Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Senin eşin yok. Boşanmışsınız.

Sende yenisini bul birak su adamin pesini. Rutine devam etmemiz gerekmez miydiymis valla seni bir bulsam o kadin yerine saclarini yolcam.

O kadın onun karısı sen hiçbişeyisin. Çocuk doğurdun diye önünden arkandan gelecek sanmışsın ama gerçek hayat böyle işte napcan. O çocuğu sıkı tut, bi yere yollama, o senin sigortan, onun hatrına o evdesin. O yoksa sen de yoksun. İki dudak arasında hayatın var, herşey benim elimde iken böyle özgüvenim yok vay anasını.

Siz noluda boşandınız ben merak ettim
Ayrılsakta beraberiz modunda takılma istediğinizin sebebi nedir

Hiç de üvey annesi essek gibi bakmak zorunda değil cok saçma sizin yaklaşımınız.Ben birdaha çocuğumu okadanin yanına gönderip psikolojisini bozdurmak demek yerine hala oraya bırakip nafakayi düşünüyorsunuz.Cocuk sizin çocuğunuz kusura bakmayın essek gibi bakmak zorunda olan biri varsa o da sizsiniz!

Siz trolsünüz bence ya.
İkinci eş konularını derleyip toplayıp üstün zekanizla bir hikaye uydurmuşsunuz.

Konuyu eski eşim bana umut verdi sonra da başkasını bulup evlendi, canım yanıyor, onları mutlu gördükçe kahroluyorum diye açsanız hepimiz size akıl verir o adama beddua ederdik.

Siz bunun yerinde olayla hiç bağlantısı olmayan 2 kişiyi seçmiş ve cezalandırıyorsunuz.

Ne yeni eşin ne çocuğunuzun suçu yok onları salın lütfen size umudu eski eşiniz vermiş. musakkak

Ama artık bu olayı hazmedin Allah’a havale edin ve yolunuza bakın. Çocuğunuzu harcamayın

İsterseniz sizde birini getirin,5 kişi gidin takılın beraber.

Rutininiz devam etseydi evli kalirdiniz hanimefendi..Adam sizinle hicbirsey yapmak zorunda degil

Konu sahibi de bunu bekliyor. Sanarsın kadın üzerine kuma gelmiş

Bu ne kıskançlık ya. Böyle kiskaniyorsan direnseydin, cirkeflik cikarsaydin bosanmasaydin.
Kıskançlığın çocuğuna zarar veriyor en çok. Tabii ki adam artık seninle gorusmeyecek. Aralarına mi yatırsınlar istiyorsun? Bundan sonra okul musameresinde, asker uğurlamasinda, sözde nişanda bir araya gelirsiniz artık. Bitti sizin aileniz. Adam artık başka bir kadınla aile kurdu. Anla artık.
hatta çocuğu da almadığı bu tek izin gününde muhtemelen su an aileye yeni bir üye katmaya çalışıyorlar.
Sen de bak artık kendi hayatına. Muhteşem suleymandaki Mahidevran gibi gezip durma, insanları kendine güldürme

Sevmiyorlar onu kaynanam allahtan benim tarafımda tamamen

Senin kaynanan yok ki? Inanir misin senin kocan da yok?

Eski esin, eski kaynanan. Durumun farkinda misin acaba?
Bu kadın hayatına girene kadar biz sürekli beraberdik boşanmış olsak bile yemeklere gidiyorduk sonra sadece çocuğu alıp gittiler benimle duvar ördü eski eşim bir anda değişti

Anlasildi karin agrin. Adamla barisim diye hayal kurarken ortada kalmissin. Simdi de aralarini bozup adami bosatip tekrar hayatina girme derdindesin. Sahi hala demedin neden bosanmistin? Soyle de barisma ihtimalin hic olmus mu soyleyelim sana

Ben bakmak istemiyor değilim zaten ben bakıyorum ama çocuklu adamla evlendiğini kabul etmeli o kadın
Ediyor zaten gelsin bakayim diyor. Sen bakmasini begenmiosun. Senin gibi nasi baksin? Evinde oda yokmus kadinin bebegi nereye koysun? Simdilik hadi burasi senin odan dese bebek olunca vazgectik geri aliyoruz mu diyecek cocuga? Nasi baksa yaranamaz zaten sana. O yuzden sen de velayeti aldığını ve annesi sen olduğunu bi kabul et. Üzgünüm ama ben bunu hep söylerim bi kadin önce kendine guveniosa cocuk yapmalı. Erkeklere guvenilerek cocuk yapilmaz.

kızlar alemsiniz hepiniz haklısınız insan yavrusunu böyle çirkin kullanırmı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…