Boşandım sonunda...

Ben de okudum ve gerçekten çok üzüldüm.Ne kadar kötü değil mi bir yuvanın yıkılması.Çok severek evleniyosunuz ve iki yabancı gibi ayrılıyosunuz :KK58: İnşallah bundan sonra daha güzel günler yaşarsın.Herşeyin hayırlısı olsun.Gün doğmadan neler doğarmış.Sevgiyle kal......

guclu bır ınsan oldugunuza ınanıyorum
bundan sonra daha da guzel olacak umarım hersey sızın ıcın
kendınızı toparlayıp daha guzel adımlar atabılmenız ıcın kuvvetlendınız bu olayda dıye dusunuyorum
hersey en guzelıyle gelsın sıze

valla gece gündüz ağla, sinir krizi geçirceksen geçir, hayata kahretceksen et, yasını bitir ve arkana dönü bakma, inan daha fazla sorup sorgulmaya değmez hayat kısa...
umarım seni hak edecek biri çıkar karşına kısa zamanda...

umarım geleceğnin kefaretidir kötü günlerin,sen elinden geleni yaptın gönlün rahat mutlu ve huzurlu olursun inşallah dualarım seninle

güçlü bir kadın olmandan dolayı kutluyorum seni.:nazar:
inşallah keşkelerin olmasın ve bundan sonra çooookkkk mutlu olursun hakettiğin değeri görürsün..:KK19:

Son düzenleme:
Yeni hayatında Rabbim seni güzelliklere boğsun inşallah. Kangrenli kolunu kestiğini, beynindeki tümörü aldırdığını düşün, arkana bakma, geçmişi düşünme, sen istedikten sonra yaşananlar silinir gider kafandan, geleceğini düşün, bu hayatta en önemli şey sensin, kendinin kıymetini bil.....

Hem üzüldüm hem sevindim...
Duygularım iyice karıştı yani .
O adamdan kurtulduğun için seviniyorum senin adına
Evliliği kötü tecrübe ettiğin içinde üzülüyorum.
Ben inanıyorum ki bundan sonraki hayatında daha mutlu olacaksın
Rabbim yüzünü güldürür inşallah.
sen çok güçlü bir kadınsın herşeyin üstesinden Allah'ın izniyle gelirsin.

Çok üzüldüm ama güçlü duruşunuz beni etkiledi gerçekten. En doğrusunu yapmışsınız. Elinizden geleni yaptıktan sonra kangreni kesip atmaktan baska care bırakmamışlar. Allahım yüzünüzü hic soldurmasın inş...

Allah yolunuzu açık etsin .Bundan sonra sizi hep iyilerle karşılaştırsın inşallah Şeniz

inanıyorum ki zamanla başından geçen bu kötü evliliği unutacaksın ve seni hakeden bir adamla çok daha güzel bir ilişkiye başlayacaksın.İnsan aslında doğumundan ölümüne kadar birden çok hayat yaşar sen sıkıntılı olan birini yaşadın ve bitirdin yolun açık olsun güzelim inşallah sıradaki hayatın mutlu bir hayat olur

bundan sonraki yılların sana mutluluk, huzur getirsin inşallah......

Allah'ım bundan sonra sizin için en hayırlı en mutlu kapıları açsın inşallah..çok zor ve ağır bir dönem geçiriyorsunuz ama çok güçlüsünüz tebrik ederim..unutmayın ki sizin bir hatanız yok ..tertemiz,saf ve iyi yürekli bir insansınız...eminimki karşınızada sizin gibi biri çıkıcaktır ve çok mutlu olucaksınız ama o asla bulamıcak...Hakkınızda hayırlısını diliyorum..:KK71:

Bu kadar gururlu,güçlü ve dik durabilen bir kadını ..
Arık kocaman mutluluklar bulur umarım ..
Herşey gönlünce olsun :KK16:

valla gece gündüz ağla, sinir krizi geçirceksen geçir, hayata kahretceksen et, yasını bitir ve arkana dönü bakma, inan daha fazla sorup sorgulmaya değmez hayat kısa...
umarım seni hak edecek biri çıkar karşına kısa zamanda...

Aynen katılıyorum. Yasını tut, hakkını vere vere çek acını bir an önce. Tükettiğinde öyle bir rahatlayacaksın ki, sen bile şaşıracaksın. Şimdi sana belki küfür gibi geliyor böyle kelimeler ama inan bana canım, hislerim kuvvetlidir, sen gerçekten de mutlu olacaksın bunu atlattığında. Eski konunu takip eden biri olarak, "aşık oldum" benzeri konular açacaksın ve bizler onu da sevinçle takip edeceğiz...

Gerçekten gözlerim dolu dolu okudum yazdıklarını. Adliye koridorları, mahkeme salonu nasıl da gerer insanı, ne hissedeceğini bilemezsin, karmakarışık olursun, bilirim. O günün akşamı daha da zordur. Hatta takip eden bir kaç gün...Olsun, böyle böyle olgunlaşacak acın, bir noktada takılacak, yorula yorula atlatacaksın bitanem. Bu adam mutlu olamaz, mutlu edemez kimseyi. Evliliğin kadar yıpratıcı olamaz ayrılığın emin ol bundan. Dua et ki kazaya kurban bir çocuğun yok. Ömrünün sonuna kadar çıkarabildin hayatından bu insanı. Ya çocuğun olsaydı!!!

Sana kadın olmanın bütün güzelliklerini yaşatabilecek bir insan evladıyla çoluklu çocuklu, huzurlu bir hayat diliyorum canım. Artık bu evliliğin senden aldıklarını yerine koyabilmen için son sürat çabalama zamanı. "Öldürmeyen şey güçlendirir" unutma. "Frekanslarımız tutmadı" demiş ya, ona öyle demezler. Bu konunun en dürüst itirafı "ben iktidarsızım" olurdu ama onda bu yürek yok zaten hepimiz biliyoruz!!! Eğer samimi olsaydı, adam gibi içini açsaydı sana, eminim sen onu bile tolare eder, ömrünü, kadınlığını çürütürdün ama neyse ki böyle davranmış. Hayat senden özür dileyecek bitanem. Bak buraya yazıyorum...

bundan sonraki hayatında mutluluklar dilerim canım
hakkında hayırlı olan buymuş demek ki sende böyle düşün ve güçlü ol

Allah yardımcın olsun canım. Yalnız ilaç kullanımında profesyonel yardım alırsan daha iyi. Bak bir de çalışabileceğin işin de varmış anladığım kadarıyla. Yalnız, işinde başarılı olmak ve bu duygusal travmayı en kısa zamanda atlatabilmen için yardım almanı bir arkadaşın olarak içtenlikle öneririm. Sana da ailene de sabırlı günler dilerim. Allah yar ve yardımcın olsun.

geçmiş olsun canım
allah sana sabır versin ve üstesinden tez zamanda gel
unut onu artık :KK43:(

X