Boşandım sonunda...

bundan boyle hersey gonlune gore olsun Bukleli kedi...
kendini suclama..

teşekkür ederim canım. saolasın.:KK71:

insallah hersey guzel olur senın ıcın ılk zamanlar zor olur ama sonrasında atlatırsın yawas yawas sakın kendını uzme hayat okadar kısakı sen guzel gelecek guzel zamanlarının tadını cıkart kendını bıraz nadasa bırak sonrada oyle bı kalkkı ayaga herkes sasırın tum guzelıkler senınle olsun

amin canım. inşallah güzel olacak bundan sonrası. kendime güç vermeye çalışıyorum. gerçekten çok zor günler yaşadım. en azından bu sürünceme durumu bitti bir bakıma. üzerimden bir yük kalktı. yine acı bi durum ama en azından net olan bişeyler var. ve gerçekten de kendini biraz nadasa bıraktıktan sonra çok sağlam bir şekilde ayağa kalkmak isteyen bir buklelikedi var. çok teşekkür ederim cesaret veren mesajın için...:KK70:

umarım hayat saan bunları unutturacak güzellikler yaşatır.
Bence sevinmelisinki sana destek olacak bir ailen ve dahada önemlisi güçlü duracak bir kişiliğin var

çok çok teşekkürler. aile gerçekten de çok önemli. iyi ki böyle bir ailem var. erkeklerden yana şanssız olsam da olur. ve güçlü bir kişilik... evet sanırım böyle biriyim ben. öyle şeyler yaşadım ki, güçlü olmasam bu kadar dayanamazdım heralde. :KK71:

allah yardımcınız olsun boşanma stresi hiç bişeye benzemiyo ben o günü resmen hayal gibi hatırlıyorum...ama kader be kızlar atlatıcaz biz güçlüyüz dimi yaparız yapacaksınız eminimmm bundan...

kesinlikle. inşallah ben de hayal gibi hatırlarım ilerde o günü. şu an benim için o gün öyle bir gün ki, yaşadığım kabus gibi günlerden sonra o gün belki de en hafif kabusum... aklıma geldikçe tüylerim ürperiyor o günler... atlatırız tabii. kadınlar nelere dayanmıyor ki bu hayatta.

Canım konunu en başından beri biliyorum. Ancak hiç yorum yapmamıştım.
Sen yapabileceğin herşeyi son noktasına kadar yaptın, bundan emin ol, içini ferah tut.

Bundan sonra umarım çok çok mutlu olursun.
Sana huzurlu, sağlıklı bir ömür diliyorum arkadaşım...
:KK71::KK52::KK52::KK54:

merhabalr,arada bir derdim oldukça girip yazıyordum arkadaşların dertlerinden okjuduklarım oluyordu...şimdi yine nete girdim derdim var a tıkladım "bukleli kedi" nikini görünce bir yerden hatırladığım aklıma geldi...evet geçen seneden hatorlıyordum..."boşandım sonunda" yazısını görünce derdine ortak olmak istedim yine...canım benim Allah yardımcın olsun diyorum kısaca duygularım düğümlendi şuan,ailenin yanında olmasıinanki harika birşey,annenin yanında uyumak hele ki...kelimeler tarif etmez bence bu hissi...yine de şanslısın...canım arkadaşım yolun açık olsun,arkadaşların dediği gibi acını çek bi sonuna kadar sonra hayat sana kimbilir ne güzel kapılar açacaktır...sevgilerimle...

Allah yardimciniz olsun..kader boyleymis....

teşekkür ederim. amin. saolun.

Canım konunu en başından beri biliyorum. Ancak hiç yorum yapmamıştım.
Sen yapabileceğin herşeyi son noktasına kadar yaptın, bundan emin ol, içini ferah tut.

Bundan sonra umarım çok çok mutlu olursun.
Sana huzurlu, sağlıklı bir ömür diliyorum arkadaşım...
:KK71::KK52::KK52::KK54:

çok teşekkür ederim konumu takip ettiğin için ve de iyi dileklerin için. içimi ferah tutmalıyım evet. her geçen gün daha da iyi anlıyorum bunu. daha çok yeni olmasına rağmen... ben de sana sağlık ve huzurlar dilerim. çok saol.

merhabalr,arada bir derdim oldukça girip yazıyordum arkadaşların dertlerinden okjuduklarım oluyordu...şimdi yine nete girdim derdim var a tıkladım "bukleli kedi" nikini görünce bir yerden hatırladığım aklıma geldi...evet geçen seneden hatorlıyordum..."boşandım sonunda" yazısını görünce derdine ortak olmak istedim yine...canım benim Allah yardımcın olsun diyorum kısaca duygularım düğümlendi şuan,ailenin yanında olmasıinanki harika birşey,annenin yanında uyumak hele ki...kelimeler tarif etmez bence bu hissi...yine de şanslısın...canım arkadaşım yolun açık olsun,arkadaşların dediği gibi acını çek bi sonuna kadar sonra hayat sana kimbilir ne güzel kapılar açacaktır...sevgilerimle...

benim ismim maalesef bu konu ile özdeşleşti artık :)))) böyle dertlerin 2 ilacı var: zaman ve aile desteği. iyi şeyleri düşünüp kendimi iyi hissetmeye çalışıyorum. başka çarem yok. iyi dileklerin için çok teşekkür ederim canım. umarım iyi şeyler olur bundan sonra da iyi şeyleri paylaşırım artık burada. sevgiler...

Allah yardımcınız olsun zorlu bir süreci bence gayet güzel kendinden emin bir şekilde atlatmışsınız daha çok yeni.ilk zamanlar sıkıntı çekeceksiniz muhtemelen ama alışacaksınız en kısa zamanda inşallah.

Konuna yorum yapmasam da takıp edıyordum.
Dılerım bu zor gunlerı cok hızlı bır sekılde atlatırsın.
Rabbım daıma yanında olsun.

Son düzenleme:
Hakikaten çok üzülldüm arkadaşım . Kendi yaşadıklarım aklıma geldi bende 2 sene önce aynı senin gibi şeyler yaşadım inan bana mazlumun ahı kimsede kalmıyor. Ve o hayatının en kötü günlerini yaşıyor şu anda insanlar birbirlerine uygun olmasalar dahi bunu bir başkasının duygularıyla oynayarak yada güvenini sarsarak ortaya koyamazsın. İnan bana sen çok değerlisin arkadaşım bende senin gibi aynı acılar aynı şeyleri yaşadım bazı zamanlar bile hala yaşamaktayım ama o hayatının hatasını yaptı. Senin atlattığın o ilk geceki titremeler bile aynı geçirdiğin süreçlerin hepsini yaşadım değmiyo unut ve başını yukarı kaldır daha ne güzellikler yaşıcaksın inan bana

cnm benım oncelıkle gecmıs olsun dılıyorum konunu en basından berı takıp edıyorum ısın acıkcası son durumun hakkında bılgı almak ıcın konuyu arastırken buklelıkedı yanı senın yenı konu actıgını gordum ıs bosandıgına cok sevındım hergun uzulup aglayacagına uc bes gun aglar hayatına bır yol verırsın emın ol bundan sonrakı yolun suan yasadıklarından kat kat daha ıyı olacaktır o senın gıbı bırını kaybettıgıne yansın sen uzulme hayatında verdıgın en dogru karar buuuuu emın olabılırsın bundan sonrakı yazılarında yenı bır baslangıc yenı bır hayat ve bunun meyvesıyle ılgılı konularda fıkır aısverısı yapmak ıstıyorum.hersey gonlunce olsun allah tez zamanda karsına senı anlayan yaralarını saracak senı en kutsal varlıga sahıp edecek analık duygusunu tatdıracak adama gıbı adam cıkarsın:emir_bebek:

Allah yardımcınız olsun zorlu bir süreci bence gayet güzel kendinden emin bir şekilde atlatmışsınız daha çok yeni.ilk zamanlar sıkıntı çekeceksiniz muhtemelen ama alışacaksınız en kısa zamanda inşallah.

hayırlısı olsun inş çok mutlu olursun bugünleri hatırlamazsın

Konuna yorum yapmasam da takıp edıyordum.
Dılerım bu zor gunlerı cok hızlı bır sekılde atlatırsın.
Rabbım daıma yanında olsun.

iyi dilekleriniz ve konuyu takip ettiğiniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar. Amin. Rabbim hepimizin yanında olsun.

Hakikaten çok üzülldüm arkadaşım . Kendi yaşadıklarım aklıma geldi bende 2 sene önce aynı senin gibi şeyler yaşadım inan bana mazlumun ahı kimsede kalmıyor. Ve o hayatının en kötü günlerini yaşıyor şu anda insanlar birbirlerine uygun olmasalar dahi bunu bir başkasının duygularıyla oynayarak yada güvenini sarsarak ortaya koyamazsın. İnan bana sen çok değerlisin arkadaşım bende senin gibi aynı acılar aynı şeyleri yaşadım bazı zamanlar bile hala yaşamaktayım ama o hayatının hatasını yaptı. Senin atlattığın o ilk geceki titremeler bile aynı geçirdiğin süreçlerin hepsini yaşadım değmiyo unut ve başını yukarı kaldır daha ne güzellikler yaşıcaksın inan bana

canım çok teşekkür ederim. evet yaşayan insan daha iyi anlıyor değil mi ne kadar zor bi durum olduğunu. demek sen de aynı şeyleri yaşadın. umarım şimdi çok iyisindir. ben de eminim o da beni bu hale getirdiği için sürünecek. çok acı çekecek. çekmeye başladı bile diye düşünüyorum. o kötü günler, o evde yaşadıklarım aklıma geldikçe çığlık atasım geliyor. inşallah öyle şeyler olur ki hayatımda, bunların hiçbirini hatırlamam en kısa zamanda.

aynen dediğin gibi işte. madem biz birbirimize uygun değildik, madem frekanslarımız tutmuyordu, neden bana bu acıları yaşattın? neden beni bu hale getirdin? neden "bi şans daha vermedin diye pişman olacaksın" diyerek beni günlerce ikilemde bıraktın. perişan ettin beni. ama Allah büyük. yaptığı bütün bu dengesizliklerin hesabını Allah soracaktır ondan. şu mübarek gecede tek dileğim budur ki Allah müstehakını versin. beddua etmiyorum, sadece hakettiğini bulmasını istiyorum. şu an geçmişe yönelik hiçbir pişmanlığım yok. hatta iyi ki kısa süreliğine de olsa geri dönüp bir şans daha vermemişim diyorum. en büyük korkum buydu, geri dönmediğim için pişman olur muyum diye ama yok. içim çok rahat. tek pişmanlığım kendimi bu kadar üzmem içindir. bu kadar iyi niyetli ve anlayışlı davranıp kendi psikolojimin çökmesine izin verdiğim içindir.

Biz takip ederken gerilmiştik burada.Kimbilir siz neler neler yaşayıp, hissettiniz.
Ama sonunda tüm stres, sıkıntı, dert geçmişte kaldı.
Ne güzel bir aileniz varmış, onların da desteğiyle en kısa sürede tamamiyle bu psikolojiden çıkar mutlu mutlu günler yaşarsınız inşallah.

canım çok teşekkür ederim. evet yaşayan insan daha iyi anlıyor değil mi ne kadar zor bi durum olduğunu. demek sen de aynı şeyleri yaşadın. umarım şimdi çok iyisindir. ben de eminim o da beni bu hale getirdiği için sürünecek. çok acı çekecek. çekmeye başladı bile diye düşünüyorum. o kötü günler, o evde yaşadıklarım aklıma geldikçe çığlık atasım geliyor. inşallah öyle şeyler olur ki hayatımda, bunların hiçbirini hatırlamam en kısa zamanda.

aynen dediğin gibi işte. madem biz birbirimize uygun değildik, madem frekanslarımız tutmuyordu, neden bana bu acıları yaşattın? neden beni bu hale getirdin? neden "bi şans daha vermedin diye pişman olacaksın" diyerek beni günlerce ikilemde bıraktın. perişan ettin beni. ama Allah büyük. yaptığı bütün bu dengesizliklerin hesabını Allah soracaktır ondan. şu mübarek gecede tek dileğim budur ki Allah müstehakını versin. beddua etmiyorum, sadece hakettiğini bulmasını istiyorum. şu an geçmişe yönelik hiçbir pişmanlığım yok. hatta iyi ki kısa süreliğine de olsa geri dönüp bir şans daha vermemişim diyorum. en büyük korkum buydu, geri dönmediğim için pişman olur muyum diye ama yok. içim çok rahat. tek pişmanlığım kendimi bu kadar üzmem içindir. bu kadar iyi niyetli ve anlayışlı davranıp kendi psikolojimin çökmesine izin verdiğim içindir.

Bence sakın üzülme herşeyde bir hayır vardır inan. Senin için rahatsa zaten gerisi ne desek boş. Ozaman yapman gereken; herşeyi göm içine ve yoluna devam et bunların hepsini atlatan biri olarak söylüyorumki hepsi geçiyo ...

of of ooff canım benim çok üzüldüm yaşadıklarına rabbim yar ve yardımcın olsun hikayeni ilk defa okuyorum gözyaşları içinde çok kötüyüm şu an çok çok üzüdüm.seni hayatında ne mutlu ediyorsa onunla kal mutsuz eden şeyleri çıkart işte o zaman gerçekten mutlu olursun tabi yapabilirsen ben hiç yapamadım ama...

cok güzel bir yol seni bekliyor..biraz daha toparlan dinlen kendine gel ve yolunda yürümeye devam et..inan bna hayat cook güzel...

geçmiş olsun.

daha önce bahsetmiştim bir tanıdığımız da aynı şekilde evliliğini bitirmişti.

geçen güzel haberlerini aldım,nişanlanmış ve çok mutluymuş.

Allah tamamına erdirsin inşaALLAH.

eski kocası da ölen ve annesiyle küs olan teyzesinin kızıyla evlenmiş.

kız almanyadan gelmiş ayrıca ve arkasında kimsesi yok garibin.

mutlu,huzurlu bir evlilik yaparsın sen de ilerde inanıyorum.

kimsenin de yanına kalmaz,emin ol.

Canım geçmiş olsun hiç geriye bakma dimdik ayakta önüne bak Allahım her ihtiyacı olanın yanında olsun...

X