Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çocuğumu değil o eve göndermek sokağından bile geçirmem . Kendi işinize bakın bence o çocuk sizin silahınız değil . Yazık . Bir sürü şey yazmak geliyor içimden ama ban yemek istemiyorum. Ama sizin gibi insanlar yüzünden içimizde iyilik duygusu tamamen kaybolacak diye korkuyorum .

Ya zaten derdi ev ve nafaka çocuk umrunda olsa böyle bir cümle kurabilir mi çocuğu onlara bırakayım temelli diye.

Çocuğumu sevmediğimi iddia etmişsnz ne alaka çocuğuma kötü davrandı diye kadına kızdım zaten ben anneysem o da babası niye yaşamasın ki orda
Sen çocuğu başından atmak istiyosun bahane olarakta tek yapmadım babası baksın diyosun. Sırf huzur kaçırmak için. Çok iyi anneysen otur bak çocuğuna kendin yap köftesini zoraki yollama bı yere. Zaten iyi niyetli bı anne olsan çocuğun zoraki bulunduğu ortamda kırılan özgüvenini hislerini düşünürdun. Daha çok ağlarsın bu kafayla

Yoo kendiyle çelişmiyor, bütün derdi koca, en büyük silahını da sonuna kadar kullanmaktan çekinmiyor.

Ben böyle kadınlara ‘ tirrek kadınlar’ diyorum.

Hasbelkader bi şekilde evlendiği kocasının kabusu oluyorlar.

Yemek yapmazlar, iş yapmazlar,çalışmazlar,kendi bakımlarını ihmal ederler, adamın sırtına kambur olurlar. Bi şekilde adam kaçınca da bana bakmak zorundasın diye adamın hayatını mahvetmeye devam ederler.

Haliyle bakımsız oldukları ve kötü bir karakteri oldukları için talipleri de olmaz bu yüzden boşandığı eşi birini bulunca onlara saldırırlar.

Tirrek kadınlarla evlenmek suçtur, kurtuluşu da yoktur :)

Evliliğin kadınlara verdiği avantajları sonuna kadar kullanma eğilimindedirler.

Şu görseldekiler gibidirler.

Eklentiler

• A94CB73C-952E-4DB9-83D1-B3A1A7B2B702.jpeg
    180,3 KB · Görüntüleme: 110
Bu konu gerçek mi bana fake gibi geldideeger gerçekse cok yazık. BAaska bir kadin sizin çocuğunuza bakmak zorunda değil, kofte yapmak zorunda degil,oda vermek zorunda değil. Siz baya baya kıskançlık krizine girmişsiniz.Ne demek essek gibi bakacak ,o cocucuga siz bakacaksınız ve kocaniz.Kadinin kendi eviymiş size ne onun malından.Siz resmen çocuğu onlara atıp huzurlarini bozmayı planlıyorsunuz ve ruhsal sorunlarınız var apaçık.Sizin muhattaniniz çocuğunuzun babasi ,neden kadini arıyorsunuz, kafanız güzel mi?

Konuyu okuduğum gibi yazıyorum. Yorumları okumadım daha.
Sen nasıl annesin ya. Sırf eski eş evlendi rahat yüzü görnesin diye çocuğundan vazgeçip babaya yollamaya kalkıyorsun. Bir de çocuğu verip ev bende kalabilir mi diyor, nafaka peşinde koşuyorsun.
Sinirden cümle kuramadım resmen. Yazıklar olsun diyorum o kadar

Okurken beynim yandı. Adam evini vermiş, nafaka veriyor siz çocuğa sadece ev için mi bakıyorsunuz? Ne demek yollasam, evi alır mı? nasıl annelik bu. Adam müsait oldukça çocuğuyla ilgilenmek zorunda ama o kadın sizin çocuğunuza ödev yaptırmak zorunda değil. Yemek varken evde bende köfte yapmam. Çok kötü kalpli bir insansınız. Evladınizla nasıl böyle düşünürsünüz?

Cocaga üzüldüm.. senin gibi bir anneye sahip. Su haline bak. Hassetliginden cocugu kullaniyorsun. Cok kötüsün cok..

Benim de eşimin ilk eşinden bir oğlu var. Velayet annesinde. 2 hafta bir gelir. Genelde sevdiği yemekleri yaparım, güzel vakit geçirmesi için elimden geleni yaparım. Bizim evimizde bir odası yok, ben eşimin oğluna EŞŞEK gibi bakmak zorunda değilim. Ödevlerini yaptırmak zorunda değilim. Çünkü Annesi değilim. Sevincinde, üzüntüsünde yanında olan ablasıyim.

Annesi sizin gibi bir yaklaşımda olsa, cocugu istemediğimden değil, annesinin çirkeflik yaparak huzurumu bozmasın diye çocuğun gelmesini istemem.

Salın insanları, bu şekilde emin olun çocuğunuzun başka kimse zarar görmez. En büyük kötülüğü siz yapıyorsunuz. Yazık..

Çocuğa acıdım ..annesi bile babasına postalamak istiyor...bırakın kıskançlık yapmayı annesi sizsiniz...bu yaştaki evladinizi nasıl tamamen onlara bırakmayı düşünüyorsunuz pes

Konu fake olabilir ama malesef böyle kadinlar gercekte var..
Cocuklara yazik olan onlara oluyor..

Senin anneligin batsin bencil kadin!

Çocuğumu sevmediğimi iddia etmişsnz ne alaka çocuğuma kötü davrandı diye kadına kızdım zaten ben anneysem o da babası niye yaşamasın ki orda
Böyle annelik olur mu? Bir anne sırf babanın yeni evliliğini bozmak için çocuğundan vazgeçebiliyorsa anayom ben ana diye gezinmesin ortalıkta.
Çocuğu babaya verince nafaka gider çünkü çocuk için ödeniyor büyük ihtimal. Tabi evi de alır ki geri almalı, çocuğu ile o evde oturmalı. Sizde ortada kalakalırsınız umarım

Ne diyecektiniz ki ? Bu nikah kıyılamaz mı ?

Çocuğu ben yapmadım tek başıma bana atıp hayatlarını yaşamalarını istemiyorum
Çocuğundan bahsediyorsun farkında mısın. Bana atıp ne demek ya hu sen doğurdun senin parçan senin o çocuk zaten. Elin kadını baksın sen mi hayatına bak bunu mu istiyorsun. Ben kötü bi anne değilim demişsin ama sen çok kötü bi annesin. Hiç kimsenin asla sahip olmak istemeyeceği Bi annesin tam travma sebebisin yazıklar olsun. Keşke yurda verseniz devlet sizden iyi bakar. Nerden gördüm bu konuyu ya.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…