Çok mu abartıyorum? Eşim mi haklı?

Sizce kim haklı

• Eşiniz haklı, kıskanmış olabilir normal birşey

OY: 2 3,0%
  • Siz haklısınız, eşiniz abartmış

OY: 60 90,9%
  • Ikinizde aynı derecede haklısınız

OY: 1 1,5%
  • Bunlar normal şeyler boşanma sebebi değil

OY: 3 4,5%

• Ankete Katılan
    66
  • Anket Kapalı .
Aslında itiraz etmedim olayı ve onu tam anlatmak istedim bir sonuç olarak 6 senemiz bunlardan ibaret geçmediğini aslında iyi seylerin daha çok olduğunu birden bire bir anda böyle birşey olduğunu anlatmaya çalıştım. Yanlış anlaşılmış ya da yanlış anlatmış olabilirim insan olarak. Umarım hakkımda ve hakkımızda her zaman hayırlısı olsun.

Teşekkür ederim. Akşam geldiği zaman konusucam ve gerekli kararı vericem

Ilk konum daha önce konu açmadım
Evlılıgınızı en ıyı bilen sizsiniz tabi... Actıgınız konu uzerıne yorumlayacak olursam..
Haklıyken haksız duruma duşuruyorsunuz kendınızı.. Eşiniz size.. Elim kolum baglıyken vs dıye konuştugunda sızın ona.. Sen ne demek istiyorsun gıbı bır soru sormanız gerekıyordu.
Alacaginız cevap ne olurdu bilemiyorum ama sormalısın ız.. Soru sormayı cevap vermeyi (saygı ıcerısınde) bılmelisiniz.
Gömlek sorusuna gelınce..
Sizin başka bır gomlek cıkarıp . Eşinize bu gomlegı giyebilirsiniz gıbı bır konuşma yapmalıydınız.
Sanırım sızı cözmüş..
Sıze nasıl davranacağını cok ıyı ogrenmiş..

Canim senin yasin 22 bana gor2 evlilik icin küçük bi yas... esinin yasida ayniysa erkekler gec olgunlasir... suan bizlere danismak istiyorsun ama bizler yas itibari ile daha olgunuz. Yani 22 yaşındayken belki burada bir cok kisi daha sabirli daha anlayisli değildir...suan yasadiklariniz sey hoyratça seyler kusmeler kiskanmalar benim dediğimi yapacaksin gibi seyler...

Yas ilerleyince tecrube edinilince amannnn diyorsun takilmiyorsun bile iki taraf icinde gecerli....

Eşiniz 6 yıldan beri varmış çocukluk aşkınızmış ama anneniz de sizin 22 yıllık anneniz sizi karnında taşıdı yedirdi içirdi büyüttü. Hani eşiniz düğününüzü yapmış araba almış ya annenizin fedakarlığı yanında bu bir hiç.
Şimdi de sizi annenize göndermiyor öyle mi?

Benim kızım bu durumda olsa kahrolurdum ben anneyim elin oğlu bana gelmesine izin vermiyor. Bir de kızım onun gönlünü almaya çalışıyor. 16 yaşında derdi okul olacağına bu kişiyi buluyor, 22 yaşında yaşıtları üniversitede benim kızım ne durumda. Annenizin gözünden bakın diye yazıyorum bunları.

Boşanacaksa işte kapı bu da sapı deyin. Sizin 6 yılınızsa onun da 6 yılı gitti. O silip atıyorsa siz neden atamayacaksınız? Size güvenmiyor, yıl 2018 eşini eve tıkan insanlar var. Kendisi de çıkmasın o zaman. Gidiyorsa gitsin, siz de eğitiminize çalışmaya her neyse devam edin.

Gömlek konusu nedir ben öyle bir konu yazmadım ki. Is kıyafeti kendi iş yerine ait olan tek kıyafet. Yoksa bütün kıyafetleri ütülü temiz bir şekilde dolabında asılıdır.

Teşekkür ederim canım bende öyle düşünüyorum . Herkes zamanında yaşadığı için akillandigi için böyle bana çok tepki gösterdiler bence. Bende zaten akıl almak için onlara sormuştum. Umarım herşeyin hayırlısı olur.

Hersey gönlünce olsun canimbenim ...

Annem değil babam. Diyorum ya normalde karışmaz etmez çok sever gidip geliriz bir anda ilk defa oldu bende bu yüzden sormak istemiştim. Okula gelince açıktan okuyoruz hicbirseyimizi yarim bırakmadık çok şükür. Ama bilmiyorum ilk defa boyle yaptı zaten bakarsanız daha önce böyle hiç bir konum yok. Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah.

Tamam hadi babanız olsun ne farkeder? Onun da emeği eşinizden bin kat fazladır emin olabilirsiniz. Bu durumun savunulacak bir tarafı yok size birşeyler ima ediyor, siz de sarılmaya barışmaya falan çalışıyorsunuz. Asıl bitirmekle tehdit eden siz olmalıydınız.
Hakkınızda hayırlısı

Eşim seni takip edicektim dese babaneme gidicem deyince beni neyle itham ediyosun der basardım tekmeyi ne demek takip etmek aşırı güvensizlik belirtileri bunlar

Herif ruh hastası. Sen de gidip özür diliyorsun. pasifliğim ezikliğin bu kadarı olmaz.
Ben ona bağırdığim ve haksız duruma düşmemek için özür dilemiştim pasif oldugumdan degil aslinda. Ama tabiki sizde haklısınız burda yazdıklarımdan bu konuya varıyorsunuz. Herşeyin hayırlısı

Canim seni cok iyi anliyorum bende esimle siz gibi cocukluk askiydik seviyorsun belli ama kendini saf yerine koyup ozur dileme her seferinde alttan alan taraf sen olma bak bende her zaman alttan aliyim aman aramiz bozulmasin dusuncesindeydim cok sukur ufak tefek seylerdi bizimkiler bir kez cok ciddi kavga ettik konusmadim ayrilmayi dusunuyordum o derece ozur diledi arkadan kosan taraf o oldu ve bu saatten sonrada onda kaybetme korkusu oldu ustume gitmiyor gidemezse lafini yapistiririm
Bak arkadasim bu adam sana guvenmiyor
Sen herseyi cok alttan aliyorsun alma konusma alttan alirsan daha cok ezer
Eve geldiginde restini cek bence bir daha boyle bisey yapmamali
Nolur cocuk yapiyim deme daha iyi olur diye dusunme esimle o kadar iyi anlasiyordukki herkes imrenerek bakardi simdi cocuk yuzunden tartislarimiz oluyor sen ne olursun cocuk yapma

1.düzelecek umuduyla bu adama asla çocuk doğurma .
2.bu adam ilerleyen dönemlerde ailene de gitmene engel olacak ki olmuş zaten .
3. Valizini toplamış bırak defolsun gitsin ne hali varsa görsün bir zahmet.
Bu adam hasta tedavi görmeli bu kadar net .
Gitmek istediğinde gitsin engel olma yeni evlisin duygusal bakıyorsun ama yarın kurtulduğuna şükredersin.

Bi erkek karısına böyle bişeyi nasıl yakıştırır? Bir kadın kendine bunları nasıl söyletir?! Elim kolum bağlıyken ne demek ya? Takip etmek ne demek?! Bide kalkıp gurursuz gibi gönlünü almaya çalışmışsın pes!!! Görünen o ki kocan ayrılmak istiyo. Bence sende azıcık kendine saygı duy ve bırak gitsin! Ayrıca babanın evine gitmek için kocandan izin almayıver bi zahmet! Allah rızası için şu adamlara ezdirmeyin kendinizi ya!!!

Teşekkür ederim. Biz daha yaşımız ufak diye çocuk düşünmüyoruz ikimizde bende istemiyorum eşimde. Umarım herşeyin hayırlısı olur dua et lütfen. Hayırlı kandiller

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…