Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
vahh yavrum...anne baba kendi dalgasında. onların arasında oyuncak olmuş. kimse çocuğunuza eşşek gibi bakmak zorunda değil. eşşek gibi bakacak olan sen ve babasıdır. ikiniz de birbirinizden betersiniz.

Çocuğu ben yapmadım tek başıma bana atıp hayatlarını yaşamalarını istemiyorum
Bana atıp mı? O sizin çocuğunuz babayı boşversenizee farzedin ki adam öldü yada adam açık açık bakmıyor eve almak istemiyor, sizde mi almayacaksnz , bakmayacaksnz?
Onlar hayatı nasıl yaşıyorsa Sizde hayatınızı yaşayın. Bekarsnz ohh miss hayatın tadını çıkarın. Ne diye onlarla uğraşıyorsunuz

Siz çocuğunuzu düşünmüyor , kadınla olan hırs kavganıza çocuğu kurban ediyorsunuz aferin.Kadinin çocuğunuza yaptığı şeyleri bilip,daha kötüsünü bysoma ihtimali fazlasıyla varken, çocuğu temelli bırakmak hangi süper beynin fikri???!
Alın çocuğunuzu anne olduğunuzun bilincine varın,illa tek başıma yapmadım diye çocuğa bu yapılmaz........

Senin gibi insan düşman başına. Çocuğu falan düşündüğün yok. Sırf eski eşinin evliliği iyi gitmesin diye çocuğu maşa gibi kullanıyorsun. Sen önce kendi anneliğini değerlendir. Utanmadan kadın için eşek gibi bakacak diyorsun da sen neden çocuğu vermeyi düşünüyorsun. Kendi doğurduğuna baksana

Eski eşim çalışıyor kadın evlenince işi bırakmış ayrıca o evde hakkı yokmu odası olması gerekmiyormu çocuğumun o evdede,çocuğumu istemiyor sa evlenmeseydi çocuklu adamla evlendi
Ev vermiş ya hani şu evim dediğin yer senin değil çocuğunun.
Ayrıca çocuk senin oyuncağın değil, onu kullanarak huzur bozmak tek derdin, çocuğunun psikolojisini dusunmuyorsun ver babasına odasını da yapsın güzelce baksın sen de haftada bir gor

Sen şuna açıkça kıskançlıktan köpek gibi kuduruyorum desene lafları süsleme boşuna. Sen çocuğu, anneliği ne zannediyorsun çocuğundan eşya gibi bahsediyorsun. O çocuğun acilen senin elinden alınması lazım

Tamam çocuğumu vermeyeceğim onlara ama ben kötü bir anne değilim çocuğuma hep sordum bisey yaptımı diye çocuğum yapmadı dedi ama kızıyormus bisey dökünce falan
Asil kotulugu siz yapiyorsunuz cocugunuza birsey yapti mi diye soracaginiza ben ne yapiyorum diyr sorun. Size bela okumamak icin zor tutuyorum kendimi

Tamam çocuğumu vermeyeceğim onlara ama ben kötü bir anne değilim çocuğuma hep sordum bisey yaptımı diye çocuğum yapmadı dedi ama kızıyormus bisey dökünce falan
Çocuğa sürekli bu şekilde sormanız bile yanlış. Daha laf arasında sorarsınız. Sürekli bir şey yapacak mi diye düşündürmenin manası yok cocuga. Sizin derdiniz çocuğunuza nasıl davranildiği değil , kadınla ilgili elinize koz geçmesi yoksa hâla babasına vereyim mi diye düşünmezsiniz.

Kötüsün ve vazgeçmeyeceksin. Az daha kudur çıldır da atsınlar seni o evden.

Onu da aradım konuştum o da ben evde değilim rahatsızsan gönderme dedi ama nasıl görecek yoksa

Cocuk annendir arkadasim. Evet, babaninda görevleri var ama neticede bosanirken her cocugun velayeti annesine veriliyor degil mi? Demekki hem duygusal hem fiziksel ihtiyaclari icin annenin varligi cocuk icin daha onemli

Madem bu kadar kiymetliydi,niye boşandınız?Boşanmış bir adam evlenmekte özgürdür,size soracak hali yok.Bence o çocuğu da koz olarak kullanmak için yapmışsınız.Bu hikayede tek üzüldüğüm o masum çocuk,olan hep onlara oluyor.

Ben de çocuğum bir yere birşey dökünce kızıyorum ya da evde yemek varken farklı birşey isteyince evdeki yemeği yemesi gerektiğini söylüyorum. Sen yapmıyor musun? Neye bozuldunuz, kimse sizin çocuğunuzu şımartmak zorunda değil. Ayrıca benim fikrime göre çocuğu şımartmak, çocuğu sevmek de asla değil.

Sustum derken..ne yapmayı düşünüyordunuz,"hayır evlenemezsiniz ayrılsakta bizim çocuğumuz var" demeyi mi düşünüyordunuz.

Sizin gibiler anne olmamali,yazık ya o çocuğa.

Siz nasıl bir annesiniz! Ağzım açık kaldı okurken. Bir de onların huzurunu kaçırmak için daha ana kuzusu yavrunuzu göndermek peşindesiniz. Siz çocuğunuzun duygularını, psikolojisini önemsemezken bunu başka bir kadından bekliyorsunuz. Pess!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…