Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

İyi akşamlar kizlar
Ben yarindan itibaren 3 günlük bir tatile çıkıyorum. Bir değişiklik olmazsa pazartesi akşamı dönüyorum. Bu süre içinde topiğe bakamayacagim
Dutt ben yokken menüleri kontrol edebilir misin canım? Diyet dışı var mı, varsa ertesi gün cezaların yapılmış olmasi gerekiyor. Edemezsen de sorun yok gelince toplu bir kontrol yapmış olurum sıkıntı olmaz

Olur da dönüşüm salı akşamına kalırsa, yine aynı sekilde yıldız savaşçıları tartıları özelden göndermeyi unutmasın. İlk sayfada yıldız savaşçıları yazar, hatırlatmış olayim. Kontrolleri Güncellemeleri dönünce hallederim

Tamam canım elimden geldiğince takip etmeye çalışacağım

İyi tatiller

Helloo kizlarrr cezamin 2. Günüyle geldim kaldı 5 gün allahin izniyle
Menüde şöyle
Sabah domates salatalık peynir 2 dilim ekmek
Öğle yok
16.30 1 tabak domatesli şehriye çorbası
Ara 1 maden suyu 1 muz
Şu 2.5 lt
Chocolita Dutt

Eklentiler

• 20240711_210408.jpg
    81,2 KB · Görüntüleme: 11
  • 20240711_210244.jpg
    84,7 KB · Görüntüleme: 9
Selam arkadaşlar. Öncelikle cezama karşilik yaptigim aktiviteyi paylaşayim.
14.22 _15.45 arasi 1 saat 23 dakika yüzdüm . Kalori yakimi açisindan 2 cezaya denk geldigini düşünüyorum.
Google da arattigimda 1 saat yürümenin neredeyse 2 kati kalori harcatiyor yüzme.o yüzden 2 cezamin silinmesini talep ediyorum .geriye 1 ceza kaliyor.@Dutt Chocolita

Eklentiler

• Screenshot_20240711-233525_WhatsApp.jpg
    75,9 KB · Görüntüleme: 16
  • Screenshot_20240711-233456_WhatsApp.jpg
    62,7 KB · Görüntüleme: 18
11 Temmuz Menü

Sabah-Öğle
2 yumurtadan menemen
1 dilim peynir
1.5 dilim tb ekmek

Ara
Kahve
Çiğ kuruyemiş az
1 tane kare kahverengi

Akşam
1 dilim beyaz peynir
2-3 dilim baharatlı şarküteri
Salatalık
Küçük parça kars gravyeri
Chocolita Dutt

Bugün adım sayım yok maalesef saatimi bulaşık toplarken bırakmıştım oğlum üstüne çay döktü kurularken kapandı sıfırladı adımlarımı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…