Çok mu abartıyorum? Eşim mi haklı?

Sizce kim haklı

• Eşiniz haklı, kıskanmış olabilir normal birşey

OY: 2 3,0%
  • Siz haklısınız, eşiniz abartmış

OY: 60 90,9%
  • Ikinizde aynı derecede haklısınız

OY: 1 1,5%
  • Bunlar normal şeyler boşanma sebebi değil

OY: 3 4,5%

• Ankete Katılan
    66
  • Anket Kapalı .
Elde yıkayınca nasıl daha çabuk kuruyacak benim orda beynim bi yanar gibi oldu. Merdaneli filan mı acaba karısı? Zira benim yıkamam iyidir ama sıkma konusunda makineyle yarışamıyorum henüz
Ben de okuyunca bi dumur oldum zaten. Paşamız kanaat önderi zaar, her konuda mantikli bir cevabı var.

Nerede yaşamış, hangi kültürde büyümüş olursanız olun; karşı taraf hatalıyken özür dilemek nedir?
Diğer konulara girsem roman çıkar, ben kabullenemiyorum bu " sahip" anlayışını; siz kabullendiyseniz amenna. Fakat yazık değil mi size? Hem haklısınıź hem özür diliyorsunuz adam da bunu bile bile hepten üstünuze geliyor.

Ay tamam uzatmayın anladım anlayacağımı ezip duruyorsunuz tamam kimse yazmasin artık birşey
Kuzum sen bu konuyu neden actın kıyafetlerini yıkamadın diye sana kızmayan o yüce gönüllü insana methıyeler duzelım kıymetini bil su adamın ne güzel seni sevıyor cunku kıskanmış babanın evine gondermemiş gitmek istiyorum diyince cınnet geçirme noktasına gelmiş amma velakın gecırmemiş ne mükemmel bı es hem dugununuzu yapmış hemıde araba almış hizmetini ıyı yap hoş tut su adamı mı demelıydık bide su bir buçuk ay sonra nolacak onu da anlamadım sen anladın mı

Eşiniz biraz alıngan geldi bana. Yalnız huyunu biliyorsunuz ya geri duracaksınz.. Ya da tatlı dille sürekli alttan alacaksınız. Çünkü büyütülece konular değil. Ayrıca eşinizi çok seviyorsunuz belli. O yüzden böyle soyluyorum

Evlilikte alışma süreci diye bisiy vardır ama bu kavga etmeyle bağlantılı bı süreç değildir. Ya anlaşan bı ciftsinizdir ya da anlasamiyosunuzdur. 2 yıllık evliyken sadece 3 ay kavgasız durmak büyük bir sorun. Sucluymussun gibi yaklaşımda bulunmussun. Ki zaten ailenin evine giderken izin alma olayı bana anormal geliyo. Tüm bunları yapmaya hakkı varmış gibi normal karsilamissiniz ve siz uymayınca anormal olanın sen olduğunuza emin biri olarak tripler tripler.. bı insan nasıl davranilmayi kendine hak görüyorsa öyle muamele görür. Bisiyler yapma vaktin geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…