Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ilk ve son sayfayi okudum aaaa rezalet bir dusunce yapisina sahipsiniz ayol, bu kadar kotuluk ve hasetlenme evlerden irak. Cekin ellerinizi eski esinizin yeni ailesinden. Evi alayim nafaka alayim cocugu vereyim hala nafaka alayim evde oturmaya devam edeyim falan bu ne ay parazit gibi.

Benim önceliğim evladimdir. Cocugu onların başına bela gibi görüp bide devamlı onlarami bıraksam diye dusunmeniz cok çirkin. Uslubunuzda çok kötü! Evlatlarım üzülür diye gözlerinin içine bakıyorum ben, eski eşim biriyle evlense bide kadının evine taşınsa ben evlerine 1 gece yatiya bile yollamam. Babasıyla disarda vakit gecirmesini isterim. Huzursuz ortamda çocuğumu niye bulundurmak istim. Evlatlar bizim silahimiz değildir!

Bu kadın hayatına girene kadar biz sürekli beraberdik boşanmış olsak bile yemeklere gidiyorduk sonra sadece çocuğu alıp gittiler benimle duvar ördü eski eşim bir anda değişti
Gayet normal değil mi?
Siz de evlilik yoluna girseniz eski esinize mesafe koyardınız.
Bakın dert çocuk değil sizde. Eski esiniz. Belki hayatına biri girene kadar sizi de elde tutmak istedi ama sizde izin vermişsiniz buna. Adam evlenmiş artık.
Siz kendinize ve çocuğunuza kadar yorun.
Çalışmıyorsaniz bir iş bulun, meşgule bulun kendinize.

İnsan kendi çocuğuna yapmaz evde yemek varken. Yarın yapayım der, söz verir. Temelli verse keşke çocuğu, çok sevdiği ex kayın ailesi de yallah etse, babasının evine postalansa bi. Çocuk yokken neden tutsunlar onu o evde, aşık değillerse.

Çocuğunuza hiçmi acimiyorsunuz ya sırf onlara gıcıklık olsun diye bir sürü travma yaşamasına sebep oluyorsunuz. Cocugu tamamen vereyimmi diyorsunuz birde üvey annenin eline teslim etme düşüncesi hiçmi rahatsız etmiyor sizi. Çocuğunuzun derdine dusucegine verirsem evim elimden gidermi nafakam kesilirmi bunun derdine dusmussunuz çocuğum ne olacak diye tasalanacaginiza. Sizin gibi annelere söylenecek çok söz varda neyse.

Son düzenleme:
Bu kadın hayatına girene kadar biz sürekli beraberdik boşanmış olsak bile yemeklere gidiyorduk sonra sadece çocuğu alıp gittiler benimle duvar ördü eski eşim bir anda değişti

Haaa derdin o desene, resmen sevgilini başka kadına kaptırmışsın ondan bu hırsın

Kadın bide açıklama yapmış, eşim evde olmuyor, çocuğuna tüm gün evde ben bakıyorum diye. Konu sahibesi hala éşşek gibi bakacak diyor. Ne münasebet. Evde yemek varsa ekstra o an köfte yapmak zorunda değil. Çocuğa yazik, onun üstünden huzursuzluk vermeye çalışıyor

Ya agsgafagsggsgsgafa eşim diyo hala. Ahgashagsgsg

Bana istediğim kadar evde kalabileceğimi söyledi eşimin ailesi onlar sorun etmiyor
Eşin değil, eski eşin.
Şu an başkasıyla evli, onun kocası.
Ayrıca adam sana rahatça boşan , musallat olma , çocukla açıkta kalma diye evini vermiş, bugün en yuzune tukurulmeyecek evler beş bin liradan başlıyor. Sen böyle kaşınmaya devam ettikçe çocuğu alır, seni o evden atar, nafakayı da keser. Demedi deme
Sevmiyorlar onu kaynanam allahtan benim tarafımda tamamen
Kaynanan değil, eski kaynanan
Şu an eşinin yeni eşinin kaynanasi

HAYIR ADAMIN YAPTIĞI NORMAL. ADAMIN SANA SORUMLULUĞU YOK. BÖYLE KİNLENDİKÇE SENDEN KAÇIYOR. ADAMIN SADECE ÇOCUĞA SORUMLULUĞU VAR. SADECE ONUNLA GÖRÜŞMESİ GEREKİR, SENİNLE GÖRÜŞMESİNE GEREK YOK.

Asgahaha.
Bütün ayrılan eşler hep beraber takılıyor falan mı sanıyorsunuz siz.

Kadinin cocuguna yaptigi kötülükler (!) abartarak anlattigin halde, kofte yapmamış, koltuga biseyler dokunce kızıp dikkat et demiş vs vs. Bu saydiklairni öz anne de yapiyor. Ki senin bire bin kattigina da eminjm. Eski kocan evlendi djye kudurmussun besbelli. Utanmadan adamin babasinin evinde oturup cocugunu rahatsizlik versin diye babanin basina atma plani yapiyorsun. Pes vallahi bu kadarini da ne gordum ne duydum. Babasinin akli basina gelse de alsa cocugunu da senden, seni de sokaga atsa. Olmasi gereken o cunku

Artık evlenmiş görüşemezsiniz üçlü. Eski eşiniz sizi yeni birini bulana kadar kullanmış ama yapacak bir şey yok.

Eski eşle tekrar evlenmeden sevgili olmamayı tavsiye ediyorum hep. Yoksa böyle eller boş kalıyor.

Adam geceleri de seninle olsun mu prenses ister misin karısını bırakıp sana gelsin sonuçta sizin çocugunuz var onun yok.

Kocanin yerinde olsam seni bi dk oturtmam evimde. Evlenmeden once alinmis ne munasebet oturuosun. Nafaka da veriomus zaten. Cocuk icin katlanio senin tum bu deliliklerine. Ofkeyle kalkan zararla oturur kendine gel bu yazılanları gozardi etme etrafindaki mahalle karilarinin laflariyla gaza gelme.

Bak iki dk mantikli düşün. Cocugu yollayacam diye tutturuosun kadın insaniyet namina tamam gelsin dio. Iyi bakamio diye arkasindan sovuyosun soyledigin sey mantikli mi sence? Baba yok ortada niye yolluyosun?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…