsey olmaz.

Bu arada kişi kendinden bilir işi demişler... artık kendisi dışarıda tek başına gezen kadın gördüğünde aklından nasıl hastalıklı düşünceler geçiyorsa...
Arkadaşım onunla ne alakası var beni kiskanmasinin yoldan geçen kadınla lütfen konuyu saptırma benimde insan oldugumu unutma lütfen rica ediyorum öyle bir insan değil tek bir konudan bunu çıkartamazsın ki öyle bir insan değil lütfen konuyu çarpıtmayın

Ablalarim Allah aşkına bana ne yapacağımı söyleyin şuan ne yapmam gerektiğini düşünemediğim için size sordum hastalıklı o bu bunları anladım bana sadece ne yapacağımı söyleyin lütfen

Sen bide zayıflama grubundaymışsın zayıflamaya devam ettikçe göreceksin daha neler olacak

Canım benim ben eşine doğrudan ithamda bulunmadım ama bu şekilde anormal derecede kıskanç olan birinin bilinçaltında hastalıklı düşünceler vardır. Ya seninle ilgili ya karşı tarafla ilgili. Kıskançlık seviyeniz dar pantalon giyme düzeyinde değil farkında mısın?

"Eli kolu bağlıyken" seni insan içine göndermiyorsa, tek başına bir kadın gördüğünde farklı şeyler düşünüyor demektir. Öyle bir insan besbelli kardeşim.

Ablalarim Allah aşkına bana ne yapacağımı söyleyin şuan ne yapmam gerektiğini düşünemediğim için size sordum hastalıklı o bu bunları anladım bana sadece ne yapacağımı söyleyin lütfen
Bunu yazan insanlar evden git, boşan diyecek. Direkt söylemeyelim diye susuyoruz. Adam seni zaten terk etmekle tehdit etmiş yani. Ne yapılacağı açık.

Şimdiye kadar yaptıklarını yapmayacaksın babanın evine giderken gidebilir miyim deneyeceksin mesela,herşeyi alttan almayacaksın yaşın küçük 3 4 sene çocuk yapmayacaksın

Işte onu diyemedim belli ki niyeti asla yok yapmayacaklarını sıralamak daha kolay geldi
Yani kesinlikle öyle bir niyeti olmadığı için diyemedik Yontmaya uğraşacaksan üstte yazılanı yapacaksın konu sahibi, karşısında kaya gibi duracaksın. Ama bu herif senin bu tavrını çekmez gibime geliyor. Çünkü sandığın gibi bir aşk yok ortada üzgünüm

Konusu var bebek bakıcılığiyla ilgili, olsa ne iyi olur bebekle koşturmak kilo verme sürecine de çok yardımcı olur ama babasına göndermeyen adam elin evine akşama kadar bebek bakmaya yollar mi

Konusu var bebek bakıcılığiyla ilgili, olsa ne iyi olur bebekle koşturmak kilo verme sürecine de çok yardımcı olur ama babasına göndermeyen adam elin evine akşama kadar bebek bakmaya yollar mi
Normalde babama yolluyor tabiki istediğim zaman gidiyorum onlar geliyor diyorum ya böyle biri değildi yazdım defalarca sadece dün birden böyle yaptı normalde karışmıyor izin bile almıyorum sadece haber veriyordum

Siz haksızlığa uğradığınızda dahi gidip özür dilerseniz daha çooookkk tartışmalar kavgalar hatta bir sure sonra siddet olayları yaşarsınız.
Adam sizin sadakatiniz üzerinden sacma sapan ahkamlar kesiyor siz gidip özür diliyorsunuz.
Pes.

Normalde babama yolluyor tabiki istediğim zaman gidiyorum onlar geliyor diyorum ya böyle biri değildi yazdım defalarca sadece dün birden böyle yaptı normalde karışmıyor izin bile almıyorum sadece haber veriyordum

Bunu yazan insanlar evden git, boşan diyecek. Direkt söylemeyelim diye susuyoruz. Adam seni zaten terk etmekle tehdit etmiş yani. Ne yapılacağı açık.
Boşan demeye gerek yok zaten eş kişisi gidecek kafasına koymuş. O yüzden hanfendiye demeye gerek görmedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…