Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sevmiyorlar onu kaynanam allahtan benim tarafımda tamamen
Siz boşanmışsınız artık sizin kaynananız değil o. Taraf diye bir şey de yok. Siz dış kapının mandalısınız artık.
Kendinize bir hayat edinin de düşün insanların yakasından.

Ev gercekten kadinin kendi evi oda vermemesi cok dogal .sen cicugunun itilip kakildigi eve niye cocugunu gonderiyorsun onu anlamadim adam evden seni cikarsa ortada kalican zaten ,adam senin kirani karsilamak zorunda degil .babanin o evde olmadigini viliyorsun niye cocugu uvey anneyle bas basa kalsin diye gonderiyorsun anlamadim

Kaynananız sizi sevmiş ama koca sizi boşamış o ne olacak
Bi tane arkadaşımız vardı, konu açmış olduğu için rahatlıkla söyleyebilirim. Eşinin eski karısını kayın ailesi bi seviyodu bi seviyodu sanırsın aşık. Yıllarca beklemişler belki boşar da gelir tekrar evlenir diye, 11 yıl olmuş hala bekliyorlar. Kadının evi falan da yoktu üstelik.

Bu kadın hayatına girene kadar biz sürekli beraberdik boşanmış olsak bile yemeklere gidiyorduk sonra sadece çocuğu alıp gittiler benimle duvar ördü eski eşim bir anda değişti
Çocuk anne ve babayı bir arada görsün diye çıkılan yemekler değiller miydi onlar zaten ? Ayriyetten hayatına karşı cins girince sizinle duvar örmesi normal olandır.

Bu kadın hayatına girene kadar biz sürekli beraberdik boşanmış olsak bile yemeklere gidiyorduk sonra sadece çocuğu alıp gittiler benimle duvar ördü eski eşim bir anda değişti
Ne bekliyodun şekerim, seni de mi davet etsinler ahahahaahahh

Şey gibi kalmışsınız yani ortada.
Boşandığın insanla o kadar samimi olursan aha beyle olur.

Valla çocuğum nerde mutluysa orda olur, damla kadar mutsuz olduğu yere göndermem, tüm gün surat yapan, çocukla konuşmayan bir insan da çocuğa zulümdür. Bırakın o eve çocuğumu tamamen göndermeyi saniye sokmam. Kadını rahatsız edeceğim diye çocuğunu kullanıyor.

Konu sahibi, gerçektrn iyi niyetle yazıyorum şuan. Sen iyi misin? Yani kaç yaşındasın merak ettim ama derdin ne? Eski eşinin yeni bir hayat kurması mı? Çocuğunu o eve gönderdikçe intikam aldığını ssnıyorsun ama çok büyük kötülük yapıyorsun. Otur bir terapist araştır kendine, terapiye git. Bunlar evleneli kaç zaman geçmiş.

Çocuğunu o eve gönderdiğinde gece yatırya gönderme, babası evdeyken gitsin 2-3 saat görsün gelsin, yanında da beslenme öantası gönder ne olacak. Niye çocuğunu böyle aciz hale düşürüyorsun? Resmen sahipsiz bırakmışsın çocuğunu.

İnsan olan koca derdine çocuğunu ona buna yamamaya kalkmaz, kendi yapar kendi yedirir.
Yapsa tabii iyi olur, çocuğun canı çekmiş ama yapmıyorsa da yapacak birşey yok, zorlayamaz. O da onun insanlığı.. o kadar demek ki...Zaten köfteye gelene kadar kadın çocuğu istemediğini söylemiş daha o eve niye gönderirsin çocuğu, bir de temelli vermekten bahsediyor. Konuyu gördükçe girip yazıyorum, öyle sinir oldum

Cok tuhaf bi annelik anlayışın var. Onlarin huzurunu kacircam diye çocuğu alet ediosun. Ne demek eşek gibi bakmak zorunda niye mecbur olsun? Babasi yokken ortada niye cocuga yeni eş baksın ne sacma bisey soyluosun. Al cocugunu otur evinde yedir koftesini. Hic bu kadar sacma bi düşünce biçimi görmedim hayatimda senin psikolojin normal degil cocuk icin bi yardım al lütfen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…