Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eşşek gibi bakmak zorunda değil çocuk sizin baba yokken neden gönderiyorsunuz sanki bilerek sorun çıksın diye yapıyormuş sunuz gibi geldi bana

İkinci evliliklerde ayrı oda (imkan varsa tabi) baba çocuk ilişkisinin oturması açısından öneriliyor zira öbür türlü çocuk hep itilmiş geçici misafir muamelesi görüyor.

Çocuğun büyüyüp ergen yaşlara geldiğini düşünün, hep tuvalette mi soyunacak?

Hele ikinci evlilikten çocuklar olup da kendi odaları olunca terkedilme hissi katlanarak artıyor.

Kardeşin çocuğu belli zamanlarda kalmaya gelse de asıl evi farklı. Sonuçta arkadaşınıza da yatıya kalmaya gidersiniz ancak kişinin evi yurdu bellidir.

Tabi fazla oda olduğunu varsayıyoruz.

Psikoloji konusunda ise size sonuna kadar katılıyorum zira konu sahibi tam balata yakmalık, çocuk umrunda değil.

Çocuğumun babasının evinde oda olmasından normal ne olabilir? Yeni çocuğa oda yapılacak benim çocuğumun niye yok?

Teşekkür ederim desteğiniz için evet oda yapmak zorundalar mecburlar!

Çocuğumun babasının evinde oda olmasından normal ne olabilir? Yeni çocuğa oda yapılacak benim çocuğumun niye yok?

Orası kadının evi, siz çıkın o zaman eski eşinizin evinden oraya çocuğunuza oda yapsın. Ne kötü bir insanız ya Allah çocuğunuzu sizden korusun

Keyif çatacak tabi senin çocuğuna bakmak için mi evlendi kadın.
Çocuğa tablet veriyorlar diye kızıyorsunuz ama çocuk bilgisayar var orda oynasın diye kendiniz gönderiyorsunuz. Çocuğunuza hayırı ögretin önce siz.
Yorumlar hep havada kalıyor belli ki sizin kafa aynı.

Daha kaç kere söylenecek sana, kadının senin çocuğuna bakmak gibi bir zorunluluğu yooook. Yok! İlgilenmek zorunda değil! Çok umurundaysa gönderme çocuğunu, başında sen dur. Ama yok yemez.

Son düzenleme:
Ya bana bak kadın, sen çocuğunu şu kadar düşünsen çocuğunun psikolojisini bozacak hareketler yapmazsın. Azıcık paraya kıy da çocuğuna bilgisayar al milletin sırtından geçinmeyi kes.
Niye keyif çatmasın, sana ne? Boomerang gibi çocuğu atıp atıp duruyorsunuz, biraz akıl biraz vicdan ya.
Ay ver çocuğu onlara, senin gibi biriyle büyüyeceğine 2 insan yüzü görsün gariban çocuk.

Karısının kocasıyla başbaşa bir pazar geçirmeye hakkı yok mu? Bir pazar çocuğuna, bir pazar eşine ayırabilir. Ayrıca bu babasının inisiyatifinde, insanlar size göre hayatlarını yaşayamazlar.
Tek tatili pazar çocuğuna ayırmak zorunda pazar günlerini keyif yapması için çocuğu başından atamaz

Bu kadar çok bilme, al kendin yetiştir. Çocuğu silah olarak kullanarak harika yetiştiriyorsun maşallahın var.

Burdan bakinca dizinde çocukla düzgün zaman gecirmediginiz aşikar
Kurban ederim ben evladimin tirnagina ve istenmediği bir yere asla yollamam yazık değil mi o yavruya günah değil mi ne kadar kötü bir şey istemediğini bilerek ama mecburen orda kalmak
Ve ayrıca söylemeden edemeyeceğim bu kadar kötü kalpli olmaktan utanmıyor musunuz
Oh ve rahatladim
Biri bunu size soylemeliydi bariz kötü kalpli ve kiskancsiniz
Rabbim o yavrucaga sizin kalbinizden sirayet ettirmesin serriniz kendinizi bulsun Allah o yavruyu esirgesin iyilerle karşılaştırsın amin

Teşekkür ederim desteğiniz için evet oda yapmak zorundalar mecburlar!
Hayır değiller. Senin çocuğuna oda yapıp kendi çocuğunu mutfakta yatıracak hali yok, kadının kendi evi. Çok oda meraklısıysan seni eski kayınpederinin evinden şutlayıp her çocuğa bir oda versinler, olur mu? Olmaz o da yemez.

Bak hala şansını zorluyorsun. Böyle yapmaya devam edersen iki çocuğun odası da o kaldığın kayınbaba evinde olacak, haliyle o çok bilmiş ananın babanın evinde kendi kendini yiyeceksin.

Yav hee ‘ çirkini öpmemişler kendini namuslu zannetmiş’

Kimse bana evlenme teklifi bulunmadı diyemiyorsun da ben çocuğumun için evlenmedim diyorsun hahaha

Bu karakterde biriyle kimse evlenmesin zaten biri evlenmiş bak sakız gibi yapışmışsın.

Eski eşinize çok acıdım valla çokkk.

Boşanmış adamlarla evlenmeyin iyi bile olsa eski eşi çok kötüdür diyordum ya.

İşte bunun kanıtısınız.

Eski eşinizin karısı çocuğunuzdan sorumlu değil DEĞİL! Memnun değilseniz muhatabınız eski eşiniz olur, yine değilseniz göndermezsiniz yatılı. Bahsettiğiniz kabul konısı da knların arasında sizi ilgilendirmez, burda tek düşünmeniz gerekn şey çocuğunuzun iyilik durumu. Ama cidden gözünüz dönmüş hırstan, adam şu halinizi gördükçe şükür namazı kılıyordur evde ne pişman olması. Bu sorun en kötü yasal süreç zarfında çözülür zaten

Cocugumu canimi cigerimi ben hayattayken uvey anneye birakmam. Net.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…