Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biz anne baba olarak yapmamız doğru değil mi
Musakkak canım. Bilinç bulanıklığı yaşadığını düşünüyorum. Buraya yazılanların hiçbirini anlamıyorsun. Burada eleştirildiğin kadar destek mesajı aldın, insanlar sana yol gösterdiler anlamadın. Lütfen en kısa zamanda bir psikiyatriye git, tedavi ol. Belki depresyonda bir bunalımdasındır.

Size komple çocuğu bıraksa yaşarmıydınız çocukla? Ben evlensem çocuğu benden zaten kendi alır eski eşim
Bir de şu var ben hiç çocuk bakmadım. Çocukları çok severim, çok istedim bir çocuğum olsun ama olmadı, Rabbim nasip etmedi. O yüzden bakamam. Benim olmayan bir çocuğun sorumluluğunu ustlenemem.

Bak ne güzel Rabbim sana bir çocuk bahsetmiş. Sağlıklı,uzun güzel ömrü olsun inşallah🙏 malı mülkü bosver. Benim tonlarca para döküp tedavi olup elde edemediğimiz Rabbim sana vermiş, kıymetini bil.

Dön bir depremzedelere bak, diyelim senin üzerine verdiler evi. Bir deprem oldu evin mev kalmadı. Her şey maddiyat değil ki.

Aklını başına al, zaten bir yamuk yapacaklara bile Allah senin masum evladının hakkını en güzel gozetendir emin ol.

Almak zorunda ama

musakkacım, aşkım, zaten bu konuyu konuştunuz eski eş ile. ne dedi sana tamam velayeti alırım annem bakar annemde kalır dedi di mi? alınca da kendisinin bakmayacağını açıkça söylemiş zaten.

ki böyle bir şey olsa eminim kv de bakmak istemez. ben bu yaşa geldim çocuk mu bakıcam der emin ol. senin ona buna attığın sana yük olan çocuğu ne yeni eş çeker ne kv.

Yok artık... Yüzlerce sayfa, binlerce mesaj... Hala eşşek gibi bakacak, ev bizim, nerde köfte mi diyor gerçekten?
Evet sayfalarca bunları söylüyor. bir de evli adamla evlendiyse bunları kadına hak görüyor. Buradaki konu musakkanın kayınvalidesine aksam gitmesiyle son buluyor.Kayınvalideden gelince akşam yeni konuyu açmıyor.Yeni gelin hamile haberini almış

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X